Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Titus Pullo

Etui ochronne.

Rozwiązany

Titus Pullo   
Otrzymana reputacja: 0
Titus Pullo

W związku z totalnym brakiem markowych etui, postanowiłem kupić coś bardziej noname. Czy ktoś używa Tech-Protect TPUCarbon? Zastanawia mnie czy od frontu rogi etui są wyższe niż ekran (aby mógł spokojnie odłożyć telefon kamerą do góry), czy etui nie blokuje NFC (Android Pay) oraz czy samo etui nie porysuje mi tylnej części telefonu.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
krykaminski7   
Otrzymana reputacja: 1
krykaminski7

Korzysta ktoś  z Huawei Mate 10 Pro Smart View Cover ? Pytam, bo chciałbym zamówić, ale nie wiem jak to sprawuje się ze szkłami 3D. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Radem   
Otrzymana reputacja: 14
Radem

Ja używam tego produktu MSVII ETUI CASE HUAWEI MATE 10 PRO BLACK zależało mi na smukłości i zachowaniem eleganckiego telefonu jak w oryginale. Co do smart view nie mam pojęcia.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
grendel   
Otrzymana reputacja: 27
grendel

Radem, napisz kilka słów na temat tego MSVII. Na fotkach wygląda obiecująco. Zastanawiam się nad nim lub Imak matowy. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Radem   
Radem

Co mogę szukałem czegoś przezroczystego czegoś takiego jak w P10 lub P9 a znalazłem takie coś nie jest przezroczysty jest kilka kolorów ja mam czarny jest jeszcze czerwony niebieski i chyba złoty, dobrze leży w dłoni jest lekko gumowane nie zmienia wyglądu telefonu smukłe o takie mi chodziło. Całkowicie chroni plecki telefonu  oraz unosi leciutko przód telefonu tak by ekran nie dotykał płaszczyzny oczywiście czarne tło mocno się palcuje ale to chyba norma koszt 50 zł z przesyłką. 

http://allegro.pl/msvii-etui-case-huawei-mate-10-pro-black-szklo-i7062047762.html.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ufon73   
Otrzymana reputacja: 39
ufon73

A jak się spisuje ten fabryczny?

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Radem   
Radem

Silikon jak dla mnie do bani.Nie podoba mi się pogrubia telefon.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
grendel   
Otrzymana reputacja: 27
grendel

Szału nie ma, ale tragedii też nie. Ja na razie użytkuje i daje rade. Na pewno jest lepszy niż to co było przy Mate9.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Radem   
Radem

Nie wiem jakie miałeś przy mate 9 ale ja do kupiłem przezroczyste plastikowe i było super podobne do tego co mam teraz tylko to jest czarne i gumowane

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
elviskc   
Otrzymana reputacja: 0
elviskc
Dnia 6.12.2017 o 23:54, Radem napisał:

Co mogę szukałem czegoś przezroczystego czegoś takiego jak w P10 lub P9 a znalazłem takie coś nie jest przezroczysty jest kilka kolorów ja mam czarny jest jeszcze czerwony niebieski i chyba złoty, dobrze leży w dłoni jest lekko gumowane nie zmienia wyglądu telefonu smukłe o takie mi chodziło. Całkowicie chroni plecki telefonu  oraz unosi leciutko przód telefonu tak by ekran nie dotykał płaszczyzny oczywiście czarne tło mocno się palcuje ale to chyba norma koszt 50 zł z przesyłką. 

http://allegro.pl/msvii-etui-case-huawei-mate-10-pro-black-szklo-i7062047762.html.

Możesz wrzucić jakieś realne zdjecia? Jak z przyczepność w dłoni, podobne do silikonowego?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.