Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Daniel.

Android 8.1 jest już dostępny na serwerach Google - Dyskusja.

Rozwiązany

gente   
Otrzymana reputacja: 15
gente

Dodatkowo mam problem z google mów i wyszukiwaniem zawartości ekranu, mianowicie, na całym ekranie tekstu przy zaznaczaniu może z 2 słowa jestem w stanie zaznaczyć, a jak chcę przetłumaczyć ekran to nie wychodzi, czasami jakaś jedną linijkę a tak to wgl nie tłumaczy, mimo że w tych paskach na dole czasem rozpozna słowo i pokażę odnośnik do strony. Jakiś czas temu korzystałem i działało, nie wiem czy to wina google czy może przez tą aktualizacje. Jest jeszcze ktoś przed styczniowa aktualizacja żeby sprawdzić działanie tego u siebie?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
isiekk24   
Otrzymana reputacja: 0
isiekk24
Dodatkowo mam problem z google mów i wyszukiwaniem zawartości ekranu, mianowicie, na całym ekranie tekstu przy zaznaczaniu może z 2 słowa jestem w stanie zaznaczyć, a jak chcę przetłumaczyć ekran to nie wychodzi, czasami jakaś jedną linijkę a tak to wgl nie tłumaczy, mimo że w tych paskach na dole czasem rozpozna słowo i pokażę odnośnik do strony. Jakiś czas temu korzystałem i działało, nie wiem czy to wina google czy może przez tą aktualizacje. Jest jeszcze ktoś przed styczniowa aktualizacja żeby sprawdzić działanie tego u siebie?
Ja właśnie też mam z tym problem dzisiaj to dostrzegłem jak chciałem przetłumaczyć kilka słów

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

A tak poza tym wszyscy piszecie o jakiejś aktualizacji przez ota a ja jeszcze nic nie dostałem żadnego powiadomienie to wina telefonu czy tylko wybrani dostają :)???

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gente   
Otrzymana reputacja: 15
gente
Napisano (edytowane)

aktualizacja zabezpieczeń z 5 stycznia, nr kompilacji: OPM3.1719.013 dokładnie o tą aktualizację chodzi, na razie nie polecam. Z nowości to w ustawieniach wyskoczyło mi proponowane żeby dodać informację o sobie dla lekarzy czy coś takiego, ale w ustawieniach nie umiem tego drugi raz znaleźć ani nie wiem jak to działa

Edit: już mam - informacje alarmowe, jak na zablokowanym ekranie kliknie się w połączenia alarmowe, u góry pojawi się informacje alarmowe a tam, dane które podamy i kontakty do których osoba będzie mogła zadzwonić, dla mnie opcja na +, ale wątpię że jak ktoś znajdzie telefon tam dotrze, np przy zgubieniu.

Edytowane przez gente

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rafix   
Otrzymana reputacja: 3
rafix
Napisano (edytowane)

Słuchajcie czy Google w ogóle ma zamiar wydać OTA  z nowym obrazem dla tych co mają beta, ktoś coś wie ? Czy trzeba ręcznie aktualizować ?

Edytowane przez rafix

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
karolow12345   
Otrzymana reputacja: 0
karolow12345

Spowolnienie telefonu po styczniowych aktualizacjach bezpieczeństwa może być spowodowane tą nową akcją z cyberatakami na urządzenia z Intelem i ARM. Podobno Google w styczniowej aktualizacji załatało najgroźniejsze luki związane z atakami Meltdown i Spectre.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeckyll   
Otrzymana reputacja: 4
Jeckyll

Też tak na początku myślałem, ale to nie jest powód.

Zrobiłem wipe i wszystko wróciło do swojego dawnego stanu. Przed resetem nie dało się z telefonu korzystać.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Daniel.   
Otrzymana reputacja: 1370
Daniel.
21 godzin temu, rafix napisał:

Słuchajcie czy Google w ogóle ma zamiar wydać OTA  z nowym obrazem dla tych co mają beta, ktoś coś wie ? Czy trzeba ręcznie aktualizować ?

Jakby Google wydało ota dla "bety" to już by zrobiło to dużo wcześniej, a jeśli do tej pory nie otrzymałeś:
-> Zainstaluj system ręcznie. :) 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rafix   
Otrzymana reputacja: 3
rafix

Rozumiem że po ręcznej aktualizacji tracę wszystkie dane ?

Żeby zaktualizować wrzucam na telefon plik aktualizacji spakowany czy rozpakowany ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
WuZiMu   
Otrzymana reputacja: 33
WuZiMu

Jeśli będziesz flashował przez fastboot bez wipe'a to danych nie stracisz, jeśli przez plik flashall.bat to też nie, o ile usuniesz z niego -w. A co do pytania o spakowane pliki, polecam przed aktualizacją jednak poczytać trochę i zebrać więcej informacji żeby się niepotrzebnie nie stresować.

• Piwko! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.