Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

bob.budowniczy

Telefon z jak najlepszym aparatem za 900pln

Rozwiązany

mass1910   
Otrzymana reputacja: 15
mass1910
Za 1100 to może refurb jakiś. Reszta poobijana i popękana z anulowaną gwarancją. To nie ja wciskam kit tylko ty, znam ceny tych telefonów, niedawno sam kupiłem używanego S7 Edge, ale za zwykłymi S7 też się rozglądałem. Sprawne S7 bez zmasakrowanych wyświetlaczy i pęknięć, bez napraw w nie wiadomych serwisach, z rynku europejskiego zaczynają się od 1300-1400zł.
7078313023 tu masz numer aukcji pierwszej, lepszej do 1200zl. Ale na pewno jest refurb z chin albo jeszcze inne cuda

dodana zawartość

Używana Nokia 808 pureview. Lepszego aparatu nie znajdziesz nawet w telefonach za 2000. Zobacz sobie link w mojej stopce. Ostatnie dwa lata robię tym telefonem.

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Aparat spoko, ale parametry przed potopowe. Nie wiem czy ten telefon nadaje się do użytku w dzisiejszych czasach.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Fotograf   
Otrzymana reputacja: 22
Fotograf

Zależy czy chodzi o aparat czy o parametry.

Aparatu takiego jak w Nokii 808 nie znajdzie nigdzie. Nie chodzi o ogladanie miniaturek 1024x768 tylko o zdjęcia 1:1. Ten telefon aparatem masakruje wszystkie srajfony i inne gadżety 2017 roku.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
arczimi   
Otrzymana reputacja: 8
arczimi

miałem sporo telefonów, dla mnie Nokia N8 ale smartfon z niej żaden. No i nowego nie kupisz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.