Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Daniel.

Pixel 2 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli.

Rozwiązany

Daniel.   
Otrzymana reputacja: 1434
Daniel.

Tutaj nowi użytkownicy tego smartfonu jak i posiadacze mogą zadawać różne pytania.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zalezi   
Otrzymana reputacja: 83
zalezi

Mam pytanie - jak oceniacie dźwięk na słuchawkach w Pixel 2? Chodzi mi o dynamikę, moc wyjścia słuchawkowego. Poprzednie Pixele to ponoc średnie grajki były. I do jakiego poprzedniego telefonu możecie porównać dźwięk ze wskazaniem na który? :)

Wysłane z mojego G8341 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzikiw   
Otrzymana reputacja: 6
Dzikiw

Dźwięk na słuchawkach po kablu okej, poziom Samsunga Galaxy S7, te same słuchawki bluetooth mam wrażenie grają głośniej niż S7. Co do innych rzeczy które wyszły po już 2 tyg to musze powiedzieć że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie bateria. Sot praktycznie nie schodzi poniżej 4h, wczoraj wieczorem robiłem trasę Poznań Warszawa i odpalone mapy Google po lte , spotify bluetooth trochę rozmów i po całej trasie 2:45 miałem jesscze 55% baterii :) aparat super ale martwi mnie przy gorszych warunkach video bo ma tendencje do smuzenia, wydaje mi się że zbyt na siłę chce podbić jasność i z tego wynika ten efekt, jak się ręcznie zmieni na minimalną (która i tam jest okej) efekt znika. Brakuje mi w Quick settings ikony Nfc - taka bzdura ale przydałaby się bo często korzystam z Android Pay. Olx aplikacja nie pokazuje powiadomień - nie mam pojęcia czemu wszystkie oszczędzania energii wyłączone i powiadomienia włączone i nic muszę wychodzić w aplikacje bezpośrednio,moze developer nie dostosowal jej do 8.1 andka. Tak poza tym jestem mega zadowolony, jakby szukać jeszcze czegoś a siłę to głośniki mogły by mieć trochę więcej basu :) i ekran w słońcu mógłby mieć podbijanie jasności ale loki co to takie na siłę ostatnie dwie rzeczy. Aha no i Always on display biedny w porównaniu Do Samsunga bo w ogóle nie konfkgurowalny i martwi mnie ze automatycznie nie zmienia położenia - nie wiem jakie będą skutki a propo wypalania. Jak chcecie coś wiedzieć pytajcie :)

Wysłane z mojego Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Paweł Adamowicz   
Otrzymana reputacja: 0
Paweł Adamowicz

Mam obecnie galaxy S7 i zastanawiam się na zakupem Pixela 2, Ty chyba też mialeś wcześniej S7 więc czy jesteś zadowolony z zamiany? Jak trzyma bateria w porównaniu do S7 i jak długo się go ładuje od 0 do 50%?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzikiw   
Otrzymana reputacja: 6
Dzikiw
Mam obecnie galaxy S7 i zastanawiam się na zakupem Pixela 2, Ty chyba też mialeś wcześniej S7 więc czy jesteś zadowolony z zamiany? Jak trzyma bateria w porównaniu do S7 i jak długo się go ładuje od 0 do 50%?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Cześć tak jak się przesiadłem i aparat to jest petarda :) nie spodziewałem się aż takiego przeskoku. Bateria również na plus sot regularnie w okolicach 4 h przy mocnym użytkowniu lokalizacja bluetooth lte wifi. Paru funkcji brakuje (opcje personalizacji w Touch Wiz jednak bardziej rozbudowane) dlatego siedzę np na Nova Lauchner. Z wad to dioda LED raz działa raz nie i kilka małych rzeczy a tak to mega na plus.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
overse   
Otrzymana reputacja: 12
overse

właśnie jak AOD? ze wszystkimi apkami współpracuje? czy tak jak w Mejcie że tylko z natywnym sms i nieodebrane połączenia?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
little.big.conversation   
Otrzymana reputacja: 52
little.big.conversation

Mam pytanie do właścicieli Pixela 2, jak z antenami i łącznością z wifi i gsm? Wszędzie łapie zasięg czy są jakieś minimalne problemy?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jash   
Otrzymana reputacja: 142
Jash

Jeśli chodzi o GSM to jest bardzo dobrze, nie mam żadnych problemów. Jeśli chodzi o WiFi to lipa. Korzystam tylko w domu z Wifi i rozłącza się bardzo często. Poprzednie telefony i inne które mam też teraz nie mają tego problemu.

• Piwko! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
little.big.conversation   
Otrzymana reputacja: 52
little.big.conversation

Może masz coś z siecią wifi? czy tak już jest w Pixelu?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jash   
Otrzymana reputacja: 142
Jash

Router ma już kilka lat. Urządzeń w domu było sporo i teraz jest kilka. Zrywało tylko HTC10 i teraz Pixel2 czyli też HTC ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.