Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Automapa

automapa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   yanusz

• 101 postów
  • Telefon:iP4

Napisano 20.04.2010 - 19:42

Witam. Pisałem do producenta maila, pewnie nie ja pierwszy i nie ostatni, ale mnie nie zbyli przynajmniej...

poniżej treść :

-------Oryginalna wiadomość-------

Od: AutoMapa Support
Data: 04/18/10 23:33:28
Do: gromczynski.jerzy@gmail.com
Temat: Odp: Automapa ID=[1447505]

Witam,

Uwaznie sledzimy rynek i prowadzimy rownolegle prace nad AutoMapa
na alternatywne w stosunku do Windows systemy operacyjne.
Nie mozemy w tej chwili udzielac dokladniejszych informacji
czy i kiedy AutoMapa zostanie opublikowana na tę lub inną
konkretna platforme sprzetowa.

Pozdrowienia / Regards / Mit freundlichen Gruessen
AutoMapa (dk)

> Witam. Czy będzie wersja Automapy na platformę Android,
> jeżeli tak to kiedy ( w przybliżeniu ) Jeżeli nie,
> to dlaczego ?
> Pozdrawiam
>
> --
> Dotyczy: Inne
> Produkt: AutoMapa - program
> Licencja:

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   DD7

• 176 postów

Napisano 20.04.2010 - 19:46

Jakieś światełko w tunelu jest. Chociaż myślę, że i tak nie powinniśmy się spodziewać sprawnej Automapy wcześniej niż za rok, półtora. ;-)

#3 OFFLINE   darkk22

• 6 postów
  • Telefon:i5700 lite, iphone 3g

• Firmware:2.1

Napisano 20.04.2010 - 20:03

mi sie wydaje ze wogole nie wypuszcza atomapy na androida :(

#4 OFFLINE   Tuvok

• 87 postów
  • Telefon:Motorola Defy

• Firmware:stock 2.2

Napisano 20.04.2010 - 20:06

śledzimy rynek = przeliczamy sobie ile można zarobić i tylko jak dochód > nakład, to wchodzimy w ten biznes :)

czyli myślę, że może to nastąpić prędzej niż wszyscy myślą, tym bardziej, że tu nie ma mowy o starcie od zera, bo algorytm jest i mapy są :)

#5 OFFLINE   Grzesieq94

• 239 postów
  • Telefon:Szukam HTC Desire ;)

Napisano 20.04.2010 - 20:11

Nie zrobią Automapy na Androida chyba, że wyjdzie masa urządzeń/tabletów itp. na Androidzie.

O Symbianie mówili otwarcie ze 3 lata temu, że robią i są w fazach testów a do dzisiaj jakoś nie widziałem tej automapy

#6 OFFLINE   yanusz

Autor tematu
  • 101 postów
  • Telefon:iP4

Napisano 20.04.2010 - 20:23

Nie zrobią Automapy na Androida chyba, że wyjdzie masa urządzeń/tabletów itp. na Androidzie.

O Symbianie mówili otwarcie ze 3 lata temu, że robią i są w fazach testów a do dzisiaj jakoś nie widziałem tej automapy

no tak, ale Symbian raczej nie rokuje przyszłości, jedynie chyba Nokia go wspiera, i to nie wiadomo za bardzo czy nadal. Bardzo prawdopodobne że podzieli losy N-Gage, z ktorego już tylko pozostało parę skrakowanych gierek i niczego nowego nie wydają. Z reszta Nokia oficjalnie ogłosiła koniec wsparcia. Natomiast Android rozwija się dosyć szybko, coraz więcej telefonów wychodzi na tę platformę. Tak więc trzeba być dobrej myśli.

#7 OFFLINE   uder

• 90 postów
  • Telefon:Hero

Napisano 20.04.2010 - 20:24

Android jest systemem przyszłościowym myślę że im szybciej wejdą na rynek tym lepiej dla nich. Wątpię czy znajdzie się osoba która myśli że system takiej firmy jak Google nie będzie się liczył jak już właściwie wchodzi na rynek jak burza. Na razie Android jest na początku swojej kariery i znajduję się w fazie wprowadzania czyli wschodzącej gwiazdy i jest to bardzo dobra prognoza więc się dziwię managerom że się jeszcze zastanawiają.

#8 ONLINE   Esc

• 224 postów
  • Telefon:G1, SGS, n7100, n7100

Napisano 20.04.2010 - 22:46

Ja tam nie bylbym taki przekonany o wyjatkowosci Androida. Wydawac by sie bylo 2 lata temu ze Symbian ma przed soba jakas przyszlosc a tymczasem chyli sie ku upadkowi. Kto wie co bedzie za 2 lata nastepne.

Nie zmienia to postaci rzeczy ze faktycznie na miejscu Automapy zastanawial bym sie co robic bo i WM idzie dosc stanowczo w odstawke i mysle ze nawet zapowiadana nowa wersja tego za bardzo nie zmieni.
Pozdrawiam
Esc

#9 OFFLINE   uder

• 90 postów
  • Telefon:Hero

Napisano 21.04.2010 - 01:15

Symbian ma już pewnie z 7 lat panie kolego a nowe telefony nadal są wypuszczane z tym systemem wiec raczej nie wiesz o czym piszesz.

#10 OFFLINE   defu

• 38 postów
  • Telefon:Motorola DEFY, HTC Hero

Napisano 21.04.2010 - 07:59

No to się wysilili, ta korespondencja to zwyczajnie skopiowany tekst z ich strony, który jest tam od dość długiego już czasu.. http://www.automapa....ticle_id=205857
Moto DEFY

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: automapa