Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

czarek7

S7 czy Iphone 7

Rozwiązany

neomagnet   
Otrzymana reputacja: 138
neomagnet

No widzisz, kolega z pracy nawet nie zabiera do domu służbowego telefonu, bo ma zerowy zasięg. T-Mobile stawia samodzielne nadajniki 800MHz, w mojej okolicy (do 50km bo tak na rowerze smigam) jest ich co najmniej kilka, no chyba, że pozostałe pasma były poza zasięgiem. Testowałem niedawno starter z T-Mobile które rozdawali za darmo i byłem w szoku. Obecnie czekam tylko na koniec umowy w Play i przenoszę numer. Znaczenie ma też to że mieszkam w dziurze zabitej dechami (czytaj południe woj. opolskiego). Mój brat ma t-mobile i różnica jest, 4G ma praktycznie zawsze i wszędzie. 

Warto zaznaczyć, że wszelkie nowe nadajniki to na ogół 2600+1800+800. Takich, które działają tylko na jednej częstotliwości jest mało. Skoro Orange tak robi to mnie to nie dziwi, nigdy nie byli mistrzami w logicznym myśleniu.

Mi6 to bardzo dobry telefon w swojej kategorii cenowej właściwie bezkonkurencyjny, ale jednak trzeba wiedzieć że ma pewne ograniczenia i nie wszędzie będzie tak dobry. Poza tym z tą marką zdarzają się przypadki bardzo słabego zasięgu w ogóle i rozwiązaniem jest tylko wymiana. 

Edytowane przez neomagnet
  • Piwko! 1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Karls   
Otrzymana reputacja: 519
Karls

To jeszcze tak dla domknięcie tematu zasięgu - u rodzinki na śląsku T-mobile prawie nie pozwala na normalne używanie telefonu podczas gdy Play i Plus dają radę. Także to musi bardzo mocno od regionu Polski i okolicy zależeć.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
penguino   
Otrzymana reputacja: 641
penguino

Nie tylko od regionu, ale i okolicy - po prostu czy konkretny operator ma w pobliżu nadajnik, czy nie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.