Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

BlueBlazer

Do czego konkretnie używacie S-Pena?

Rozwiązany

BlueBlazer   
Otrzymana reputacja: 297
BlueBlazer

W moim przypadku to edycja zdjęć, obsługa telefonu (zamiast palca) i oczywiście notatki.

Do czego jeszcze można używać rysika?

Sporządzone ósmym Notesem.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ament   
Otrzymana reputacja: 55
Ament

Uzywam S-Pena przy okazji kazdego Note do "wszystkiego" - tzn. wlasciwie to rzadko kiedy obsluguje telefon palcem, chyba ze jestem w biegu pomiedzy domem a biurem.

Co do samych notatek to jakos srednio mi to zawsze szlo, juz od czasu pierwszego Note. Nawet teraz - przy Note 8 (duza rozdzielczosc, zwiekszona liczba poziomow nacisku) - korzystam sporadycznie bo lubie pisac male litery a jakos na tych ekranach "gestosc" zapisu imho nie powala. Takim piorem kulkowym na tej samej powierzchni kartki moglbym zapisac chyba ze 4x tyle tekstu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mirku   
Otrzymana reputacja: 549
mirku

Dla mnie numer jeden to notatka na wyłączonym ekranie .... za tą funkcje to ktoś nobla powinien dostać ...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gustaw223   
Otrzymana reputacja: 16
gustaw223

Fajna jest tez nowa funkcja używania rysika do tłumaczenia tekstów , bo nie wszystkie daje się wkleić do tłumacza google.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sirrah777   
Otrzymana reputacja: 91
sirrah777

Notatki na wyłączonym ekranie, na włączonym też, przepisywanie azjatyckich znaczków w translatorze (ostatnio także ukraińskich), zaznaczanie tekstu, edycja zdjęć, rysowanie po zrzutach ekranu, pisanie komentarzy w pdf, często także obsługa telefonu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
iwanracing   
Otrzymana reputacja: 0
iwanracing

do sprawdzania prac (projektów i sprawozdań) studentów :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
vipek_pl   
Otrzymana reputacja: 41
vipek_pl

Notatki na wyłączonym ekranie, a najczęściej podpisywanie dokumentów firmowych prosto z pdf. Mega ważna dla mnie funkcja bo pozwala nie odpalac kompa :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
KaleidGalaxy   
Otrzymana reputacja: 568
KaleidGalaxy

Praktycznie do wszystkiego, ale raczej nie w ruchu, ale gdy siedzę z notesem w łapkach. Wygodniej mi go trzymać lewą ręką, a prawą operować rysikiem korzystając ze wszystkich funkcji (przeglądarka, maile, tapatalk, YT, apki itd).

Notatek robię mniej niż myślałem, również tych na wyłączonym ekranie. Sporo spenem działam przy multitaskingu. Czasem piszę ręcznie. Zdarza mi się korzystać że słownika w spen. Spen jest dla mnie bardziej precyzyjny niż palec, często więc pracuje nim przy edycji tekstów, grafik itd.

Ostatnio pisałem maila i edytowałem spenem tekst do redagowania. Było to już w lobby pewnego biurowca. Gdy dotarłem do samochodu (700m) zobaczyłem komunikat na ekranie o braku spena!! Od razu biegiem, z duszą na ramieniu do biurowca, rysik grzecznie leżał na stoliku. Ulga. Spora ulga. Ja się o niego naprawdę bałem :)))

Wysłane z czarnego Note8

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.