• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
Marcin5565

Błąd przy aktualizacji androida

3 posty w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam.

Mam taką sytuację. Gdy wejdę w Ustawienia>o telefonie>stan w okienku status baterii widnieje "Rozładowywanie", czy to normalne?

Mam tak od wczoraj, gdy zaktualizowałem androida do wersji 2.3.6. Pod koniec aktualizacji przez Kies razem z zakończeniem aktualizacji na komputerze pojawił się komunikat o nieprawidłowym działaniu aplikacji z dostępna tylko opcją zamknij, po której kliknięciu zniknęło okno aktualizacji, a telefon dalej pozostawał w trybie downloading. Odłączyłem go, żeby go wyłączyć wyjąłem baterię. Pierwsza próba uruchomienia zakończyła się wyświetleniem komunikatu(chyba brak jakiegoś pliku) którego nie zdążyłem przeczytać i po chwili telefon uruchamiał się od początku, zatrzymał się na napisie Samsung. Po raz kolejny wyjąłem baterię, tym razem telefon udało się uruchomić.

Wszystko wygląda ok, ale niepokoi mnie ten status baterii o którym wspomniałem na początku, czy to normalne po aktualizacji, czy jednak będę musiał wrzucić aktualizację jeszcze raz ręcznie?

Edytowane przez Marcin5565

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
do poprawki[/WARNT]

Gdy wejdę w Ustawienia>o telefonie>stan w okienku status baterii widnieje "Rozładowywanie", czy to normalne?

To normalne jak nie jesteś pod ładowarką.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki za odpowiedź.

Myślałem że to może to rozładowywanie baterii spowodowane jest przez ten błąd aktualizacji. Poprzednio miałem androida 2.2 i w tamtym polu wyświetlana była procentowa wartość oznaczająca naładowanie baterii, a teraz pojawił się ten dziwny dla mnie napis...

temat do zamkniecia

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.