Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Błąd przy aktualizacji androida

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Marcin5565

• 6 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy 551

Napisano 22.11.2011 - 18:48

Witam.
Mam taką sytuację. Gdy wejdę w Ustawienia>o telefonie>stan w okienku status baterii widnieje "Rozładowywanie", czy to normalne?
Mam tak od wczoraj, gdy zaktualizowałem androida do wersji 2.3.6. Pod koniec aktualizacji przez Kies razem z zakończeniem aktualizacji na komputerze pojawił się komunikat o nieprawidłowym działaniu aplikacji z dostępna tylko opcją zamknij, po której kliknięciu zniknęło okno aktualizacji, a telefon dalej pozostawał w trybie downloading. Odłączyłem go, żeby go wyłączyć wyjąłem baterię. Pierwsza próba uruchomienia zakończyła się wyświetleniem komunikatu(chyba brak jakiegoś pliku) którego nie zdążyłem przeczytać i po chwili telefon uruchamiał się od początku, zatrzymał się na napisie Samsung. Po raz kolejny wyjąłem baterię, tym razem telefon udało się uruchomić.
Wszystko wygląda ok, ale niepokoi mnie ten status baterii o którym wspomniałem na początku, czy to normalne po aktualizacji, czy jednak będę musiał wrzucić aktualizację jeszcze raz ręcznie?

Użytkownik Marcin5565 edytował ten post 22.11.2011 - 21:26

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   goszka

• 1161 postów
  • Telefon:Note II

• Tablet:GoClever M183G

• Firmware:Stock

Napisano 22.11.2011 - 20:21

[WARNT]do poprawki[/WARNT]

Gdy wejdę w Ustawienia>o telefonie>stan w okienku status baterii widnieje "Rozładowywanie", czy to normalne?

To normalne jak nie jesteś pod ładowarką.

#3 OFFLINE   Marcin5565

Autor tematu
  • 6 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy 551

Napisano 22.11.2011 - 21:29

dzięki za odpowiedź.
Myślałem że to może to rozładowywanie baterii spowodowane jest przez ten błąd aktualizacji. Poprzednio miałem androida 2.2 i w tamtym polu wyświetlana była procentowa wartość oznaczająca naładowanie baterii, a teraz pojawił się ten dziwny dla mnie napis...
temat do zamkniecia