Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Killaz6

Operator bez zobowiązań, mam dość dwuletnich męczarni

Rozwiązany

Killaz6   
Otrzymana reputacja: 1
Killaz6

W takim razie wszystko jasne, dzięki za pomoc. 
Numer można normalnie przenieść po rozwiązaniu umowy z Play?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Patrax   
Otrzymana reputacja: 10
Patrax
Napisano (edytowane)

@Killaz6 Tylko że po rozwiązaniu umowy z Play numer przenieś od razu do prepaid i wtedy będziesz mógł go przenieść do innej sieci. w prepaid nie podpisujesz żadnej umowy, a operatora możesz zmieniać z dnia na dzień. Mając prepaid, możemy dostosowywać ofertę do swoich potrzeb, wybierając odpowiedni dla siebie pakiet. Nic nie stoi na przeszkodzie by raz mieć no limit, a gdy nie potrzebujemy dzwonić w danym miesiącu, po prostu nie przedłużamy pakietu. Abonament to stale zobowiązanie, czy używasz czy nie. W ofertach na kartę możesz miec nolimit, mozesz z niego zrezygnować i nic nie płacić za utrzymanie numeru

Edytowane przez Patrax

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Killaz6   
Otrzymana reputacja: 1
Killaz6
Teraz, Patrax napisał:

nic nie płacić za utrzymanie numeru

O, to jest słowo klucz, chociaż zastanawia mnie jak ten numer jest "utrzymywany" skoro przez miesiąc nie miałbym żadnej umowy/oferty, ale ważne, że jest :-)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rakers   
Otrzymana reputacja: 266
rakers

Możesz przynieźć z ostatnim dniem Twojego zobowiązania. Możesz rozwiązać też umowe z operatorem. Wtedy jakąś karę zapłacisz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Starmilks Majkowski   
Otrzymana reputacja: 0
Starmilks Majkowski

Polecam Plusa. Ewentualnie dziecko plusa Plush. Aktualnie mają dobre oferty na kartę. Mam pakiet, który kosztuje mnie miesięcznie 30 zł. W pakiecie jest internet LTE  w gratisie. Plus dodatkowo darmowe rozmowy i smsy. Nie tylko do wszystkich sieci ale również i stacjonarnie co dla mnie liczyło sie, bo czasami jednak dzwoni sie na telefon stacjonarny ( do jakiegoś sklepu czy po usługi).

Nie wiem jednak czy sprawdzi się to jako internet domowy. W tym przypadku lepiej jest zdecydować sie na coś na kablu. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jacenty234   
Otrzymana reputacja: 0
jacenty234

Doskonale Cię rozumiem, też po 2 latach męczarni szukalem czegoś bez zobowiązań. Polecam Virgin Mobile, mają fajną ofertę i to w bardzo korzystnej cenie, no a przede wszystkim można zrezygnować w każdym momencie. Dobrze, że niektórzy operatorzy jeszcze zwracają uwagę na potzeby klientów..

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.