Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

mirano132510

KingWear KW88 - Wrażenia, opinie, pytania do posiadaczy.

Rozwiązany

mirano132510   
Otrzymana reputacja: 0
mirano132510

Jakiś czas temu kupiłem zegarek KingWear KW88 .Długo mi zajęło żeby rozkminić o co tam chodzi ,ale w końcu po długich godzinach spędzonych przed PC,mogę powiedzieć że zabawa z tym zegarkiem jest przednia. Zegarek posiada wejście na kartę SIM ,ale mi się udało za pomocą pewnego portalu wgranie softu który umożliwia rozmowy przez Bluetooth , możliwość wgrywania oprogramowania,oraz wgrywanie różnych tarcz światowych marek.Powiem że wyglądają pięknie.Jeżeli ktoś będzie miał pytania to zapraszam.

clock_skin_model.png

Spoiler

clock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.png

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
slaweg   
Otrzymana reputacja: 0
slaweg

Hej, moge prosic o kontakt? Chetnie dowiedzialbym sie cos wiecej... Sam posiadam KW88 i chcialbym wykorzystac go w pelni.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
none   
Otrzymana reputacja: 14
none

Koledzy to podzielcie się wiadomościami dla dobra ogółu. Czas pracy na baterii , jak współpracuje z telefonem , problemy itp.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.