Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

stomqx

Wybór nowego TV

Rozwiązany

stomqx   
Otrzymana reputacja: 6
stomqx

Witam!

Przymierzam się do zmiany swojego wysłużonego TV na coś lepszego. Nie wiem jednak jakiej marki TV szukać ponieważ prawie każdy ma inny system. Bardzo zależy mi na YT, Netflix, Showmax, Player i IPLA i aby miał tuner DVB-S/S2 (super by było, jakby można było przerzucać ekran z telefonu) . Może ktoś jest bardziej obeznany w temacie? Może ktoś pomóc?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tomasov   
Otrzymana reputacja: 12
tomasov
Witam!

Przymierzam się do zmiany swojego wysłużonego TV na coś lepszego. Nie wiem jednak jakiej marki TV szukać ponieważ prawie każdy ma inny system. Bardzo zależy mi na YT, Netflix, Showmax, Player i IPLA i aby miał tuner DVB-S/S2 (super by było, jakby można było przerzucać ekran z telefonu) . Może ktoś jest bardziej obeznany w temacie? Może ktoś pomóc?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Każdy ma inny system? Czy w tv zależy Ci jedynie na systemie? A co z obrazem? Ma mieć YT, FB, itp..? Wybacz ale pytasz o głupoty przy wyborze tv! Jeśli szukasz dobrego tv to nie te forum. Zapytaj na elektroda itp. Co z kontrastem, równomiernym podświetlaniem, czernią, odświeżaniem, kątami widzenia? Czego ty dokładnie przebujesz? Ja sądzę że najtańsze dongle a nie tv

dodana zawartość

Kup cos najtańszego na androidzie i w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania.....z tego co piszesz. Koniec!

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
stomqx   
Otrzymana reputacja: 6
stomqx

Tak, zależy mi głównie na funkcjonalności, ponieważ w cenie do 3500 zł (a uważam, że są to wystarczające pieniążki) można kupić coś konkretnego, a większość modeli ma zbliżone parametry (FHD/UHD, HDR i cała reszta to obecnie chyba standard). Różnice wynikają z indywidualnego podejścia producenta. Nie szukam telewizora za 15 tysięcy, bo bym nie poruszał tematu.

@tomasov Posiadam chromecasta 2 i nie spełnia moich oczekiwań. Piszesz, że Android, ale właśnie Android w porównaniu z Tizenem to jak maluch do mercedesa. Nie ma Playera, Showmaxa itd. Nie chcesz pomóc, nie krytykuj.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tomasov   
Otrzymana reputacja: 12
tomasov

Sądzisz że ciężko kupić coś za 3,5k co nie będzie miało problemu z odtwarzaniem netflixa czy YT? Za połowę tej ceny kupisz już taki tv. Szukasz dziury w....kup telewizor jaki chcesz a jak Chromecast Ci nie wystarczy to np. Xiaomi mi box i po sprawie. Ja kupiłem w argosie mocno przecenieny Sony 43w755c na androidzie za 1700zl przekiczajac na zł i jestem z niego mega zadowolony. Nie potrzebuje zewnętrznych urządzeń bo działa jak marzenie a obraz jest po prostu super.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.