• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
marcimix

[32A] ROOT dla 1.76.0009

536 postów w tym temacie

Czy znajdzie się ktoś kto może wiedzieć o co kaman z tym radiem u mnie? byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Mam problem.

Po instalacji RUU przeszedłem do kroku kolejnego. czyli wpisania w cmd komendy adb shell.

Wpisuję to po wybraniu katalogu z sdk/tools i niestety wyskakuje komunikat "nazwa adb nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy"

pomocy bo nie wiem co teraz

SDK mam zainstalowane wg poradnika z wiki

dodam ze telefon sie uruchamia ale jako tapeta jest logo htc i nic sie nie da na nim zrobic oprócz uspienia go...

[ATTACH=CONFIG]10829[/ATTACH]

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpal telefon poprzez fastboot. powier + back i wtedy odpal tą komende

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuję za pomoc ale google okazał się pomocny. Problem tkwił w wypakowaniu folderów z np usb drivers do głównego katalogu sdk. Dziekuję za chęć niesienia pomocy!

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. czy po zrobieniu roota jest konieczne wygranie tego romu?

---------- Post dołączono o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Witam mam problem pobieram te sdk i powinien tam byc plik setup.exe a go nie ma wiece nie moge kontynuowac roota. I trzba pobrac jeszcze to Do działania SDK wymagane jest środowisko JAVA ale tam jest ich wiele mzoe ktos link podesłac bo tego pliku byłbym wdzięczny

---------- Post dołączono o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Moze mi ktos pomoc sciagnąłem sdk zainstalowalem zgodnie ale jak wlaczam to pokazuje m isie okno uruchom i znika i tak samo z tą javą ściągnąłem 3 wersje i jedna sie tylko włączyła wiec spróbowaem ale dzieje sie to samo co sdk te okno sie pokazuje i znika i nie wie co robic java sciagnałem z tej str Java Archive Downloads - Java SE 6

i te 3 wersje na windowsa xp spróbowałem i nei działa zadna co robic. Bo ten link z wkiki do sciagneicia java nie działą tzn wcisnie sie download i polazuje sie ta strona Java Archive Downloads - Java SE 6 prosze o pomoc

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Hej mam pytanie po wgraniu tego wszystkiego dalej w trybie fastboot pokazuje mi S-ON tak ma być czy nie generalnie wszystko poszło oki bez problemu mam nowe recovery hboot sie zmienił z 1.76.0009 na 1.76.0008 ale dalej mam

SAPHIRE PVT 32A SHIP S-ON H

HBOOT-1.76.0008 (SAPP10000)

CPLD-12

RADIO-6.35.08.29

Nov 3 2009, 15:56:29

Pomoże ktoś

Oki już poszło nie wiem dlaczego ale drugi raz dałem update form sd card wybrałem engenering spl i poszło teraz jest S-OFF i spl 2007 :D

Edytowane przez c.j

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.