Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

marcimix

[32A] ROOT dla 1.76.0009

Polecane posty

pacyfist   
Otrzymana reputacja: 0
pacyfist

Czy znajdzie się ktoś kto może wiedzieć o co kaman z tym radiem u mnie? byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jack   
Jack

Witam

Mam problem.

Po instalacji RUU przeszedłem do kroku kolejnego. czyli wpisania w cmd komendy adb shell.

Wpisuję to po wybraniu katalogu z sdk/tools i niestety wyskakuje komunikat "nazwa adb nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy"

pomocy bo nie wiem co teraz

SDK mam zainstalowane wg poradnika z wiki

dodam ze telefon sie uruchamia ale jako tapeta jest logo htc i nic sie nie da na nim zrobic oprócz uspienia go...

[ATTACH=CONFIG]10829[/ATTACH]

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PabloCrazy   
PabloCrazy

Odpal telefon poprzez fastboot. powier + back i wtedy odpal tą komende

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jack   
Jack

Dziekuję za pomoc ale google okazał się pomocny. Problem tkwił w wypakowaniu folderów z np usb drivers do głównego katalogu sdk. Dziekuję za chęć niesienia pomocy!

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Matias_154   
Matias_154

1. czy po zrobieniu roota jest konieczne wygranie tego romu?

---------- Post dołączono o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Witam mam problem pobieram te sdk i powinien tam byc plik setup.exe a go nie ma wiece nie moge kontynuowac roota. I trzba pobrac jeszcze to Do działania SDK wymagane jest środowisko JAVA ale tam jest ich wiele mzoe ktos link podesłac bo tego pliku byłbym wdzięczny

---------- Post dołączono o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Moze mi ktos pomoc sciagnąłem sdk zainstalowalem zgodnie ale jak wlaczam to pokazuje m isie okno uruchom i znika i tak samo z tą javą ściągnąłem 3 wersje i jedna sie tylko włączyła wiec spróbowaem ale dzieje sie to samo co sdk te okno sie pokazuje i znika i nie wie co robic java sciagnałem z tej str Java Archive Downloads - Java SE 6

i te 3 wersje na windowsa xp spróbowałem i nei działa zadna co robic. Bo ten link z wkiki do sciagneicia java nie działą tzn wcisnie sie download i polazuje sie ta strona Java Archive Downloads - Java SE 6 prosze o pomoc

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
c.j   
c.j
Napisano (edytowane)

Hej mam pytanie po wgraniu tego wszystkiego dalej w trybie fastboot pokazuje mi S-ON tak ma być czy nie generalnie wszystko poszło oki bez problemu mam nowe recovery hboot sie zmienił z 1.76.0009 na 1.76.0008 ale dalej mam

SAPHIRE PVT 32A SHIP S-ON H

HBOOT-1.76.0008 (SAPP10000)

CPLD-12

RADIO-6.35.08.29

Nov 3 2009, 15:56:29

Pomoże ktoś

Oki już poszło nie wiem dlaczego ale drugi raz dałem update form sd card wybrałem engenering spl i poszło teraz jest S-OFF i spl 2007 :D

Edytowane przez c.j

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.