Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Wielka amnestia Android.com.pl! Kasujemy ostrzeżenia :)

Zdjęcie
- - - - -

Xperia Arc S a Orange

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
227 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   Androsiemi1

• 64 postów
  • Telefon:Lg G2

• Firmware:4.4.2 D80220b-EUR-XX

Napisano 13 marzec 2012 - 10:37

Dziwne mnie na chacie orange poinformowali, że zamawiając na orange.pl dostaje sie kabelek.
Pamiętajcie że oni dzielą różne kanały sprzedaży. Może tu jest pies pogrzebany.

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#162 OFFLINE   chaos666

• 142 postów
  • Telefon:LG G3/HTC One X

Napisano 13 marzec 2012 - 10:55

Kupowałem w grudniu arc s w promocji 2 tele bez umowy i mam kabel hdmi (nawet działa podpięty pod plazme):E

#163 Gość_RadkoR_*

Napisano 13 marzec 2012 - 13:16

jeśli nie było w zestawie, to niestety pozostaje jedynie zakup na wolnym rynku kabelka.

Tak też myślałem. U mnie na fakturze tylko jest sam telefon za 3zł...
Zamawiałem w sklepie internetowym Orange z przedłużeniem umowy.

#164 OFFLINE   Androsiemi1

• 64 postów
  • Telefon:Lg G2

• Firmware:4.4.2 D80220b-EUR-XX

Napisano 13 marzec 2012 - 21:44

Ja bynm sie wukłócał ze czemu masz wydawac kilkukrototność ceny telefonu na kabelek skoro wszedzie bębnili ze jets kabel i nawet na filmiku podaja ze jest w zestawie :)

#165 OFFLINE   sroczkin

• 215 postów
  • Telefon:SONY Xperia Z1 Compact

• Firmware:KK 4.4.4

• Kernel:Stock

Napisano 13 marzec 2012 - 22:21

Ja tez niedawno dostalem Arc S kurierem i po otwarciu pudelka troszkę sie zdziwiłem . Na filmiku oprócz tego co dostałem był jeszcze dodatkowo kabelek HDMI i etui a u mnie brak. Ale jak przeczytałem opis na pudelku co zawiera nie mam podstaw żeby się kłócić z Orange. Widac jak ktos pisal wczesniej SE tnie teraz po kosztach i pakujac fony na europe obcina zawartosc pudelka . Nie ma co sie klucic tylko byc zadowolonym z fona.

#166 Gość_RadkoR_*

Napisano 14 marzec 2012 - 13:30

Ja tez niedawno dostalem Arc S kurierem i po otwarciu pudelka troszkę sie zdziwiłem . Na filmiku oprócz tego co dostałem był jeszcze dodatkowo kabelek HDMI i etui a u mnie brak. Ale jak przeczytałem opis na pudelku co zawiera nie mam podstaw żeby się kłócić z Orange. Widac jak ktos pisal wczesniej SE tnie teraz po kosztach i pakujac fony na europe obcina zawartosc pudelka . Nie ma co sie klucic tylko byc zadowolonym z fona.

Zamawiałem w tej PROMOCJI.
Jak widać do Arc S jako prezent jest jakiś pokrowiec do laptopa a kabel HDMI do Neo V.
Dzwoniłem przed chwilą do obsługi sklepu internetowego i powiedziano mi, że pokrowiec dotrze do mnie do 2-óch tygodni od podpisania aneksu do umowy i że zostanie wysłany Pocztą Polską.
Natomiast gdy zapytałem o kabel HDMI, powiedziano mi, że to była tylko chwilowa promocja, a filmik jest "nieaktualny"...

#167 OFFLINE   Diablo228

• 4 postów
  • Telefon:ARC S

Napisano 17 marzec 2012 - 21:39

witam, koledzy od kilku dni mam arc s, dziś weszłem sobie na strone orange i patrzę że mam połączenia z netem w czasie w którym na nim nie byłem, a ja korzystam z wifi więc z netu darmowego?? okazało się że miałem transmisję danych włączona to ją wyłączyłem odrazu czyli teraz tel nie będzie mi się sam łączył z netem?? i kolejne pytanie czy nasz android lub jeszcze jakiś program zainstalowany np android itd - (tel orginalny z orange) korzysta lub sam się łączy bez mojej wiedzy z netem?? i jak wyłączyć w telu net by mi się sam nie załanczał, wole korzystać z wifi jesli jest darmowe na tym telu

#168 OFFLINE   Suchy_Pet

• 133 postów
  • Telefon:Note 4

• Firmware:4.4.4

Napisano 17 marzec 2012 - 22:01

Nie wiem do konca o co ci chodzi, ale jesli wylaczysz transmisje danych to tel nie powinien laczyc sie z internetem, ja mam widget systemowy na ekranie i zadna aplikacja nie pobiera informacji i nie zauwazylem spadku kasy z konta. Nie uzywam zadnych aplikacji do bkokowania APNow.

Natomiast o ci chodzi z tyn wifi? Jesli jestes polaczony z wifi i masz wlaczony transfer danych to w momencie jak wyjdziesz z zasiegu sieci wifi to tel automatycznie przelacza sie na siec komorkowa ,zrob to co w pierwszym akapicie i przestanie.

Wole korzystac z wifi jesli jest darmowe dla tego tel, nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale darmowosc wifi nie jest zalezna od modelu telefonu, albo masz router wifi w domu i korzystasz z internetu albo korzystasz gdzies e miastach gdzie sa punkty z darmowym dostepem do internetu przez wifi

Wysłane z Xperi Arc S

#169 OFFLINE   Diablo228

• 4 postów
  • Telefon:ARC S

Napisano 17 marzec 2012 - 22:11

Natomiast o ci chodzi z tyn wifi? Jesli jestes polaczony z wifi i masz wlaczony transfer danych to w momencie jak wyjdziesz z zasiegu sieci wifi to tel automatycznie przelacza sie na wifi,zrob to co w pierwszym akapicie i przestanie.

chodzi mi oto ze zalanczam wifi w telu wchodze na net to wtedy korzystam z darmowego netu jeśli jestem w zasięgu otwartej sieci, tego nie kumam - Jesli jestes polaczony z wifi i masz wlaczony transfer danych to w momencie jak wyjdziesz z zasiegu sieci wifi to tel automatycznie przelacza sie na wifi - oco w tym ci kolego chodzi

#170 OFFLINE   oscar73

• 450 postów
  • Telefon:Sony Xperia Arc

• Tablet:iPad 2 32 GB Wi-Fi+3G

Napisano 17 marzec 2012 - 22:17

jeśli sygnał Wi-Fi spadnie do zera to telefon przełącza się na transmisję danych.