Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Wielka amnestia Android.com.pl! Kasujemy ostrzeżenia :)

Zdjęcie
- - - - -

Konfiguracja tabletu w sieci Aero2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   szadoky

• 133 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S III Mini

• Tablet:Galaxy Tab P1000

• Firmware:Kmicic v6 / Dmod v5

• Kernel:redpill 2.0.1

Napisano 06 grudzień 2011 - 13:49

Proszę o pomoc w konfiguracji tabletu w sieci Aero 2 . Nie mogą połączyć się z siecią .Tablet pokazuje status sieci , w ustawieniach sieci zwykłe i bezprzewodowa >sieci komórkowe operatorzy pokazuje za siec jest dostępna ale nie można się z nią połączyć wyskakuje komunikat karta sim nie pozwala połączyć się z ta siecią . Jakie maja być ustawienia punktu APN

Użytkownik szadoky edytował ten post 06 grudzień 2011 - 14:10

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   sfw29

• 17 postów

Napisano 06 grudzień 2011 - 15:26

Wejdź po prostu na stronę aero2.pl tam jes opisane jakie dane wpisać do skonfigurowania APN. Dodam tylko, że na Tabie Aero śmiga aż miło.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

#3 OFFLINE   szadoky

Autor tematu
  • 133 postów

Napisano 06 grudzień 2011 - 17:45

A dobra dałem rade . Wchodzimy w Ustawienia ->Sieci zwykłe i bezprzewodowe -> Sieci komórkowe -> Nazwy punktów dostępu > menu >nowa nazwa APN i edytuj punkt dostępowy Nazwa Aero2 APN darmowy resztę zostawiamy zapisz , odznaczmy tak zaby zaświeciła się zielona kropka . W ustawieniach powiano być jeszcze zaznaczone użyj danych pakietowych . Śmiga aż miło

#4 OFFLINE   tomzmu

• 1 postów
  • Telefon:samsung ch@t 335

Napisano 23 styczeń 2012 - 18:59

Witam

Chcialem kupic ten tablet, tj. Lark FreeMe 70.2, mam kartę aero2. Moje pytanie jest takie, jakiego używacie modemu 3g?

Pozdraiwam
Tomek

#5 OFFLINE   szadoky

Autor tematu
  • 133 postów

Napisano 24 styczeń 2012 - 19:33

Witam

Chcialem kupic ten tablet, tj. Lark FreeMe 70.2, mam kartę aero2. Moje pytanie jest takie, jakiego używacie modemu 3g?

Pozdraiwam
Tomek

To ci się działy pomyliły . Jak podłączyć do Larka modem masz tutaj http://forum.android...tutorial-91659/ . A tak z doświadczenia to lepiej trochę dołóż kasy i kup sobie używanego Samsung Galaxy Tab , jak tak zrobiłem mam Larka i Galakxy , nie ma porównania . Mi Larka nie udało połączyć si ez siecią Aero 2 po prostu tablet jej nie widzi

#6 OFFLINE   Ketras

• 25 postów
  • Telefon:LG 9 II

• Tablet:Galaxy Note 10.1 - N8000

Napisano 04 grudzień 2012 - 15:24

...Wchodzimy w Ustawienia ->Sieci zwykłe i bezprzewodowe -> Sieci komórkowe -> Nazwy punktów dostępu > menu >nowa nazwa APN i edytuj punkt dostępowy Nazwa Aero2 APN darmowy resztę zostawiamy zapisz , odznaczmy tak zaby zaświeciła się zielona kropka . W ustawieniach powiano być jeszcze zaznaczone użyj danych pakietowych ...

Odkopuję by nie zakładać nowego tematu, w moim note 10.1 wykonałem wszystko właśnie tak po kolei i nic nadal mam tylko połączenia alarmowe i nie mam ikonki zasięgu koło zegara. opcjonalnie mogę przeszukać sieci ale przy wyborze areo2 wyskakuje mi komunikat o braku dostepu.
Co ponad to trzeba zrobić by zadziałała karta areo2?

#7 OFFLINE   szadoky

Autor tematu
  • 133 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 19:56

Aero po ostatnich wymianach kart zmianach nadajników często gubi zasięg są rejony gdzie net jest nie dostępny . Poczytaj na tym blogu jdtech.pl - Blog technologiczny - Aero2 Forum bloga technologicznego JDtech.pl

#8 OFFLINE   kozak574

• 34 postów
  • Telefon:Note 2 N7100

• Tablet:Tab 2 P3100

Napisano 26 grudzień 2012 - 20:07

To ja jeszcze dodam, jakby ktoś nieobeznany czytał kiedyś temat, że po skonfigurowaniu APNu zaznaczamy również opcję "Transmisja danych w roamingu" w ustawieniach. W ten sposób tablet będzie również łączył się z nadajnikami Plusa (oczywiście bez opłat).

#9 OFFLINE   szadoky

Autor tematu
  • 133 postów

Napisano 26 grudzień 2012 - 20:42

Zrzekłbym nawet ze jest to w tej chwili wymóg żeby zaznaczyć ta opcje po zmianach jakie nastąpiły w październiku czyli połączeniem Plusa i Aero2 w jedną sieć .