• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
  • 0
lukpio

Samsung galaxy S II sam się wyłącza po czym nie chce się włączyć.

Pytanie

Witam.

Wczoraj dostałem z orange swój upragniony telefon samsunga Galaxy S II i już od samego początku zaczęły się problemy. Początkowo telefonu nie mogłem włączyć. Nie wiem czemu. Pomyślałem że może bateria rozładowana do zera. Podpiąłem pod ładowarkę patrzę a bateria naładowana i to w większości. Ale po podpięciu telefon się włączył. Wszystko działa normalnie. Później w przeciągu 4h telefon po przejściu w tryb czuwania już się nie wybudził. Zero reakcji na przycisk power. Wyjąłem baterię, włożyłem ponownie. Włączył się. To miało miejsce 3 razy. Znalazłem gdzieś w sieci informacje że trzeba telefon zaktualizować. Zrobiłem to i był spokój. Już się nie wyłączył aż do dzisiaj. Dziś pojechałem rano do sklepu, telefon miałem ze sobą. Nagle wyjmuję z kieszenie i telefon nie działa. No nic, włączyłem go i co widzę? Telefon informuje mnie o bardzo niskim poziomie naładowania baterii. SZOK. Wychodziłem z domu i bateria była na prawie 70% i nagle spadła do zera. Dziwne. Telefon po tym jak go włączyłem przeszedł w stan czuwania i znowu się nie wybudził. Próba włączenia nieskuteczna. Brak reakcji na przycisk power. Wróciłem do domu, mówię podłącze go do ładowania. Przedtem spróbowałem go włączyć. Włączył się normalnie. Patrzę na wyświetlacz a bateria znowu naładowana. Nie wiem co się z tym telefonem dzieje. Dałem za niego 1000zł i taki szmelc? To ja narzekałem na swoją Omnie I900 że się zawiesza ale przynajmniej nigdy nie wycięła mi takiego numeru i się nie wyłączyła. Czy ktoś wie co może być z nim nie tak i czy da się to jakoś samemu naprawić?

Wersja systemu android - 2.3.3

Wersja pasma podstawowego - I9100BVKH1

Wersja jądra - 2.6.35.7-19I9100BVKH1-CL443683 root@DELL81 #2

Numer wersji - GINGERBREAD.BVKH1

Dodatkowa dziwna rzecz, po podłączeniu do ładowania jest zupełnie czarny ekran a jak próbuję go włączyć to zaczyna mi mrugać (pojawia się na jakiś czas i znika) symbol baterii z takim białym kółkiem w środku a telefonu nie da się włączyć. Dopiero po wyjęciu baterii i włożeniu ponownie telefon zaczyna się normalnie ładować, pojawia się zielona bateria i ładowanie jest w toku. Wtedy telefon można włączyć.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Sam bym nie kombinował. Serwis.

Jeśli chcesz, to jest nowszy soft Orange od tego co posiadasz.

Zrób wipe, wipe dalvik cahe, factory reset.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Najpierw wgraj 3 plikowy soft ,zrob wczesniej format pamieci telefonu, i zobacz efekty, jezeli nic to nie da to raczej serwis.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

A gdyby się okazało że jest uszkodzonego coś poważnego i serwis będzie chciał naprawiać. Czy ja muszę się na to zgodzić? Czy nie mam prawa do nowego telefonu? No kurcze, zapłaciłem nie małą kasę za nowy, wolny od wad telefon i taki chcę mieć. A nie nowy telefon i już naprawiany. To to samo co bym poszedł i świadomie kupił telefon w którym uszkodzona była płyta główna która została naprawiona i zapłaciłem za niego tyle co musiał bym zapłacić za w pełni sprawny telefon. Chyba każdy mądry człowiek by takiego czegoś nie kupił. Oddam jutro do CCS Serwis. Zobaczę co powiedzą. Gorzej będzie jak u nich telefon będzie działał bo on działa tylko czasem takie cuda się dzieją, i oddadzą mi nie naprawiony telefon i dalej będę się z nim bujał bo jak im udowodnię że jest uszkodzony jeśli u nich działa? Nie udowodnię w żaden sposób. To jest najgorsze właśnie, udowodnić usterkę która raz się pojawia a raz nie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Przeprowadzą swoje testy i powinno im wykazać usterkę. W ciągu 10 dni możesz odstąpić od umowy zawartej przez kuriera.

Telefon jest nowy i niestety, ale zdarza się, że ma wadę. Samochody sprzedawane za kilkadziesiąt tysięcy jako nowe też nie są ich pozbawione.

Serwis nie będzie wmawiał, że wszystko jest ok, tylko w razie wątpliwości wgrają nowego softa i poczekają na reakcję.

Po co z góry zakładać, że będzie źle?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Ja nie mówię że będzie źle lecz z serwisem samsunga miałem już do czynienia. Samsung Galaxy Pro nie łączył mi się w wifi. Oddałem do serwisu, serwis zmienił soft i powiedział że jest dobrze. Wracam do domu a telefon dalej nie łączy się z wifi. Już miałem dość jeżdżenia po serwisach. Wziąłem poszperałem trochę po internecie i znalazłem informację że winna może być wersja oprogramowania (miałem bodajże 2.1). Zmieniłem na wyższą i problem się rozwiązał. A serwis nie potrafił sobie poradzić.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Masz tam jakiś archaiczny soft.Nawet Kies powinien zaktualizować telefon do BVKJ4,chociaż osobiście bym zapodał Odinem niebrandowany XWKK5,

trzyplikowy z repartition.Wyczyści wszystkie śmieci z brandu,nie wpływa na gwarancję.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Ale myślisz że takie objawy jak ja mam, łącznie z tą dziwnym symbolem baterii gdy podłączę telefon do ładowania może powodować wadliwy soft? Generalnie to zamówiłem już kuriera, opisałem cały problem, co się działo dzień po dniu odkąd odebrałem telefon i dołączyłem do paczki a telefon idzie do serwisu do piaseczna. Zobaczymy co oni powiedzą. Od razu dodałem że jeśli naprawa miała by jakoś bardzo ingerować w telefon to ja chcę wymiany na nowy bo mam do tego prawo. Zapłaciłem za telefon nowy, wolny od wad i nigdy nie naprawiany i taki właśnie telefon chcę posiadać. Miał ktoś styczność z tym serwisem, CCS Serwis? Jak tam u nich wygląda czas naprawy? Długo trzeba czekać?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Akurat dosc szybko radza sobie z naprawa , dodatkowo na och stronie mozesz sledzic postepy serwisowania.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Czyżbym miał farta do serwisów? Niedawno zaskoczył mnie i to bardzo serwis Asusa w Koszalinie gdzie wysyłałem laptopa. Komputer w piątek wysłany kurierem do nich, w czwartek miałem go już u siebie. Dosłownie 6 dni wraz z sobotą i niedzielą. Zobaczymy jak sprawi się serwis Samsunga. Jak tylko będę wiedział co się stało na pewno podzielę się tą informacją.

Zastanawia mnie tylko ten dziwny symbol baterii z białym kółkiem. Nigdzie w siedzi nie jest on opisany. Szukałem wczoraj dość długo i nic.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Pewna partia i9100 ma wadliwe baterie wiec stad moga pojawic sie problemy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.