Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

Nowe tablety pod marką Overmax 7''

• Zamknięty Temat jest zamknięty
166 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Adastam

• 2 postów
  • Telefon:ZTE Blade

Napisano 24 grudzień 2011 - 21:30

Jest jakaś opcja aby doinstalować język Polski do niego? Bo niestety nie ma go w językach.

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#42 OFFLINE   kosa679

• 37 postów
  • Telefon:Lenovo a820

Napisano 24 grudzień 2011 - 21:38

Witam :)

Dostałem na gwiazdkę tablet marki Overmax. Był kupiony tu: Tablet Overmax OV-TB-02 WiFi HDMI ANDROID CHRZANÓW (1997656702) - Aukcje internetowe Allegro
Mam pytanie, bo nie wiem, czy jest na nim folia ochronna? bo jej nie widzę, a troche po bokach ma widoczne sladu uzytkowania :P

Użytkownik kosa679 edytował ten post 24 grudzień 2011 - 21:49

#43 OFFLINE   soku23

• 32 postów
  • Telefon:samsung galaxy S2

Napisano 25 grudzień 2011 - 10:50

Komus udało si odpali market ;)

#44 OFFLINE   arturro_

• 1 postów
  • Telefon:Desire Z

Napisano 25 grudzień 2011 - 11:02

Witam,

Mam ten tablet od pewnego czasu. Marketu nie udało mi się stabilnie włączyć. Znalazłem wersję która się instaluje i włącza, jednak po włączeniu wyszukiwarki w markecie wyrzuca błąd i zamyka proces.

#45 OFFLINE   macio73

• 12 postów
  • Telefon:galaxy s3

• Tablet:p3100

Napisano 25 grudzień 2011 - 16:25

Witam tak jak w temacie nie mogę pobrać i zainstalować z marketu tych aplikacji jak i wielu innych. Wyskakuje info - brak zgodności z Twoim Android for A701 Board. Jest to bardzo irytujące, może ktoś zna powód chyba, że ten typ tak ma. Jest to ten tablet z gps i dvbt on ma słabsze parametry od TB-02 mniej ramu i słabszy procek ale ma za to andka 2.3.3 i market.

#46 OFFLINE   soku23

• 32 postów
  • Telefon:samsung galaxy S2

Napisano 26 grudzień 2011 - 10:02

pan z firmy overmax powiedział ze szykowana jest aktualizacja do wersji 2.3 bo w 2.2 nie bedzie działać
market
:(

#47 OFFLINE   kosa679

• 37 postów
  • Telefon:Lenovo a820

Napisano 26 grudzień 2011 - 17:53

Wy też macie taki problem, że jak np: ściągniecie AppBrain na tego tableta to nie możecie nic ściągnąć?? Gdy naciskam przycisk download przekierowuje mnie na Slide market :( POMOCY!!!!!! Jeżeli ktoś wie jak temu zaradzić prosze pisać tu.

Dzięki z góry

#48 OFFLINE   arnonim

• 2 postów

Napisano 27 grudzień 2011 - 11:24

Witam :)

Dostałem na gwiazdkę tablet marki Overmax. Był kupiony tu: Tablet Overmax OV-TB-02 WiFi HDMI ANDROID CHRZANÓW (1997656702) - Aukcje internetowe Allegro
Mam pytanie, bo nie wiem, czy jest na nim folia ochronna? bo jej nie widzę, a troche po bokach ma widoczne sladu uzytkowania :P

Tak ma folię ochronną.

---------- Post dołączono o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Niestety też zakupiłem ten tablet i po paru godzinach użytkowania przestał się ładować system. Pojawia się logo Overmax i dalej się nie uruchamia. Czy ktoś z Was wie może jak wskrzesić Androida na tym tablecie ?

#49 OFFLINE   marq1

• 18 postów
  • Telefon:htc

Napisano 27 grudzień 2011 - 20:17

A wie ktoś jak zrotować tego Overmaxa z TV (czyli 03 )

Witam tak jak w temacie nie mogę pobrać i zainstalować z marketu tych aplikacji jak i wielu innych. Wyskakuje info - brak zgodności z Twoim Android for A701 Board. Jest to bardzo irytujące, może ktoś zna powód chyba, że ten typ tak ma. Jest to ten tablet z gps i dvbt on ma słabsze parametry od TB-02 mniej ramu i słabszy procek ale ma za to andka 2.3.3 i market.

Ja mam ten sam tablet i pobrałem i zainstalowałem gg i skypa -tylko nie pamietam czy z AMarket czy skąds tam z netu sciagnałem.Ale wszystko śmiga

---------- Post dołączono o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Jest jakaś opcja aby doinstalować język Polski do niego? Bo niestety nie ma go w językach.

Sciagnij z marketu i zainstaluj

Ustawienia regionalne 2.2.0.apk lub po eng Morelocale
spolszczy ci to ok 70% andka

#50 OFFLINE   Pawciu87

• 2 postów

Napisano 28 grudzień 2011 - 02:25

A jak jest z baterią w tym tablecie? Ile wytrzyma podczas połączenia wifi a ile bez?