• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
Mesaj

Zakaz sprzedaży HTC w USA?

5 postów w tym temacie

Jak donosi xda Underwhelming ITC Ban of Some HTC Devices | xda-developers

HTC narusza patenty Apple, które pozwało wykorzystanie ich przez tajwańczyków we wszystkich modelach HTC z Androidem począwszy od wersji 1.3 do 2.2.

Według mnie to kolejny bezsensowy spór wywołany przez Apple.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy HTC bardzo chce sprzedawać jeszcze takie starocie.

Zwłaszcza, że zakaz wchodzi chyba od marca czy kwietnia.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na tamtym rynku to już tylko serwisują sprzęt z 2.2 . Takich staroci tam nikt by im nie kupił .

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I znowu Apple pokazuje że są mongołami nawet o stare modele będą się kłucić jak komuś powodzi się lepiej to go atakują tak jak Samsunga jest to najmarniej śmieszne

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz proces założyli gdy było na rynku 2.2 teraz będą jechać dalej na kolejne wersje w HTC.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.