Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

Kurnik.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   lxkn

• 28 postów
  • Telefon:HTC Desire Z

Napisano 23 grudzień 2011 - 13:31

To jest taka bardziej informacja ode mnie dla was, bo pewnie większość nie wie, że na kurnik.pl da się grać dzięki Firefoxowi bo jest tam Javascript, zapraszam do dyskusji i testowania .. :)

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   lew487

• 744 postów
  • Telefon:Galaxy S II

Napisano 23 grudzień 2011 - 14:31

Dzięki za info. W makao gdy wybierzesz kartę as która służy do zmiany koloru karty nie można wybrać koloru więc praktycznie przez to nie da się grać :/

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
[sygnatura usunięta przez administratora]

#3 OFFLINE   Fenomen

• 325 postów

Napisano 23 grudzień 2011 - 17:55

No wlasnie, czy jest jakas opcja zeby grac w gry przegladarkowe oparte na flashu? Kiedys probowalem grac w traviana na telefonie, ale nie dalo sie zbytnio tego wszystkiego ogarnac.

#4 OFFLINE   lew487

• 744 postów

Napisano 23 grudzień 2011 - 18:13

Jedyna opcja to wygranie flasha ale co to ma do kurnik.pl?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

#5 OFFLINE   lxkn

Autor tematu
  • 28 postów
  • Telefon:HTC Desire Z

Napisano 29 grudzień 2011 - 01:00

Sprawdzałem faktycznie nie da się zagrać dobrze w makao ale na przykład grać w tysiąca mogłem normalnie :)

#6 OFFLINE   Ba._Ba.

• 30 postów
  • Telefon:Milestone2

Napisano 29 grudzień 2011 - 09:12

Kurnik działa nie na javie ani na flashu tylko na html 5 i przeglądarki które obsługują html 5 obsługują kurnik...

#7 OFFLINE   ndw agroo89

• 22 postów
  • Telefon:SONY ERICSSON XPERIA ARC S

Napisano 29 grudzień 2011 - 10:17

Czyli opera na andka nie działa pod kurnikiem. A bym pograła w pana ale ciekawi mnie ile pakietu mb zzera jedna 7 min rozgrywka sprawdzał ktos? Kurnik kurnikiem ale po prostu moze sie nie kalic granie przez androidaa:/

#8 OFFLINE   lew487

• 744 postów

Napisano 29 grudzień 2011 - 10:55

Kurnik działa nie na javie ani na flashu tylko na html 5 i przeglądarki które obsługują html 5 obsługują kurnik...

Kiedyś był na javie ;]

Czyli opera na andka nie działa pod kurnikiem. A bym pograła w pana ale ciekawi mnie ile pakietu mb zzera jedna 7 min rozgrywka sprawdzał ktos? Kurnik kurnikiem ale po prostu moze sie nie kalic granie przez androida

Na pewno o wiele mniej niż gry mmorpg na androida a te biorą jakieś 50mb na godzinę

#9 OFFLINE   valdr

• 317 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy Mini S5570

• Tablet:Samsung Galaxy Tab P1000

Napisano 29 grudzień 2011 - 13:45

Żeby to było dość jasne: Javascript - język skryptowy obsługiwany przez wszystkie przeglądarki w mniejszym lub większym stopniu, java - język dla wirtualnej maszyny, która akurat na Androidzie nie występuje (nie mówię o Dalviku). HTML 5 jest jeszcze nie skończoną specyfikacją, ale już większość przeglądarek Androidowych obsłuży to co oferuje, w sumie chyba Opera w największym stopniu. Co do gier flash to nie pójdą tylko te 3d obsługujące molehill, a to, że inne nie chodzą pod przeglądarką lub chodzą ślamazarnie to osobna sprawa (inne zarządzanie pamięcią).
Generalnie z gier przeglądarkowych lubię czasami pogrzebać w Shakes & Fidget i co mnie cieszy jest port tej gry na Androida, bo Flashowa wersja działa tragicznie.

#10 OFFLINE   Data

• 300 postów
  • Telefon:Galaxy Note 4

• Firmware:stock

• Kernel:stock

Napisano 29 grudzień 2011 - 22:49

Czyli opera na andka nie działa pod kurnikiem.

A właśnie, że działa. Gram w 3-5-8 na Kurniku przez Operę. Działa i da się grać.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk