Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

lxkn

Kurnik.pl

Polecane posty

lxkn   
Otrzymana reputacja: 3
lxkn

To jest taka bardziej informacja ode mnie dla was, bo pewnie większość nie wie, że na kurnik.pl da się grać dzięki Firefoxowi bo jest tam Javascript, zapraszam do dyskusji i testowania .. :)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lew487   
Otrzymana reputacja: 0
lew487

Dzięki za info. W makao gdy wybierzesz kartę as która służy do zmiany koloru karty nie można wybrać koloru więc praktycznie przez to nie da się grać :/

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Fenomen   
Fenomen

No wlasnie, czy jest jakas opcja zeby grac w gry przegladarkowe oparte na flashu? Kiedys probowalem grac w traviana na telefonie, ale nie dalo sie zbytnio tego wszystkiego ogarnac.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lew487   
lew487

Jedyna opcja to wygranie flasha ale co to ma do kurnik.pl?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lxkn   
Otrzymana reputacja: 3
lxkn

Sprawdzałem faktycznie nie da się zagrać dobrze w makao ale na przykład grać w tysiąca mogłem normalnie :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ba._Ba.   
Ba._Ba.

Kurnik działa nie na javie ani na flashu tylko na html 5 i przeglądarki które obsługują html 5 obsługują kurnik...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ndw agroo89   
ndw agroo89

Czyli opera na andka nie działa pod kurnikiem. A bym pograła w pana ale ciekawi mnie ile pakietu mb zzera jedna 7 min rozgrywka sprawdzał ktos? Kurnik kurnikiem ale po prostu moze sie nie kalic granie przez androidaa:/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lew487   
lew487
Kurnik działa nie na javie ani na flashu tylko na html 5 i przeglądarki które obsługują html 5 obsługują kurnik...

Kiedyś był na javie ;]

Czyli opera na andka nie działa pod kurnikiem. A bym pograła w pana ale ciekawi mnie ile pakietu mb zzera jedna 7 min rozgrywka sprawdzał ktos? Kurnik kurnikiem ale po prostu moze sie nie kalic granie przez androida

Na pewno o wiele mniej niż gry mmorpg na androida a te biorą jakieś 50mb na godzinę

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
valdr   
valdr

Żeby to było dość jasne: Javascript - język skryptowy obsługiwany przez wszystkie przeglądarki w mniejszym lub większym stopniu, java - język dla wirtualnej maszyny, która akurat na Androidzie nie występuje (nie mówię o Dalviku). HTML 5 jest jeszcze nie skończoną specyfikacją, ale już większość przeglądarek Androidowych obsłuży to co oferuje, w sumie chyba Opera w największym stopniu. Co do gier flash to nie pójdą tylko te 3d obsługujące molehill, a to, że inne nie chodzą pod przeglądarką lub chodzą ślamazarnie to osobna sprawa (inne zarządzanie pamięcią).

Generalnie z gier przeglądarkowych lubię czasami pogrzebać w Shakes & Fidget i co mnie cieszy jest port tej gry na Androida, bo Flashowa wersja działa tragicznie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Data   
Otrzymana reputacja: 20
Data
Czyli opera na andka nie działa pod kurnikiem.

A właśnie, że działa. Gram w 3-5-8 na Kurniku przez Operę. Działa i da się grać.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.