• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
 • 0
karoliiiiinka

Jak ustawić hasło na wiadomości w telefonie samsung galaxy s plus?

Pytanie

Nie mogę i nie wiem gdzie i jak ustawić hasło np na wiadomości w moim telefonie. Proszę o pomoc .

---------- Post dołączono o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Błagam, pomóżcie. W poprzednim telefonie nie miałam takiego problemu!

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

 • 0

Domyślnie Android w Twoim telefonie nie ma takiej opcji, ale możesz ją dodać instalując odpowiednią aplikację, np: App Lock. Po instalacji musisz w tym programie wybrać aplikację od smsów i ustawić na nią zabezpieczanie.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

bardzo dziękuję! Aplikacja naprawdę świetna, rozwiązała mój problem :)

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

polecam Ci handcent sms, z marketu, jeśli chcesz dodatkowo zmienić wygląd smsów:D jest wiele możliwości kombinacji i na pewno znajdziesz cos dla siebie.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.