Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

kasiakfoto

problem z larkiem 70.0

Polecane posty

kasiakfoto   
Otrzymana reputacja: 0
kasiakfoto

Witam,zakupiłam mój 1 tablet i mam problem,możliwe że temat już taki był ,jednak proszę o pomoc . W larku(70.0) jest 1300 e bookow ,próbowałam otworzyć jednak się nie da . Chciałam zainstalować adobe reader lub alkido,jednak za każdym razem w android market kiedy sciągam wyskakuje " pobieranie nie powiodło się ,spróbuj ponownie" Przez neta na tablecie też nic ściągnąć nie moge. O co chodzi? Cokolwiek próbuje ściągnąć "nie powiodło się".Mam wsadzoną do niego kartę 8 gb więc napewno nie ejst to kwestia pamięci.Udało mi się ściągnąć 2 gry(android market) i na tym koniec.Tabletu będę używać głównie do buszowaniu po sieci i czytaniu ebooków. Interent działa z ebookami jest problem. Proszę o jakieś wskazówki.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7keys   
7keys

urzadzenia nie znam ale od biedy możesz zrobić factory reset (może wcześniej zrób kopię tych ebooków na kompa) .

po factory reset z pewnością zapyta o konto google przy wejściu do marketu - wpisz i sprawdź czy zadziała.

ps: swoją drogą podziwiam Cię za odwagę :) 1 tablet i to Lark :)

Edytowane przez 7keys

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
marcobier   
marcobier

Witam. Ostatnio zakupiłem 2 tablety lark 70.0 i na żadnym z nich nie można nic pobierać z Android Marketu komunikat- (pobieranie nie powiodło się spróbuj ponownie) dodatkowo co jakiś czas komunikat- (Google Talk authentication failed). Wyczytałem na stronie Android Marketu -- cytuje „Aby pobierać aplikacje z Android Market, musisz mieć możliwość zalogowania się do Google Talk. Upewnij się, że jesteś na swoim urządzeniu zalogowany(a) do Google Talk” Niestety nie widzę tej aplikacji w tablecie(a powinna być wgrana razem z systemem), mam telefon z androidem i jest ta aplikacja i nie mam żadnego problemu z pobieraniem. Tablety posiadają Android w wersji 2.2. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gangsta529   
gangsta529

Wystarczy pobrać inną wersje marketu (z poprzedniej usuwamy dane) zainstalować, znów sprawdzić czy są jakieś dane, jak tak to je usuwamy. Włączamy market, logujemy się i jest, jeżeli to nie pomoże to możecie śmiało pisać do mnie na GG:2780939 już prawie rozgryzłem całego Larka niskobudżetowego ^^.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
aircavalry   
aircavalry
Napisano (edytowane)

Sprzedawany tablet jest z systemem 2.2 z poważnym błędem. Jeśli chcemy korzystać z Marketu należy założyć konto Googlowe. I tutaj jest zonk. Owszem można ściągnąć np. 3 aplikacje, przy próbie pobrania czwartej, otrzymujemy komunikat "Google Talk authentication failed". Producent dał ciała i nie załączył aplikacji Google Talk. Po przywróceniu ustawień fabrycznych problem się powtarza. Rozwiazanie problemu ---> Wyłączanie weryfikacji dwuetapowej

Przejdź do strony Korzystanie z weryfikacji dwuetapowej dostępnej z poziomu strony ustawień konta Google. W razie potrzeby zaloguj się przy użyciu swojej nazwy użytkownika, hasła i kodu weryfikacyjnego.

Kliknij link Wyłącz weryfikację dwuetapową.

Zostanie wyświetlone wyskakujące okienko w celu potwierdzenia, że chcesz wyłączyć weryfikację dwuetapową. Kliknij OK.

Po wylaczeniu weryfikacji dwuetapowej wlacz tablet i w Task Manager w Zakladce Running znajdz Market wejdz w niego i kliknij "Wyczysc pamiec podreczną" a potem "wyczysc Dane" Cofnij sie do zakladki Runing w Task Manager i znajdz proces o nazwie " Google services Framework" wejdz w niego i kliknij "wyczysc pamiec podreczna " jesli jest taka mozliwosc a jesli nie to tylko "wyczysc dane" wylacz i wlacz tablet i po uruchomieniu wejdz w ":Android Market" zaloguj sie swoim emailem i sprawdz czy masz mozliwosc pobrania aplikacji najlepiej sprawdz przez probe sciagniecia kilku aplikacji. Proces opisany tutaj sprawil ze Android market nie wyrzuca mi juz bledu przy probie pobrania aplikacji i moge do woli je pobierac. W razie problemow jestem dostepny pod numer GG 41400928.

W sprawie odczytywania Ebooków ktore sa w tym larku w android market jest darmowa aplikacja "aldiko" wyszukana przez wyszukiwarke ktora u mnie doskonale dziala przy odczycie ebooków :) Jesli ktos jest zainteresowany to moge wyslac instalator ktory posiadam. numer gg podany wyzej :)

Edytowane przez aircavalry
zmiana nr gg

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
draywer3   
draywer3
Sprzedawany tablet jest z systemem 2.2 z poważnym błędem. Jeśli chcemy korzystać z Marketu należy założyć konto Googlowe. I tutaj jest zonk. Owszem można ściągnąć np. 3 aplikacje, przy próbie pobrania czwartej, otrzymujemy komunikat "Google Talk authentication failed". Producent dał ciała i nie załączył aplikacji Google Talk. Po przywróceniu ustawień fabrycznych problem się powtarza. Rozwiazanie problemu ---> Wyłączanie weryfikacji dwuetapowej

Przejdź do strony Korzystanie z weryfikacji dwuetapowej dostępnej z poziomu strony ustawień konta Google. W razie potrzeby zaloguj się przy użyciu swojej nazwy użytkownika, hasła i kodu weryfikacyjnego.

Kliknij link Wyłącz weryfikację dwuetapową.

Zostanie wyświetlone wyskakujące okienko w celu potwierdzenia, że chcesz wyłączyć weryfikację dwuetapową. Kliknij OK.

Po wylaczeniu weryfikacji dwuetapowej wlacz tablet i w Task Manager w Zakladce Running znajdz Market wejdz w niego i kliknij "Wyczysc pamiec podreczną" a potem "wyczysc Dane" Cofnij sie do zakladki Runing w Task Manager i znajdz proces o nazwie " Google services Framework" wejdz w niego i kliknij "wyczysc pamiec podreczna " jesli jest taka mozliwosc a jesli nie to tylko "wyczysc dane" wylacz i wlacz tablet i po uruchomieniu wejdz w ":Android Market" zaloguj sie swoim emailem i sprawdz czy masz mozliwosc pobrania aplikacji najlepiej sprawdz przez probe sciagniecia kilku aplikacji. Proces opisany tutaj sprawil ze Android market nie wyrzuca mi juz bledu przy probie pobrania aplikacji i moge do woli je pobierac. W razie problemow jestem dostepny pod numer GG 41400928.

W sprawie odczytywania Ebooków ktore sa w tym larku w android market jest darmowa aplikacja "aldiko" wyszukana przez wyszukiwarke ktora u mnie doskonale dziala przy odczycie ebooków :) Jesli ktos jest zainteresowany to moge wyslac instalator ktory posiadam. numer gg podany wyzej :)

---------- Post dołączono o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

super wszystko śmiga że hej a jak byś podpowiedział jak neta przyśpieszyć i jakiś programik do ściągania z tuba jeszcze raz dzięki dzięki dzięki.http://forum.android.com.pl/images/smilies/lol.gif

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
GoOx   
GoOx

draywer3, ja bym nie proponował przyśpieszać neta bo ograniczenie 800kb/s to jednak jest poza tym nawet jakby ci się udało to byś zaczął przeciążać procesor i tyle ci z googlowania.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wc20037   
wc20037

Słuchajcie, skoro macie nowe Larki, to może moglibyście zrobi backup oryginalnego oprogramowania, bo z tego ci zauważyłem kilku osobom (w tym mi) by się takie coś przydało...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
GoOx   
GoOx

Tylko jest problem z aplikacją która zrobi takowy backup bo ja i gangsta nie znaleźliśmy programu który by to zrobił.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wc20037   
wc20037

Czyli to o to się rozchodzi... Znalazłem taki tutorial:

[Complete Guide] How To Fully Back Up And Restore Your Android Phone Using Nandroid Backup

więc aplikacja do tego chyba jest i taka operacja wydaje się byc wykonalna.

Czy problem polega na tym, że tablet w wersji oryginalnej nie jest zrootowany?

Tak się dopytuję, bo chcę oddac tablet do serwisu, a nie wiem jakie mam szanse na naprawę baterii jeśli mam nieoryginalny soft.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.