Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

[LENOVO] IdeaPad A1 - instalacja na SD

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   poppe

• 31 postów

Napisano 08.01.2012 - 17:19

Witam
Czy ktos wie i potrafi zrobic tak aby wszystkie aplikacje i gry ktore waza najwiecej w calosci byly instalowane na karcie SD? W lenovo ideapad a1 daja nam karte 8 gb, dzisiaj sciagnalem sobie GTA 3 na test, pliki pobrane zostaly i rozpakowane na karcie SD, gra zainstalowala sie bez problemow, uruchamia sie tak samo dobrze, ale podczas wlaczania - gra pobiera jeszcze z internetu pliki potrzebne do grania (mapy, soundy itd) no i pobiera mi do kilku procent a pozniej wywala blad ze malo miejsca w tablecie, dlatego zdziwilem sie ze zaczal mi to pobierac na tablet a nie na karte, dlaczego i jak to mozna zmienic? jak w ogole mozna?

pozdr.

ps. to samo np z NFS SHFT, gre pobrałem, chce zainstalować to autmatycznie chce ją wrzucić na pamięc tabletu a nie na karte 8 GB, dlaczego i jak to zrobic aby zainstalowala sie na karcie ta gra?

Użytkownik poppe edytował ten post 08.01.2012 - 18:01

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 ONLINE   silvarus

• 153 postów
  • Telefon:I9195 Czyli S4 mini LTE

• Tablet:Obecnie Brak ;( bo starcza s4 mini ;)

• Firmware:4.4.2 KitKat ;)

Napisano 09.01.2012 - 16:52

Być może w tym wątku znajdziecie rozwiązanie, ja osobiscie jak na razie mam za mało czasu żeby to przetestować : -(

http://forum.android...86-post1076486/

Wysłane z mojego A1_07 za pomocą Tapatalk

#3 OFFLINE   kryszan

• 119 postów
  • Tablet:Lenovo IdeaPad A1

• Firmware:CM7

Napisano 09.01.2012 - 17:21

Akurat Link2SD/App2SD nic nie dadzą, bo one służą instalacji plików APK na karcie pamięci (co jest możliwe od Androida 2.2 natywnie).

#4 OFFLINE   poppe

Autor tematu
  • 31 postów

Napisano 09.01.2012 - 17:33

Nawet jak apk mam na karcie sd i uruchamiam ja z karty to gra instaljje sie w pamieci tabletu a nie na karte sd

#5 OFFLINE   StanS

• 18 postów
  • Telefon:HTC Desire Z, Xperia M

• Tablet:Lenovo IdeaPad A1

Napisano 15.04.2012 - 15:02

Spróbuj przenieść ściągnięte pliki na zewnętrzną kartę. Podziałało u mnie w przypadku Igo.

Przetestowałem to rozwiązanie dokładniej przy okazji ściągania map do aury i działa z większością programów. Tylko katalog syntezatora IVONA musiałem pozostawić w pamięci wewnętrznej.
Zdaje się że karta pamięci jest widziana jako "przedłużenie" pamięci wewnętrznej (sdcard) i tablet pliki tam umieszczone widzi na równo z plikami z pamięci wewnętrznej jako "sdcard". Ograniczeniem przy ściąganiu jest tylko wielkość dostępnej w tablecie pamięci, mając 900MB wolnej pamięci mogłem maksimum jednorazowo tyle ściągnąć na raz.

Użytkownik StanS edytował ten post 29.04.2012 - 12:01

Siemens C35 -> Nokia 3510 -> Nokia 5110 -> Siemens SX1 -> SE C902 -> Era G2 -> HTC Desire Z -> S Xperia M