Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Zle wprowadzona blokada ekranu. Błagam o pomoc

• Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Tukkake

• 870 postów
  • Telefon:NEXUS 4

• Tablet:Galaxy Tab S 8.4 LTE

• Firmware:4.4.4

Napisano 08 kwiecień 2012 - 19:51

Po 1: Zachowaj spokój! Mi się udało odzyskać dane lodowania ale jest warunek: Musisz znać alternatywny mail który się podaje przy zakładaniu konta google.

Wejdź na stronę Google.pl i wejdź z gmaila i weź "Nie możesz zalogować się na konto?" Najpierw wybierz "Nie pamiętam swojej nazwy użytkownika". Potem wpisz pomocniczy mail, który musiałaś podać przy zakładaniu konta google i wpisz kod z obrazka. Na maila zostanie wysłany login. Teraz, gdy znasz login, wybierz opcję "Nie pamiętam swojego hasła" i wpisz, albo tego pomocniczego maila, albo gmaila, którego właśnie odzyskałaś. Kliknij "kontynuuj" i wpisz kod z obrazka. Link do zresetowania hasła zostanie wysłany na maila. Wejdź w niego i kliknij link, a potem ustal nowe hasło. Jeżeli nie masz Wi-Fi obecnie w telefonie to zaświeć wyświetlacz i przytrzymaj dłużej przycisk włączania, aż pokaże się menu. Kliknij na "włącz przesył danych"(jeżeli masz już to pomiń ten krok). Potem wpisz login i nowe hasło kliknij zaloguj i czekaj. Innego sposobu bez wgrania nowego ROM'u prawdopodobnie nie ma. Na pomysł wpadłem sam, gdy odblokowywałem Samsunga galaxy Ace koleżanki. Powodzenia w odblokowywaniu.

Mam nadzieję, ze napisałem jasno ;) w razie czego pytaj na PW a na pewno odpowiem.
Dołączona grafika

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#22 OFFLINE   Shenson

• 3596 postów
  • Telefon:Galaxy Note 2

• Tablet:Asus TF300

• Firmware:monxDified

Napisano 09 kwiecień 2012 - 16:25

[WARNZ][/WARNZ]
Mam wrażenie, że FAQ aktualizowałem ostatnio sam dla siebie, bo nikt go najwyraźniej nie czyta... Wszystko jest tam opisane więc nie widzę sensu prowadzenia dyskusji w tym temacie.

Na forum bywam niezmiernie rzadko, więc nie licz na to, że odpiszę.