Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

ziomex123456

Zablokowany telefon po kilku próbach wpisania symbolu. Czy można zalogować się do google bez neta?

6 postów w tym temacie

Witam mam problem z odblokowaniem klawiatury , gdy po kilku próbach wyskoczyło że konbinacjia jest nieodpowiednia trzeba się zalogować lub zarejestrowac w google aby odblokować klawiaturę nie mam internetu w telefonie jak to pominą aby odblokować fona .(znam konbinacjię tylko bawił się ktoś moim fonem i teraz wyskakuje ze trzeba sie zalogować )

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A próbowałeś zalogować się bez internetu?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie jak wpiszę się 5 razy zły symbol telefon każe czekać 30 sekund i wtedy można wpisać kod od nowa... U Ciebie tego nie ma? A ja raz spróbowałem zalogować się bez internetu i dało radę ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wlasnie o to chodzi, ze powinno sie odblokowac bez internetu (nieraz kumple z klasy mi blokowali telefon i obylo sie bez robienia hard resetu :D). Po prostu wpisz dane do konta Google i telefon sie odblokuje ;)

@up

Po 20 blednych narysowaniach symbolu (nie wiem jak jest z PINem/haslem, ale podejrzewam ze podobnie) jedyna mozliwoscia odblokowania fona jest podanie danych dostepowych do konta Google (bo logowaniem na moje tego nazwac nie mozna).

Sent from my GT-I5510 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

problem rozwiązany wpisywałem złe hasło i dlatego nie chciał się zalogować;d:DD

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
wyczerpany[/WARNZ]

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.