Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

koralinka

Ustawienie sieci w tablecie OVERMAX

Polecane posty

koralinka   
Otrzymana reputacja: 0
koralinka

Witam, chciałabym w koncu mieć internet w tablecie. Ale nie wiem jak skonfigurować. Wi-fi odpada, mam jednak modem play, poniewaz posiadam mobilny internet. Taki zwykly. Jak go podlaczam do tableta pod USB to nic nie wykrywa, a zwykly nosnik czy karty tak. W ustawieniach są ustawienia sieci zwyklej bezprzewodowej i jest tylko Wi-Fi, Ustawienia Wi-Fi, Ustawienia sieci VPN. Ustawienia sieci VPN dziela sie na >>Dodaj sieć VPN>>Dodaj siec VPN PPTP/ VPN L2TP // L2TP IPSec PSK //L2TP IPSec CRT. Wiecej nic nie ma o APN, nie mozna rozwinac dodatkowego menu tylko to.Zatem moje pytanie- jak skonfigurować siec? Probowalam cos o tym czytac ale nie rozumiem. Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piotreek   
Otrzymana reputacja: 21
piotreek

Ustawienia o których piszesz nie mają nic wspólnego z ustawieniami internetu. Najlepsza opcja to wifi, jak masz mobilny internet to polecam kupić router np tp-link mr3420, do którego podpinasz modem na usb i on udostępnia go przez wifi.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
max50   
Otrzymana reputacja: 0
max50

Witam,jesli masz komputer lub laptopa z kartą WiFi to zainstaluj program connectify i utwórz punkt dostąpu ,podłącz modem do kompa a karta w komputerze będzie działała jako router WiFi

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.