Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Otrzymałeś pomoc? Odwdzięcz się! :)

Zdjęcie
- - - - -

Skuteczna blokada telefonu...

blokada skuteczna telefonu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Camis

• 255 postów
  • Telefon:Lenovo S650

• Firmware:AOSP 4.4.2

• Kernel:3.4

Napisano 20 maj 2010 - 06:47

Witam

Mam juz dość :mad:

Co kilka dni (nieraz nawet 2 razy dziennie) telefon jak jest w kieszeni dzwoni mi samoczynnie po ludziach.

Malo skuteczna jest blokada :/, używam lock bot pro... I czemu do jasnej ciasnej przy zablokowaniu działa przycisk "odrzucania" ?! Kilkukrotnie już przez przypadek załączył mi się tryb samolotowy...

Czy jest jakis skuteczny sposob ktorym po zablokowaniu przez przypadek nie zadzwoni mi znow do kogos ??

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   GoRo

• 76 postów
  • Telefon:SGS III LTE

Napisano 20 maj 2010 - 09:05

Jeśli się nie mylę, w opcjach jest opcja, żeby ten przycisk był aktywny i jest ona domyślnie włączona. Poszukaj tam, powinno pomóc.

#3 OFFLINE   darus161

• 471 postów
  • Telefon:HTC Desire 500

• Firmware:Stock

Napisano 20 maj 2010 - 09:47

Kurde mam ten telefon od pierwszych dni jak był dostępny w erze i jeszcze ANI razu mi się sam nie odblokował. No ale jak masz z tym problem proponuję ustawić sobie jakiś prosty symbol odblokowania:) Wtedy będziesz miał pewność.

#4 OFFLINE   gemaro

• 213 postów
  • Telefon:LG G2

Napisano 20 maj 2010 - 12:28

Trochę nietypowy problem, bo ja noszę telefon w kieszeni cały czas również i ani razu nie odblokował mi się... W sumie to trzeba nieźle pokombinować w kieszeni, żeby albo przesunąć znaczek kłódki bądź przytrzymać przycisk odblokowywania. Pewnie tym drugim sposobem odblokowujesz przypadkowo ekran. Wyjściem najprostszym jest jak kolega wyżej napisał - symbol odblokowania :) chyba, że to za mało :D

#5 OFFLINE   Pawlik1994

• 105 postów
  • Telefon:Szajsung Spica

Napisano 20 maj 2010 - 14:36

Miałem ten sam problem. Jeśli masz oryginalny ROM od ery czyli 1.5 tam ekran odblokowuje się przez przytrzymanie przycisku blokady. W kieszeni potrafi sama się wcisnąć. Polecam ustawić wzór na odblokowanie albo zmienić andka na 2.1, gdzie ekran odblokowuje się poprzez przesunięcie palcem takiej belki (coś jak w iphonie)

#6 OFFLINE   gemaro

• 213 postów
  • Telefon:LG G2

Napisano 20 maj 2010 - 14:52

albo zmienić andka na 2.1, gdzie ekran odblokowuje się poprzez przesunięcie palcem takiej belki (coś jak w iphonie)

Przecież na 2.1 można spokojnie bocznym przyciskiem odblokować telefon i jest tak samo jak na 1.5.

#7 OFFLINE   Pawlik1994

• 105 postów
  • Telefon:Szajsung Spica

Napisano 20 maj 2010 - 19:22

Przecież na 2.1 można spokojnie bocznym przyciskiem odblokować telefon i jest tak samo jak na 1.5.

A no rzeczywiście można. Nawet nie zauważyłem. W każdym bądź razie miałem taki sam problem i po zmianie na 2.1 zażegnałem go.

#8 OFFLINE   Aslav

• 4 postów
  • Telefon:htc desire

Napisano 21 maj 2010 - 21:55

Wydaje mi się, ze chodzi o to, że pomimo zablokowanego telefonu, nadal działa przycisk "czerwonej słuchawki". Też tak mam, i już kilka razy telefon sam się wyłączył /wyciszył /włączył tryb samolotowy :mad:. To nie ma nic wspólnego z przyciskiem blokady.

#9 OFFLINE   Camis

Autor tematu
  • 255 postów
  • Telefon:Lenovo S650

• Firmware:AOSP 4.4.2

• Kernel:3.4

Napisano 21 maj 2010 - 21:58

Wydaje mi się, ze chodzi o to, że pomimo zablokowanego telefonu, nadal działa przycisk "czerwonej słuchawki". Też tak mam, i już kilka razy telefon sam się wyłączył /wyciszył /włączył tryb samolotowy :mad:. To nie ma nic wspólnego z przyciskiem blokady.

Dokladnie o to chodzi, co za idiota tak to zaprojektowal... Jak zablokuje to powinno byc wszystko zablokowane.

#10 OFFLINE   moirte

• 3 postów
  • Telefon:gaaxy i5700

Napisano 22 maj 2010 - 20:57

ktoś pisał że w ustawieniach można wyłączyć słuchawkę ale nie mogę znaleźć wie ktoś jak??
ale tak abym mógł odebrać lub odrzucić rozmowę a poza tym aby nie działały??

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blokada, skuteczna, telefonu