• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
fuksik64

Android na WAve 2

4 posty w tym temacie

Siema czy jest możliwość zainstalowania androida na wave 2, albo chociaż androidzkich aplikacji ? Kolega mówił, że na tej stronie są informacje jak zainstalować androida na wszystkie telefony, jednak ja się tego nie doszukałem. Proszę o dopowiedź lub odesłanie do odpowiedniego tematu.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie da się.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIe długo będzie można bo zrobiono już sterowniki do ekranu wave II. Wpisz w google "newsy o porcie androida na wave" i znajdziesz mój temat, w którym pisze o postępach.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś się dowiedziałem z jednego z portali Bada, że już trwają prace nad Androidem dla Wave 2 S8530. Jest to Froyo niestety jeszcze i nie działają narazie moduły GSM i GPS. Po uruchomieniu tak samo jak w przypadku Androida dla S8500 Wave1 nadal pojawia się logo startowe znane z Galaxy S. Cieszy, że prace nad portem Androida trwają również dla młodszego brata kultowego już Wave. Jeśli port zostanie ukończony bardzo możliwe, że zainstaluję go na swoim W2. Póki co można korzystać z gier androidiwych.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.