Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

reds66

Jak zainstalować bezpłatną nawigacje.

45 postów w tym temacie

Witam.

Postanowiłem zainstalować sobie bezpłatną nawigacje w telefonie. Poczytałem w dziale Downoland , pobrałem jakąś i do tego mapkę Polski. Wrzuciłem to na kartę pamięci z kompa za pomocą czytnika kart , zainstalowałem ale podczas odpalenia pokazało komunikat żeby połączyć się z kompem( Navigon 2.5.1) , jakiś refresh czy coś takiego.

Prawdopodobnie i tak żle coś zrobiłem , czy mapę Polski do takiej nawigacji trzeba wrzucić do jakiegoś katalogu nawigacji przed instalowaniem żeby nawigacja ją pokazywała? . Nie bardzo wiem jak to zrobić , może na forum jest jakiś wątek z instrukcją instalacji nawigacji na telefonie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Wrzuciles katalog navigon (w którym są między innymi mapy) bezpośrednio ma kartę pamieci ?

Sent from my Hero using Tapatalk

Edytowane przez sathiel

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pobrałem Navigon i dodatkowo mapę Polski , program i mapę wrzuciłem na krtę oddzielnie bo tak pobrałem.

---------- Post dołączono o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

No faktycznie przegapiłem ten katalog , czyli jak go wrzucę na kartę powinno śmigać? I jak go wrzucić , oddzielnie ? Czyli program i oddzielnie katalog , jak rozumiem po zinstalowaniu programu ten katalog powinien być widoczy dla Navigona?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Katalog musi być bezpośrednio na karcie żeby navigon go widział

Sent from my Hero using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już mam , dzięki , przegapiłem ten katalog .

---------- Post dołączono o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

A swoją drogą jaka jest najlepsza nawigacja na i5700 , żeby pokazywała jak najwięcej i miała najbardziej aktualną mapę Polski?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam pojęcia szczerze mówiąc. Na HTC Hero używam navigona i copilota. Navigon wg danych producenta ma w polsce około 99% pokrycia, są to dane porównywalne z polską automapą dla win mobile. Jak narazie jestem z w/w nawigacji bardzo zadowolony.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja polecam iGo ;) ino najlepsza moim zdaniem z działających na spicy

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja polecam iGo ;) ino najlepsza moim zdaniem z działających na spicy

Ostatnio iGo stwierdziło, że wjechałem w jezioro, a na jego środku powiedział "zmieniam trasę" - szkoda, że zajęło mu to 3minuty

Chętnie przetestuje navigona i copilota

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Postanowiłem zainstalować sobie bezpłatną nawigacje w telefonie.

A ja mam tylko nadzieję, że wiesz, że ta nawigacja jest "bezpłatna" inaczej i wgrywając ją po prostu kradniesz czyjąś pracę?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A ja mam tylko nadzieję, że wiesz, że ta nawigacja jest "bezpłatna" inaczej i wgrywając ją po prostu kradniesz czyjąś pracę?

chyba jesteś z policji ...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.