Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Zgubiony telefon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   selol

• 106 postów
  • Telefon:Lg swift

Napisano 03.02.2012 - 15:53

Witam. Zgubiłem mojego Samsung Ace z Playa. Jest on w miare nowy, wiec mysle ze ktos bedzie z niego korzystal albo bedzie chcial sprzedac - co rowniez oznacza, ze ktos bedzie z niego korzystal. Czy PLay moze w jakikolwiek sposob namierzyc telefon ? Czy może go jakoś zdalnie zablokować, gdy ktoś korzysta z telefonu z innego sim ? Czy może go jakoś namierzyć, gdy telefon połączy się przez wifi ?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   xzxzxy

• 887 postów
  • Telefon:Nokia Lumia 620

• Firmware:Windows Phone 8.1

Napisano 03.02.2012 - 17:14

Wątpię, żeby operator mógł coś zrobić z telefonem, kiedy będzie włożona inna karta, chyba, że Twoja karta dalej jest w słuchawce. Możesz podać info o zgubieniu go i dopisać numer IMEI ;)

#3 OFFLINE   kamilh

• 6 postów
  • Telefon:lg gt 540

Napisano 03.02.2012 - 17:31

W takiej sytuacji najlepiej zadzwonic do operatora na infolinie i zablowkowac rozmowy wychodzace i ciagle dzwonic na ten telefon az ktos odbierze. Jeżeli nikt nie odbierze a bardzo zależy tobie na tym telefonie wtedy udaj się na policje i z tym wnioskiem udaj się do salonu i wtedy można namierzyć ten tel.

#4 OFFLINE   selol

Autor tematu
  • 106 postów
  • Telefon:Lg swift

Napisano 03.02.2012 - 21:30

myślę, że karta została już wyjęta i złamana. Jakimi sposobami można namierzyć taki telefon ? Co wykorzystają ?

#5 OFFLINE   Pajonk

• 2490 postów
  • Telefon:LG Nexus 4 (16GB)

• Tablet:Toshiba Encore WT8-A-102

• Sieć:Orange

• Firmware:Android 5.0.2 | Windows 8.1 Bing

• Kernel:franco.kernel

Napisano 03.02.2012 - 22:22

Może tępy jest i nie zmienił konta Gmail, w każdym razie spróbuj: https://market.andro...e=search_result

#6 OFFLINE   Ramdac

• 75 postów
  • Telefon:RBM One & LG E460

• Tablet:Apollo Quicki 1150

Napisano 04.02.2012 - 19:13

Kiedyś operatorzy blokowali numery IMEI. teraz tego nie robią bo niby trudniej policji jest później namierzyć telefon. Ale pamiętajmy że IMEI można zmienić, choć nie jest to zgodne z prawem.

Na twoim miejscu zgłosił bym kradzież telefonu podając wszystkie potrzebne dane.

EDIT:
A i dodaj tu swój telefon skradzione.net/. W końcu tonący brzytwy się chwyta.n A to ci nie zaszkodzi, a i pomóc może.

#7 OFFLINE   phillix

• 2169 postów
  • Telefon:iPhone 5

• Firmware:iOS 8.1.2

Napisano 04.02.2012 - 19:26

Kontem google można namierzyć. Ja zarejestrowałem w google przez AVG. Na policję idź z papierami telefonu etc.

#8 OFFLINE   pol189

• 268 postów
  • Telefon:n9005 i9100

• Tablet:P3100

Napisano 04.02.2012 - 22:39

Przecież napisał "że zgubił telefon" - (zgłaszając kradzież) namawiacie go do przestępstwa karanego pozbawienia wolności do lat 5 :)
Starałeś się dodzwonić na swój numer.

#9 OFFLINE   Ramdac

• 75 postów
  • Telefon:RBM One & LG E460

• Tablet:Apollo Quicki 1150

Napisano 04.02.2012 - 23:17

Przecież napisał "że zgubił telefon" - (zgłaszając kradzież) namawiacie go do przestępstwa karanego pozbawienia wolności do lat 5 :)
Starałeś się dodzwonić na swój numer.

Kto ci udowodni że ci go nie ukradli. Juma nie śpi. A myślisz że złodziej nie może później zgubić kradzionego telefonu. Różne przypadki chodzą po świecie i niektórych małych kłamstw prawie nie da się udowodnić.
Mniejsza z tym. Skąd wiedzieć czy ktoś ci go ukradł czy ci gdzieś wypadł? Znam laskę która ci wyciągnie z kieszeni co będzie chciała a ty będziesz się cieszył jak ona będzie cię okradała.

Faktem jest że nie namawiam nikogo do składania fałszywych zeznań. Mówię tylko że ja bym tak zrobił na jego miejscu.

Ma swój rozum i zrobi jak uzna za słuszne.