Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zagłosuj i zgarnij gadżety Android.com.pl!

Zdjęcie
- - - - -

Zmiana właściciela numeru?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Tomasz

• 42 postów
  • Telefon:HTC Sensation

Napisano 04.02.2012 - 09:57

Hej,

Mam mały problem, posiadałem mixa w plusie, po skończeniu umowy, przeszedłem na simplusa.

Umowa była na inną osobę, a teraz chciałbym wziąć abonament w PLAYu na siebie przenosząc ten numer.
Czy muszę zrobić cesje właściciela numeru, czy jednak jak już jest na kartę to nie ma znaczenia kto jest właścicielem.

Z góry dzięki.

Użytkownik Tomasz edytował ten post 09.02.2012 - 12:55

Ericsson T20e --> Nokia 3100 --> Sony Ericsson W800i -->Benq-Siemens EF81 -->Samsung D900i --> Toshiba G500 --> Toshiba G810 --> HTC Magic 32A --> Motorola Milestone--> HTC Sensation--> Sony Xperia Z1 Compact

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   GonzoG1

• 1949 postów
  • Telefon:Nexus 5

• Firmware:CM11

• Kernel:ElementalX

Napisano 04.02.2012 - 11:41

Cesja, jest tylko przy umowie. Ciebie nie obowiązuje umowa. Musisz jedynie w Plusie przepisać numer na siebie. Możliwe, że będzie potrzebna osoba, na którą jest zapisany numer.

#3 OFFLINE   Tomasz

Autor tematu
  • 42 postów
  • Telefon:HTC Sensation

Napisano 04.02.2012 - 11:53

Ok, spróbuję to załatwić.

EDIT: Wszystko przebiegło pomyślnie :)), musiałem zarejestrować numer na siebie, potrzebny był tylko dowód osobisty osoby, na którą była wystawiona umowa.

Użytkownik Tomasz edytował ten post 09.02.2012 - 12:55

Ericsson T20e --> Nokia 3100 --> Sony Ericsson W800i -->Benq-Siemens EF81 -->Samsung D900i --> Toshiba G500 --> Toshiba G810 --> HTC Magic 32A --> Motorola Milestone--> HTC Sensation--> Sony Xperia Z1 Compact