Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

kl279

TUNING Huawei IDEOS U8500 - Czyli jak ulepszyć totalną katastrofę. Dodawanie RAMu, overclock itp.

Rozwiązany

119955   
Otrzymana reputacja: 0
119955

Witam. Niestety to nic nie pomaga, nadal ten sam błąd ;/

EDIT:

Rozwiązałem problem: wystarczyło wgrać AdAway ;)

Edytowane przez 119955

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ryba01110   
ryba01110

Witam mam problem. Wgrałem ten room, podkręciłem procesor, wgrałem gappsa i patcha, niby wszystko ok ale co jakiś czas nie mogę odblokować telefonu bo gdy naciskam przycisk blokady to ekran dalej jest wygaszony tylko ta czerwona lampka obok aparatu do video rozmów mruga. Żeby ekran zadziałał muszę zadzwonić z drugiego telefonu na swój numer bo wtedy się ekran zapala i mogę go odblokować. Jak rozwiązać ten problem..?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Xyfka   
Xyfka

No wlasnie co z problemem logowania do Google? Tez zainstalowalem rom Gingerbread 2.3.5 Slax U8500 ROM + CM7 + Overclock i lipa... Stosowalem sie do tutka.

Nikt nie zna rozwiazania? Ciagle "[...] can't establish a reliable data connection...[...]" :( Moze chodzi o jakis ssl?

PS

Ktos pisal aby wgrać AdAway. Co to jest, do czego sluzy, czy dziala?

---------- Post dołączono o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

//ciach// juz wiem :) Google jakis czas temu zablokowalo (w maju br. lub wczesniej) wtyczki autorow, ktore blokowaly reklamy (a kogo to nie wkurza pod Andkiem?).

W pliku /etc/hosts sa wpisy blokujace te reklamy. Wystarczy zmienic nazwe tego pliku, albo nawet usunac. No skoro system jest za free, to Google chce sie utrzymywac z reklam. Swoja droga jest szpiegiem gorszym od FB... nie sadzicie?

pozdrawiam!

PS

Po zmianach nie zapomnijcie zrobic reboot telefonu!

Edytowane przez Raciborski
Regulamin pkt 3.2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.