Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Wielka amnestia Android.com.pl! Kasujemy ostrzeżenia :)

Zdjęcie
- - - - -

Pakiety w Orange

orange pakiety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   darus997

• 17 postów
  • Telefon:Już niedługo Milestone

Napisano 30 maj 2010 - 16:05

Witam wszystkich mam pytanie jakie są pakiety na internet w orange ?? Czy pakiety są tylko dostępne dla ludzi którzy mają telefony na kartę czy osoby które są w mixie też mogą wykupić taki pakiet?? No i najważniejsze jak taki pakiet się aktywuje?? Z góry dzięki za odpowiedź !! Każda odpowiedź jest nagradzana piwem bo po prostu na jutro bardzo potrzebny mi internet :)

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   freaky

• 34 postów
  • Telefon:gt540

Napisano 06 czerwiec 2010 - 18:05

Trochę po czasie, ale pewnie komuś się przyda:

Przede wszystkim, należy zarejestrować się na orange.pl, gdy już jesteśmy zalogowani wchodzimy kolejno w:
Orange On-line -> Usługi, klikamy świnkę skarbonkę (obniżanie kosztów) i wybieramy co nas interesuje:
-Pakiet 100Mb (5zł)
-Pakiet 500Mb (15zł)
-Pakiet 2Gb (30zł)
-Pakiet 5Gb (60zł)

Po wybraniu pakiety klikamy włącz, i wpisujemy hasło, które otrzymaliśmy SMSem
Uwaga! Często Orange wysyła dwa hasła (jedno po drugim), należy wpisać ostatnio otrzymane.

Użytkownik freaky edytował ten post 06 czerwiec 2010 - 18:11

#3 OFFLINE   TheMan17

• 95 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S+ ; HTC Cha Cha

Napisano 06 czerwiec 2010 - 19:03

Niestety u mnie w ofercie Orange Mix 25 nie ma tam oferty internetu.. Jedyne z czego mogę skorzystać to internet mobilny w telefonie (Orange Free):

5zł - 50mb na 24h trwania
30zł - 150mb
39,50zł - 2gb
60zł - 4gb
110zł - 20gb

Krótko mówiąc, beznadzieja..

#4 OFFLINE   freaky

• 34 postów
  • Telefon:gt540

Napisano 06 czerwiec 2010 - 19:35

Niestety u mnie w ofercie Orange Mix 25 nie ma tam oferty internetu..

Hmm, z tego co pytałem podpisując umowę (mix), nie ma problemu aby dokupić pakiet internetowy (wybrałem taryfę Delfin Mix 79zł - brak pakietu internetowego), można również migrować pomiędzy taryfami, jednak bez opcji zmiany taryfy na tańszą.

#5 OFFLINE   TheMan17

• 95 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S+ ; HTC Cha Cha

Napisano 06 czerwiec 2010 - 19:58

Hmm, z tego co pytałem podpisując umowę (mix), nie ma problemu aby dokupić pakiet internetowy (wybrałem taryfę Delfin Mix 79zł - brak pakietu internetowego), można również migrować pomiędzy taryfami, jednak bez opcji zmiany taryfy na tańszą.

Sprawdziłem i nie jest tak kolorowo.

"Abonent zgodnie z Regulaminem Migracji do Oferty Delfin, Pantera, Pelikan z dnia 21 kwietnia 2010 r. wydaje dyspozycję zmiany dotychczasowego planu taryfowego Orange mix 25 dla numeru telefonu xxxxxxxxx na plan taryfowy Pelikan Mix 39, wybierając kwotę zobowiązania o wartości 39 zł

Oplata za zmianę planu taryfowego na ofertę Delfin, Pantera, Pelikan wynosi 100 zł(cena z VAT)

Oświadczam, że otrzymałem, zapoznałem się i akceptuję"

#6 OFFLINE   Gardner

• 1665 postów
  • Telefon:HTC Hero / Google Nexus S I9023

• Firmware:CM 7.2 / Stock 4.1.2 JZO54K

• Kernel:FlyKernel 12a / Stock

Napisano 06 czerwiec 2010 - 23:13

A mi zaproponowali za to, że abonent jest w sieci od 1997 roku zwykłego delfina + 100MB miesięcznie + 1200 minut do wybranego numeru lub to samo tylko, że 500MB przez pół roku. W każdym razie Orange próbował mnie w bambuko zrobić, bo najpierw proponowali układ, że jeżeli wezmę tego mixa o 10 zł miesięcznie więcej to będę miał 500MB przez cały rok, ja powiedziałem, że się zastanowię, a następnym razem jak zadzwonili, to się okazało, że to była promocja chwilowa i już wygasła :/

No i zostałem ze 100MB dataplanem... nie wiem, czy to będzie wystarczyło, ale zauważyłem, że zwykły komunikator zeżre mi te 3MB dziennie...

Dołączona grafika

Nie pomagam na PW

#7 OFFLINE   peyo

• 7 postów
  • Telefon:Milestone

Napisano 07 czerwiec 2010 - 07:41

Staż w sieci tak naprawdę ma małe znaczenie liczy się przede wszystkim zysk jaki wygenerował abonent czyli przekroczenia abonamentu i dodatkowe doładowania, oferta od początku nie uległa zmianie prawdopodobnie zmienił się twój zysk dlatego nie mogli dołożyć takiej usługi jak była proponowana wcześniej ;/ wiem to z autopsji wiele osób woli poczekać a potem zonk gorsza oferta

#8 OFFLINE   CiuSS

• 5 postów
  • Telefon:i5700 Spica, HTC evo 3D

Napisano 07 sierpień 2010 - 22:11

Witam wszystkich.
Mam jedno pytanie czy może ktoś korzysta albo ma takowa wiedzę czy jest może jakiś pakiet internetowy w abonamencie dla firm, taryfa "Oferta dla firm 125" i czy jest możliwość włączenia takowej opcji jaką jest internet. Prosiłbym o jakieś zestawieni ile za ile. Z góry dzięki.:zdrowko:

Użytkownik CiuSS edytował ten post 08 sierpień 2010 - 08:26

#9 OFFLINE   hellrisingiwan

• 57 postów
  • Telefon:milestone

Napisano 09 sierpień 2010 - 22:57

ostatnio przedłużałem umowę z tym albo z 250 firma i nie ma ŻADNYCH pakietów. Zostaje tylko ten orange free. Już kurde delfin (czy która to jest ta internetowa) ma lepszą ofertę. o sory jest coś co się nazywa pakiet e-mail ale to tylko 50 mb - miprzy oszczędnym gospodarowaniu styka ale to jest ewidentnie za mało

#10 OFFLINE   CiuSS

• 5 postów
  • Telefon:i5700 Spica, HTC evo 3D

Napisano 10 sierpień 2010 - 14:15

Dzięki za odpowiedz wczoraj dzwoniłem do operatora i poinformowano mnie właśnie ze tak jak wspomniałeś jest ta usługa niby e-mail ale jest jeszcze inna za kwotę 32 zł (coś koło tego) z tego co zrozumiałem od obsługi to ze transfer jest duży do momentu wyczerpania 2 GB później najniższy z możliwych do następnego pakietu. Wiec może komuś będzie odpowiadał.Pozdrawiam

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: orange, pakiety