• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
darus997

Pakiety w Orange

91 postów w tym temacie

Witam wszystkich mam pytanie jakie są pakiety na internet w orange ?? Czy pakiety są tylko dostępne dla ludzi którzy mają telefony na kartę czy osoby które są w mixie też mogą wykupić taki pakiet?? No i najważniejsze jak taki pakiet się aktywuje?? Z góry dzięki za odpowiedź !! Każda odpowiedź jest nagradzana piwem bo po prostu na jutro bardzo potrzebny mi internet :)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Trochę po czasie, ale pewnie komuś się przyda:

Przede wszystkim, należy zarejestrować się na orange.pl, gdy już jesteśmy zalogowani wchodzimy kolejno w:

Orange On-line -> Usługi, klikamy świnkę skarbonkę (obniżanie kosztów) i wybieramy co nas interesuje:

-Pakiet 100Mb (5zł)

-Pakiet 500Mb (15zł)

-Pakiet 2Gb (30zł)

-Pakiet 5Gb (60zł)

Po wybraniu pakiety klikamy włącz, i wpisujemy hasło, które otrzymaliśmy SMSem

Uwaga! Często Orange wysyła dwa hasła (jedno po drugim), należy wpisać ostatnio otrzymane.

Edytowane przez freaky

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety u mnie w ofercie Orange Mix 25 nie ma tam oferty internetu.. Jedyne z czego mogę skorzystać to internet mobilny w telefonie (Orange Free):

5zł - 50mb na 24h trwania

30zł - 150mb

39,50zł - 2gb

60zł - 4gb

110zł - 20gb

Krótko mówiąc, beznadzieja..

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Niestety u mnie w ofercie Orange Mix 25 nie ma tam oferty internetu..

Hmm, z tego co pytałem podpisując umowę (mix), nie ma problemu aby dokupić pakiet internetowy (wybrałem taryfę Delfin Mix 79zł - brak pakietu internetowego), można również migrować pomiędzy taryfami, jednak bez opcji zmiany taryfy na tańszą.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hmm, z tego co pytałem podpisując umowę (mix), nie ma problemu aby dokupić pakiet internetowy (wybrałem taryfę Delfin Mix 79zł - brak pakietu internetowego), można również migrować pomiędzy taryfami, jednak bez opcji zmiany taryfy na tańszą.

Sprawdziłem i nie jest tak kolorowo.

"Abonent zgodnie z Regulaminem Migracji do Oferty Delfin, Pantera, Pelikan z dnia 21 kwietnia 2010 r. wydaje dyspozycję zmiany dotychczasowego planu taryfowego Orange mix 25 dla numeru telefonu xxxxxxxxx na plan taryfowy Pelikan Mix 39, wybierając kwotę zobowiązania o wartości 39 zł

Oplata za zmianę planu taryfowego na ofertę Delfin, Pantera, Pelikan wynosi 100 zł(cena z VAT)

Oświadczam, że otrzymałem, zapoznałem się i akceptuję"

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi zaproponowali za to, że abonent jest w sieci od 1997 roku zwykłego delfina + 100MB miesięcznie + 1200 minut do wybranego numeru lub to samo tylko, że 500MB przez pół roku. W każdym razie Orange próbował mnie w bambuko zrobić, bo najpierw proponowali układ, że jeżeli wezmę tego mixa o 10 zł miesięcznie więcej to będę miał 500MB przez cały rok, ja powiedziałem, że się zastanowię, a następnym razem jak zadzwonili, to się okazało, że to była promocja chwilowa i już wygasła :/

No i zostałem ze 100MB dataplanem... nie wiem, czy to będzie wystarczyło, ale zauważyłem, że zwykły komunikator zeżre mi te 3MB dziennie...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Staż w sieci tak naprawdę ma małe znaczenie liczy się przede wszystkim zysk jaki wygenerował abonent czyli przekroczenia abonamentu i dodatkowe doładowania, oferta od początku nie uległa zmianie prawdopodobnie zmienił się twój zysk dlatego nie mogli dołożyć takiej usługi jak była proponowana wcześniej ;/ wiem to z autopsji wiele osób woli poczekać a potem zonk gorsza oferta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Witam wszystkich.

Mam jedno pytanie czy może ktoś korzysta albo ma takowa wiedzę czy jest może jakiś pakiet internetowy w abonamencie dla firm, taryfa "Oferta dla firm 125" i czy jest możliwość włączenia takowej opcji jaką jest internet. Prosiłbym o jakieś zestawieni ile za ile. Z góry dzięki.:zdrowko:

Edytowane przez CiuSS

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ostatnio przedłużałem umowę z tym albo z 250 firma i nie ma ŻADNYCH pakietów. Zostaje tylko ten orange free. Już kurde delfin (czy która to jest ta internetowa) ma lepszą ofertę. o sory jest coś co się nazywa pakiet e-mail ale to tylko 50 mb - miprzy oszczędnym gospodarowaniu styka ale to jest ewidentnie za mało

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedz wczoraj dzwoniłem do operatora i poinformowano mnie właśnie ze tak jak wspomniałeś jest ta usługa niby e-mail ale jest jeszcze inna za kwotę 32 zł (coś koło tego) z tego co zrozumiałem od obsługi to ze transfer jest duży do momentu wyczerpania 2 GB później najniższy z możliwych do następnego pakietu. Wiec może komuś będzie odpowiadał.Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.