Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Wielka abolicja Android.com.pl! Kasujemy ostrzeżenia :)

Zdjęcie
- - - - -

Skaner kodów QR

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   milmanek

• 70 postów
  • Telefon:Sony XPERIA™ Z

Napisano 14 luty 2012 - 01:17

Witam,

jako, że bardzo pożądana przeze mnie aplikacja (link) nie działa na moim GALAXY mini, prosiłbym Was o jakieś... zadowalające alternatywy takiego programu. Chciałbym, aby wypowiedział się ktoś o aplikacji, którą przetestował.

Dziękuję, pozdrawiam

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   KunDun

• 1488 postów
  • Telefon:Note II

• Firmware:CM 12 [5.0.2]

Napisano 14 luty 2012 - 01:47

Używam: Barcode Scanner oraz Google Goggles. Oba działają bez zarzutu, jak do tej pory żadnych problemów, więc mogę z czystym sumieniem polecić którekolwiek z nich (Gogglesy mają też inne fajne funkcje, jak rozpoznawanie tekstu, obrazów, budynków itd. - wszystko w opisie). :)

#3 OFFLINE   milmanek

Autor tematu
  • 70 postów
  • Telefon:Sony XPERIA™ Z

Napisano 14 luty 2012 - 21:25

G Googles: Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem Plus Samsung GT-S5570.
Barcode scanner: nie śmiga mi skanowanie towaru. Włącza się aparat, jest czerwona kreska, pojawiają się żółte kropki i nic poza tym.

#4 OFFLINE   dominzak

• 98 postów
  • Telefon:iPhone 5 16GB

• Tablet:iPad mini 16GB

• Firmware:iOS 7.0

Napisano 14 luty 2012 - 21:38

To już nie jest wada Barcode Scannera a aparatu w Galaxy Mini który ma jakość (delikatnie mówiąc) "nienajlepszą" :kwasny:
U mnie spośród 10 prób odczytania kodu z fizycznego produktu udało się zaledwie raz, przy odpowiednim naświetleniu i odpowiednich "gabarytach" kodu. Natomiast funkcjonalność programu i generalnie funkcjonalność tego systemu kodów kreskowych i QR polecam przetestować w internecie na przykładowych kodach, które mój telefon odkodował w 99% przypadków...
Swego czasu widziałem na awatarze jednego z tutejszych forumowiczów zakodowany w kodzie QR napis w stylu (bo już nie pamiętam) "naprawdę chciało ci się to odczytywać?!" :E
A te żółte kropki to znak, że program "coś" widzi...
Dołączona grafikaDołączona grafika

#5 OFFLINE   KunDun

• 1488 postów
  • Telefon:Note II

• Firmware:CM 12 [5.0.2]

Napisano 15 luty 2012 - 11:49

G Googles: Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem Plus Samsung GT-S5570.

??? To bardzo dziwne, używam tej appki od pół roku :o

#6 OFFLINE   dominzak

• 98 postów
  • Telefon:iPhone 5 16GB

• Tablet:iPad mini 16GB

• Firmware:iOS 7.0

Napisano 15 luty 2012 - 20:48

To zależy jakiego ROMu używasz... Ja tak miałem kiedyś, że na stocku nie szło za nic w świecie zainstalować aplikacji nk.pl bo wypluwało komunikat o niezgodności, a po przesiadce na Cyana nagle byłem w stanie pobrać ją z marketu i okazało się, że chodzila całkiem sprawnie i bezproblemowo. I jak widać od niedawna możemy zainstalować ją nawet na stockach :)
A żeby udowodnić że nie ściemniam spróbuj zainstalować Google Car Home https://market.andro...android.carhome wprost z marketu, a okaże się, że apka nie jest zgodna, a we wszystkich cyanach dostajemy ją z gapps i normalnie działa. Porąbane :E
Dołączona grafikaDołączona grafika