• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
Matus1916

Przeniesienie numeru z T-mobile do Play

5 postów w tym temacie

Witam,

rozmawiałem dziś w szkole z moim nauczycielem od w-fu (27 lat :P) i mówił że bierze fajny abonament w Play. Po porównaniu wychodzi na to że za 15zł więcej ma 3 razy więcej minut i internetu. Zainteresowałem się więc ofertą playa i widzę że jest dość ciekawa. Jednakże pojawia się problem, gdyż jestem aktualnie związany umową z t-mobile. I tu nasuwa się moje pytanie. Kiedy mogę wystąpić o przeniesienie numeru? Bo rozumiem że gdybym chciał to zrobić teraz gdy mam jeszcze około 14 miesięcy do końca umowy to wiązałoby się to z jakimiś kosztami zerwania umowy, tak? Nic kompletnie o tym nie piszą na stronie playa stąd moje pytanie :)

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przenieść numer możesz dopiero wtedy, kiedy ci się skończy biezaca umowa.

Co do kary- idziesz do salonu, pytasz się konsultanta.

W orange, po podaniu numeru tel, imienia i nazwiska wyliczają ci co do grosza ile zapłacisz kary za przeniesienie- wiem ponieważ mam najbliższą osobę z rodziny w orange jako sprzedawcę :) i pamiętaj, zadaj żeby ci powiedzieli dokładną kwotę, bo ci rzuci jakieś dajmy na to 900zl żeby ci wybić ten pomysł z głowy, a czeesto te kwoty sa znacznie mniejsze.

Wysłano z SK17i z użyciem Tapatalk

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wystąpić z wnioskiem możesz w każdej chwili. Jeśli chodzi o karę to tak jak koleżanka napisała zapraszam do kontaktu z obsługą klienta obecnego operatora.

Jeśli chodzi o play to przy przenoszeniu numeru możesz aktywować numer tymczasowy na czas przeniesienia maksymalnie 90 dni jest bezpłatny nalicza się tylko za połączenia a nie abonament , po tym czasie jeśli numer nie zostanie przeniesiony z jakichś przyczyn normalnie nalicza się abonament a numer tymczasowy jest jako główny do czasu przeniesienia numeru który możesz ustawić nawet za rok.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aha, dzięki za informacje :) Jak będę miał czas to skoczę do salonu t-mobile i dopytam się co i jak :P mam nadzieję że mi pomogą ;>

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie sobie to policz. Czasami naprawdę bardziej opłaca się zerwać umowę, jeśli oczywiście kara umowna zwraca się za chwile, a większa liczba minut faktycznie jest potrzebna. W innym przypadku, szkoda zachodu i pieniędzy.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.