Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Przeniesienie numeru z T-mobile do Play

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Matus1916

• 50 postów
  • Telefon:HTC Sensation

• Firmware:CM 9

• Kernel:z CM9

Napisano 15.02.2012 - 20:51

Witam,
rozmawiałem dziś w szkole z moim nauczycielem od w-fu (27 lat :P) i mówił że bierze fajny abonament w Play. Po porównaniu wychodzi na to że za 15zł więcej ma 3 razy więcej minut i internetu. Zainteresowałem się więc ofertą playa i widzę że jest dość ciekawa. Jednakże pojawia się problem, gdyż jestem aktualnie związany umową z t-mobile. I tu nasuwa się moje pytanie. Kiedy mogę wystąpić o przeniesienie numeru? Bo rozumiem że gdybym chciał to zrobić teraz gdy mam jeszcze około 14 miesięcy do końca umowy to wiązałoby się to z jakimiś kosztami zerwania umowy, tak? Nic kompletnie o tym nie piszą na stronie playa stąd moje pytanie :)

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   meegi

• 1829 postów
  • Telefon:IPHONE 5S | LG G2

Napisano 15.02.2012 - 23:00

Przenieść numer możesz dopiero wtedy, kiedy ci się skończy biezaca umowa.

Co do kary- idziesz do salonu, pytasz się konsultanta.
W orange, po podaniu numeru tel, imienia i nazwiska wyliczają ci co do grosza ile zapłacisz kary za przeniesienie- wiem ponieważ mam najbliższą osobę z rodziny w orange jako sprzedawcę :) i pamiętaj, zadaj żeby ci powiedzieli dokładną kwotę, bo ci rzuci jakieś dajmy na to 900zl żeby ci wybić ten pomysł z głowy, a czeesto te kwoty sa znacznie mniejsze.

Wysłano z SK17i z użyciem Tapatalk

Dołączona grafika

#3 OFFLINE   zippi

• 435 postów
  • Telefon:Galaxy NOTE 3

• Sieć:Play

• Firmware:Dark lord

Napisano 15.02.2012 - 23:09

Wystąpić z wnioskiem możesz w każdej chwili. Jeśli chodzi o karę to tak jak koleżanka napisała zapraszam do kontaktu z obsługą klienta obecnego operatora.
Jeśli chodzi o play to przy przenoszeniu numeru możesz aktywować numer tymczasowy na czas przeniesienia maksymalnie 90 dni jest bezpłatny nalicza się tylko za połączenia a nie abonament , po tym czasie jeśli numer nie zostanie przeniesiony z jakichś przyczyn normalnie nalicza się abonament a numer tymczasowy jest jako główny do czasu przeniesienia numeru który możesz ustawić nawet za rok.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

#4 OFFLINE   Matus1916

Autor tematu
  • 50 postów
  • Telefon:HTC Sensation

• Firmware:CM 9

• Kernel:z CM9

Napisano 15.02.2012 - 23:17

Aha, dzięki za informacje :) Jak będę miał czas to skoczę do salonu t-mobile i dopytam się co i jak :P mam nadzieję że mi pomogą ;>

#5 OFFLINE   bitching sheep

• 989 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S4, Galaxy TAB 2 10.1, HTC 8S

Napisano 15.02.2012 - 23:19

Dokładnie sobie to policz. Czasami naprawdę bardziej opłaca się zerwać umowę, jeśli oczywiście kara umowna zwraca się za chwile, a większa liczba minut faktycznie jest potrzebna. W innym przypadku, szkoda zachodu i pieniędzy.
Play?