Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

Stan konta t-mobile abonament

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   godzilla

• 169 postów
  • Telefon:HTC DESIRE Ż

• Tablet:brak

• Firmware:Runnymede&Bliss Mix

Napisano 15 luty 2012 - 22:34

witam mama t-mobile abonament jak sprwdzic stan konta
tzn mam 120 minut wymienialnych 1:1 z sms i 250 mb jak sprawdzic stan konta inny niz pod *100*# bo tam wszystko jest niejasne

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   jedker88

• 29 postów
  • Telefon:HTC Sensation XE

Napisano 15 luty 2012 - 23:12

z tel na miboa.pl lub ze strony tmobile z twojego konta. Możesz także sciagnąc aplikacje ze t-mobile z marketu https://market.andro...e=search_result

#3 OFFLINE   godzilla

Autor tematu
  • 169 postów
  • Telefon:HTC DESIRE Ż

• Tablet:brak

• Firmware:Runnymede&Bliss Mix

Napisano 16 luty 2012 - 12:16

jak mam srodki bierzadzce 7 zl a abonament mam 120 minut wymieniane na sms 1;1 abonqament 40 zl tzn ze wykozystalem 7 zl z 40??a ja sprawdzic net mam 250 mb??

#4 OFFLINE   GonzoG1

• 1949 postów
  • Telefon:Nexus 5

• Firmware:CM11

• Kernel:ElementalX

Napisano 16 luty 2012 - 13:47

jak mam srodki bierzadzce 7 zl a abonament mam 120 minut wymieniane na sms 1;1 abonqament 40 zl tzn ze wykozystalem 7 zl z 40??

Nie. Abonament to opłata stała, w której masz te 120 minut. 7 zł to koszta poza abonamentem.

a ja sprawdzic net mam 250 mb??

Nie ma możliwości sprawdzenia ile zostało. Możesz jedynie na bilingu zobaczyć ile wykorzystałeś.

#5 OFFLINE   Alundri

• 31 postów

Napisano 17 luty 2012 - 17:04

GonzoG1 ale jak miałem iPhona i z nim specjalny abonament to mogłem sprawdzić ile mi zostało netu. Może to tylko jest przez pierwszy miesiąc iż po przejściu na Smarfonową okazję nie da się sprawdzić. Godzilla ja mam ten sam problem.

#6 OFFLINE   glaedrem

• 1108 postów
  • Telefon:SGS II

• Firmware:MIUI

Napisano 17 luty 2012 - 17:54

GonzoG1 ale jak miałem iPhona i z nim specjalny abonament to mogłem sprawdzić ile mi zostało netu. Może to tylko jest przez pierwszy miesiąc iż po przejściu na Smarfonową okazję nie da się sprawdzić. Godzilla ja mam ten sam problem.

Za miesiąc powinieneś mieć normalny stan zużycia pakietu neta. Pierwszy miesiąc przejściowy tak dziwnie u nich wygląda, ja też nie miałem wtedy podglądu na wykorzystanie transferu.