Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

RiFF4GE

Amazon Kindle Fire - Instalacja Custom Romu

Polecane posty

RiFF4GE   
Otrzymana reputacja: 3
RiFF4GE

Witam!

Znajoma wróciła z USA i przywiozła ze sobą dziecko Amazona. Standardowy problem - Język polski... Urządzenia jako tako w ręce jeszcze nie mam ale dzisiaj do mnie przybędzie i nie czekając szukam rozwiązania w postaci Custom Rom'u. Znalazłem kilka na XDA ale nie mam pojęcia, który ma polski język, sama instalacja nie jest dla mnie problemem gdyż instalowałem już custom romy na kilku telefonach. Nie mam za bardzo chęci bawić się i próbować każdy po kolei ryzykując jeszcze, że coś uszkodzę więc rodzi się pytanie - wie ktoś coś na temat custom romów z polską lokalizacją, które działają jako tako i nie mają większych bugów? Byłbym skłonny ku ICS ale w ostateczności 2.3 wystarczy.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
soken   
Otrzymana reputacja: 0
soken

Przyłączam się do pytania.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tranzystor82   
Tranzystor82

Ostatno bawilem sie tym sprzetem I niestety zmartwie cie bardzo gdyz rzaden z custom romow nie posiada polskiej lokalizacji, u nas ten sprzet nie jest dobrze znany I byc moze z tego faktu jeszcze nikt sie nie zainteresowal integracja z polska lokalizacja.

Sent from my BlackBerry 9000 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
soken   
soken

Niestety nie zgodzę się z Tobą. Na XDA jest opis jak wgrać CyanogenMod 7 do Kindle Fire, który zawiera polski język.

Pod n/w linkiem jest opis jak wgrać Cyana do tabletu oraz odnośniki do niezbędnych plików i custom romu na XDA

[url=http://liliputing.com/2011/12/how-to-install-cyanogenmod-7-on-the-amazon-kindle-fire.html]How to install CyanogenMod 7 on the Amazon Kindle Fire - Liliputing[/url]

Osobiście tą metodą zmieniłem soft w Kindle i potwierdzam, że jest język polski i wszystko działa poprawnie. Udało mi się również w między czasie zbrickować tablet. Na to też jest metoda. Potrzeba użyć kabla serwisowego.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RiFF4GE   
Otrzymana reputacja: 3
RiFF4GE

Nie czekając na odpowiedź sam poszukałem i zacząłem się bawić. Początkowo ucegliłem tablet, ale znalazłem na necie narzędzia do naprawy. CM9 na ICS ma polski język i na tym tablet śmiga bez żadnego problemu. Więcej info tutaj - [iNDEX] Kindle Fire Development *FULL LIST* - 09.03.2012 - - xda-developers

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
spokomaciek   
spokomaciek

Szukam kogoś kto zainstaluje Androida na Kindle Fire.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dareo0045   
Otrzymana reputacja: 8
dareo0045

Za kilka dni będę miał Fire HD 8 (2015).
Szukam sposobu na root.
Jeśli jest ktoś kto już rootował lub wgrywać cm to zapraszam na pw.

wysławszy z Nexus 7 PureNexus-grouper+gappsy 6.0.1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.