Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

gotrunks

WAŻNE Jesteś nowym użytkownikiem Androida? Zobacz koniecznie! - Android FAQ

Polecane posty

Doneshi   
Otrzymana reputacja: 0
Doneshi

Może mi ktoś objaśnić dokładniej metode za nr 112? Ponieważ wipe u mnie nie działa! Nie mam pojęcia czemu. Robie dokładnie tak jak jest pokazane w filmie. Wciskam te 3 klawisze, pokazuję się napis samsung, wyświetla się pasek ładowania, dochodzi do połowy, ekran gaśnie i ładowanie zaczyna się od nowa! Komórka się włącza dopiero jak puszcze klawisze, ale żaden wipe się nie robi. :| Probowałem z kartą sim, bez niej, z kartą pamięci, bez karty pamięci, z wszystkim, i nic się nie dzieje. Nie mam pojęcia o co chodzi. Będe niezmiernie wdzięczny za pomoc.

EDIT [ame]http://www.youtube.com/watch?v=_mmT9ZGAWiU[/ame]

Edytowane przez Doneshi

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
uikol   
uikol

Witam. Zainteresowałem się Androidem. Widzę na filmach, że działa szybciej niż Symbian. Mam kilka pytań:

Czy po włączeniu opcji transmicji danych w SMODzie, gdy telefon "wyczuje" że ma już dostęp do sieci, od razu zacznie się łączyć aby zaktualizować jakieś dane? Trzyma sesje czy szybko ją zamyka po przesłaniu potrzebych KB? Czy nie ma jakiegoś programu który pozwalałby na takie łączenie tylko przez WiFi, a np. w Operze Mini mógłbym pracować w sieciach 2G, 3G i WiFi? Jak często telefon "samoczynnie" łączy się z Internetem? Zapewne są przesyłane małe ilości danych, rzędy kilku KB, ale z rozliczaniem co 100KB osobno za wysłane i odebrane to wiadomo...

Nie korzystałem jeszcze nigdy z Androida, ale nie wydaje się Wam uciążliwe instalowanie aplikacji których właściwości w zasadzie powinny być dostępne z poziomu systemu, czyli np. wysyłanie długich SMSów jako SMSy a nie MMSy, łączenie się z Interentem bez zgody użytkownika (żeby chociaż się zapytał o pozwolenie :) ), menadżery plików do ich przeglądania i jeszcze pewnie wiele innych. Ile potrzebne jest tych wszystkich aplikacji, żeby telefon był w miarę dobrze przygotowany do pracy i żeby nie przeszkadzało to w stabilnej pracy Androidowi (może dziwne pytanie, ale ile Wy macie aplikacji na swoich systemach)? Często robicie wipe?

Pozdrawiam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
grzech1991   
grzech1991

idea androida jest taka że dostajesz czysty system i sam sobie dogrywasz co potrzebujesz

to co piszesz - do wszystkiego są odpowiednie aplikacje, mi osobiście ten fakt nie przeszkadza

ja wipe poza instalacją innego romu zrobiłem tylko raz z tego powodu że nie miałem nic na karcie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
johnybiu   
johnybiu

Hej jestem tutaj nowy i myślę nad kupnem telefonu z andridem, ale ma obawy co do jego użytkowania i dlatego, mam pytanie jest on trudny do opanowania? Czy jest coś takiego by oswoić się z tym systemem w necie?

Trochę jestem przerażony tym, rozbudowanym systemem....

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
beton73   
beton73

Mam pytanie dotyczące dzwonków. Mam I 5700 z androidem 2.1. Na karcie pamięci nie mam katalogu media/audio. Mam sam utworzyć taki katalog? Telefon z kompem komunikuje się przez KIES'a.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
leon9953   
Otrzymana reputacja: 13
leon9953

tak masz sobie je stworzyć przez pamięć masową spokojnie KIES'a nie używam samsunga wiec nie wiem czy sie da jesli jest taka opcja to też nie problem

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
voidtec   
voidtec
Czy da się udostępnić internet przez USB z komputera do telefonu?

Nie da się.

ja tu widzę pewną nieścisłość. W innych miejscach piszą, że da się np za pomocą karty WIFI na USB.

Może się czepiam, ale imho należało by zamienić na:

Czy da się udostępnić internet przez kabel USB z komputera do telefonu?

a próbowałem sam to zmienić na wiki, ale nie pozwoliło mi założyć konta:/

Edytowane przez voidtec
uwagi

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tomek888   
tomek888

Jak zmienić ikonę aplikacji w menu (golauncher ex) ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lanc   
Otrzymana reputacja: 5
Lanc

Nie da się w drawerze/menu.

Musisz zmienić ikonę w pliku .apk, a do tego potrzeba edytować ręcznie każdy program.

Za to możesz zmienić ikonkę aplikacji na pulpicie. ADW EX, Go Launcher EX i LP Pro (plus) na 100% mają taką opcję.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lanc   
Otrzymana reputacja: 5
Lanc
Napisano (edytowane)

Zrobiłem mały update FAQ, bo niektóre poruszane kwestie już są nieaktualne ;]

Edytowane przez Lanc

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.