Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

gotrunks

WAŻNE Jesteś nowym użytkownikiem Androida? Zobacz koniecznie! - Android FAQ

Rozwiązany

t1nyhero   
Otrzymana reputacja: 0
t1nyhero

Witam,

przepraszam za głupie pytanie, ale chciałbym się dowiedzieć, czy za pomocą przeglądarki, która jest w systemie Android można wrzucać pliki na serwisy hostingowe typu fileserve.com? W systemie iOS przycisk "browse" w przeglądarce jest zablokowany, a jak to jest w systemie Android?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tribute   
tribute

Testowałem przed chwilą na przeglądarce Dolphin Mini i można wybierać pliki z karty za pomocą zainstalowanego manadzera plików (w moim przypadku OI File Manager) ale przy próbie wysłania uploadowany jest pusty plik 0b. Może to kwestia przeglądarki.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Shenson   
Otrzymana reputacja: 1
Shenson

Pozwoliłem sobie zaktualizować powyższy FAQ, ponieważ wiele informacji było już nieaktualnych, a niektóre kwestie wymagały dodatkowego wyjaśnienia. Poprawiłem również literówki oraz składnie niektórych zdań.

Niestety nie posiadam obecnie standardowego Android'a (używam MIUI), więc w niektórych kwestiach ciężko mi było stwierdzić czy np. podana ścieżka jest poprawna.

Jeśli chcielibyście coś dodać lub zmienić, albo znaleźliście jakiś błąd to bardzo proszę o pisanie w tym wątku, PW lub raport. Pamiętajcie, że ten przewodnik jest skierowany dla świeżych użytkowników Android'a, którzy wcześniej nie mieli styczności z tym systemem, dlatego ważne jest, aby zawrzeć wszystkie podstawowe kwestie oraz najczęściej pojawiające się problemy.

Jestem otwarty na sugestie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dominikwrobel   
dominikwrobel

Jedna tylko sugestia aby to co tutaj było także w FAQ na wiki i odwrotnie, czyli nie brakowało informacji w tym temacie. Oraz rzecz jasna aby treści były takie same a nie wykluczające się wzajemnie. Chyba masz htc to możesz w faq dopisać ścieżkę do wipe systemu. O ile się nie mylę w HTC with sense jest ustawienia > pamięć i kartą Sd a w innych telefonach ustawienia > prywatność

sygna.png

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Shenson   
Shenson
Jedna tylko sugestia aby to co tutaj było także w FAQ na wiki i odwrotnie, czyli nie brakowało informacji w tym temacie. Oraz rzecz jasna aby treści były takie same a nie wykluczające się wzajemnie.

Niestety nie jestem w stanie edytować wiki. Chyba dostęp został wyłączony, żeby boty nie spamowały.

Chyba masz htc to możesz w faq dopisać ścieżkę do wipe systemu.

Owszem mam HTC, ale mam też MIUI, a w nim wszystko wygląda inaczej, a menu opcji jest zupełnie niepodobne do tego co jest normalnie ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dominikwrobel   
dominikwrobel

Zaloguj się lub zarejestruj, ja bez problemu edytuje wiki.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
harry190   
harry190

Ja mam takie pytanie (nie wiem czy to odpowiedni dział) co znaczą oznaczenia wykorzystywane przy custom Romach a mianowicie: AOSP, AOKP, LSP.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czaron87   
czaron87

Autor napisał że należy wyczyścić cache dalvika w przypadku zamulania telefonu i mam pytanie jak to zrobić ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Shenson   
Shenson

W Recovery, advanced settings - potrzebny jest root.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czaron87   
czaron87
W Recovery, advanced settings - potrzebny jest root.

Mam roota ale jak wchodze do recovery to nie mam takiej opcji jak advanced settings

W recovery mam do wyboru reboot system now

apply update from sd card

wipe data factory reset

instal fota

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.