Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Jak namierzyc telefon ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Oli2012

• 14 postów
  • Telefon:SGS4 i9505

Napisano 23.02.2012 - 14:58

Witam serdecznie,

Mam mały prolem z zaufaniem do pewnej osoby :|
Chciałbym sprawdzić jej prawdomówność i sprawdzić czy faktycznie jest tam gdzie mówi.
Czy jest możliwość namierzenie jej telefonu poprzez aplikację a'la Gogle Map lub coś w tym stylu.
Próbowałem z Family 360" live 360, ale ten program wysyła pod zdefiniowany numer (osoby którą chcemy namierzyć) prośbę o zgodę na udostępninie swojego położenia....ao.o Czy jest jakiś bardziej dyskretny program który powie gdzie znajduje się dana osoba?

Wiem że to wiocha o coś takiego pytać ale przecież to tylko życie pełne niespodzianek.
Z góry dzięki za pomoc.

Użytkownik SK edytował ten post 23.02.2012 - 19:12

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   eloole

• 38 postów
  • Telefon:SGS+ I 9001

Napisano 23.02.2012 - 15:01

Wiem jak to jest z kobietami :] z tego co sie orientuje to ciezko bedzie bez autoryzacji na drugim telefonie.

Wysłano z GT-I9001 z użyciem Tapatalk

#3 OFFLINE   kulitom

• 2803 postów
  • Telefon:Galaxy S II

Napisano 23.02.2012 - 15:40

Kiedyś natrafiłem na stronę, na której oferowano taką usługę. Płaciło się abonament 12zł/mc i można było wtedy namierzać dany telefon mając tylko jego numer, ale nie jestem pewien na 100%. Poszukaj w google pod hasłami w stylu 'namierzanie telefonu'. Macie bana na tego google czy jak?
Poza tym zły dział.

Sent from my LT15i using Tapatalk
[SPIS][1100+] !!! Najlepsze gry android + screeny + linki
Hardware: Samsung I9100 Galaxy S II l Software: CM11 Markox/Gustavo's kernel
Akcesoria: MEE M2, ADATA microSDHC 16GB Class 4
Dołączona grafika

#4 OFFLINE   nofink

• 704 postów
  • Telefon:Lumia 800

Napisano 24.02.2012 - 08:44

Bez zgody na 2 tel nie uda Ci sie tego zrobic.

Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk

#5 OFFLINE   playboy

• 1447 postów
  • Telefon:iPhone 5, Sony Xperia Z2

• Tablet:niepotrzebny mi

Napisano 24.02.2012 - 09:41

Theft aware możesz zainstalować , instalujesz go na kom drugiej osoby , program po konfiguracji się ukrywa z menu i zainstalowanych aplikacji , jedynie jako program admimistratora się instaluje , wszystko pięknie działa, ale jak wyślesz sms found to dostaniesz lokalizację, ale druga osoba zobaczy ze została namierzona

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
pawelsierzega72 ---> zielony chłopak lami w wota ;)
snapchat ---> paweleczek
ig ---> paweleczek333

#6 OFFLINE   Shenson

• 3596 postów
  • Telefon:Galaxy Note 2

• Tablet:Asus TF300

• Firmware:monxDified

Napisano 24.02.2012 - 11:28

Możesz też uruchomić Google Latitude (współrzędne), które na bieżąco pokazuje lokalizacje telefonu, na stronie google, ale ponownie użytkownik będzie o tym wiedział. Generalnie bez żadnej wiedzy i zgody użytkownika można to zrobić tylko przez policję...

Na forum bywam niezmiernie rzadko, więc nie licz na to, że odpiszę.

#7 OFFLINE   AndroidCi

• 317 postów
  • Telefon:SGS I9000

Napisano 24.02.2012 - 15:17

Instalacja Thieft Aware trwa moment więc nie powinien to być problem, poza tym program jest darmowy i namierzana osoba nie wie że w danej chwili takie namierzanie ma miejsce. Program można ukryć pod warunkiem że telefon jest zrootowany.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

#8 OFFLINE   Mefisciak

• 270 postów
  • Telefon:SGS

Napisano 24.02.2012 - 15:35

A czy przypadkiem nie spisała by się aplikacja przeznaczona typowo do lokalizacji skradzionego telefonu? Mam na myśli PhoneLocator Pro, który instaluje się na telefonie, później wystarczy wysłać z góry ustaloną komendę SMSem z drugiego telefonu. Program automatycznie włącza GPS, po czym na drugi telefon dostajesz SMSa z linkiem do google maps, gdzie masz precyzyjnie określoną lokalizację telefonu. Kiedyś bawiłem się tym programem i już za bardzo tego nie pamiętam, ale wydaje mi się że telefon nie wyświetlał żadnej informacji o namierzaniu, dodatkowo program można ukryć w menu, dzięki czemu druga osoba nie ma o nim pojęcia. Z darmowych programów polecam Findroid. Telefon oczywiście musi być zrootowany aby zewnętrzna aplikacja mogła uaktywnić GPS.

#9 OFFLINE   mrs.omnomnom1

• 1 postów
  • Telefon:SAMSUNG GALAXY ACE

Napisano 21.01.2013 - 19:37

u mnie jest sytuacja że telefon jest już skradziony i jjest duza możliwość że jest on nawet piętro niżej w domu tylko jeden problem ... Jak go namierzyć;/ szczególnie że jest wyłączony.
Co zrobic w takiej sytuacji :( ?

#10 OFFLINE   maxraf21

• 282 postów
  • Telefon:hTC M7 Nexus 4

• Firmware:KK

Napisano 21.01.2013 - 20:15

Idź na policję, to chyba najprostsze rozwiązanie. Znajdą po numerze imei i po sprawie.
  • positivepl postawił(a) piwo
Dołączona grafika
Htc Diamond>Xperia X1(Htc Venus)>Htc Desire>Htc Sensation>Xperia ArcS>Htc One X>Nexus4_Htc One M7