Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

Jaka nawigacja na nasz tablet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   dpietra

• 32 postów
  • Telefon:SE Xperia x8

• Tablet:xoom

Napisano 01 marzec 2012 - 13:10

Witam. Mam takie oto pytanie czy macie zainstalowane na Motce nawigacje ???? Jak sie sprawują i jaki program do nawigacji byście polecili. Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   Asiaa

• 62 postów
  • Telefon:Nexus 5

• Tablet:Motorola Xoom

Napisano 01 marzec 2012 - 14:17

Ja polecam Sygic Aura. Sprawdził mi się na telefonie, ale, że tablet mam dopiero kilka tygodni to nie miałam jeszcze okazji wypróbować jak na dłuższych trasach sobie radzi, ale myślę, że tak samo jak na telefonie.

#3 OFFLINE   maol

• 409 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S II

• Tablet:XOOM

Napisano 01 marzec 2012 - 14:48

W komplecie z tabletem jest Google Navigation :) A ja testowałem (bo używam go na telefonie) NaviExperta. Działa świetnie, ekran jest wielki i czytelny... same superlatywy. Jednak sam tablet ma moim zdaniem olbrzymia wadę - za diabła nie wiem jak go zamocować w samochodzie. Za duży i niestety za ciężki...

#4 OFFLINE   imie

• 5 postów
  • Telefon:xoom

Napisano 01 marzec 2012 - 20:35

Ja zainstalowałem sobie automape jak była dostępna jako beta jest super szkoda tylko że wersja pełna będzie kosztować ok 150 zł. A co do montażu to żadem uchwyt nie utrzyma się tylko na szybie trzeba przymocowac tak żeby ciężar opierał się o deskę rozdzielczą.

#5 OFFLINE   maol

• 409 postów

Napisano 02 marzec 2012 - 08:14

Z ciekawości - w jakim uchwycie zamocowałeś Xooma?

#6 OFFLINE   imie

• 5 postów

Napisano 03 marzec 2012 - 09:51

Dokładnie na takim Uchwyt Szyba Do Ipad 2 Ipad Xoom Fv23% Wawa Foto, Akcesoria multimedia-center

#7 OFFLINE   Budzan

• 37 postów
  • Telefon:HTC Desire

• Tablet:Motorola Xoom

Napisano 05 marzec 2012 - 16:03

czy nawigacje o ktorych mowicie korzystają z internetu?

Nawigacje google mam przetestowaną iii:
wady:
1) nie działa bez dostępu do neta - to jest dla mnie poważny problem, w miastach sobie rodzai, ale różnie bywa na wiochach
2) mapy są niedokładne - i to czasami bardzo mocno. Trzeba ostrożnie na tym jeździć, czasem prowadzi naookoło jakimiś dziwnymi drogami, każe zjechac z drogi po to zeby zaraz na nią wrócić ale łukiem.

zalety:
działa raczej sprawnie i generalnie za kazdym razem doprowadziła mnie do celu, ale nieraz naookoło albo z jakimiś problemami..

#8 OFFLINE   imie

• 5 postów

Napisano 05 marzec 2012 - 21:34

Co do nawigacji google to nie wiem jak jest w innych miasta ale np. w warszawie wciąż prowadzi przez świętokrzyską i most śląsko-dąbrowski mimo że obie trasy są zamkniete na dwa lata w związku z budową metra.

#9 OFFLINE   maol

• 409 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 10:31

Budzan, zarówno Google Navigation jak i Naviexpert to nawigacje wymagające połączenia z siecią. No i NE jest produktem płatnym.

#10 OFFLINE   Li Mu Bai

• 1034 postów
  • Telefon:Sony Xperia Z1 Compact

Napisano 06 marzec 2012 - 19:14

Mi z darmowych oraz posiadajacych mapy offline, spodobal sie OsmAnd