Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Słuchawki douszne - jakie polecacie ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   M@dF

• 116 postów
  • Telefon:Note 2

• Firmware:4.3

Napisano 02 marzec 2012 - 15:30

A ja mam pytanie odnośnie słuchawek dousznych. Jakie polecacie w cenie takiej, aby żona mnie tłuczkiem nie potraktowała?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 Guest_kalamb_*

Napisano 02 marzec 2012 - 17:42

Ze znanych mi zachowujących jakość zdatną do użytku za pieniądze które nie wywracają to: Denon AH-C260, Koss Pathfinder Black In-Ear, Koss KEB40 In-Ear, Koss Plug In-Ear, Sennheiser CX 300 II Precision.

#3 OFFLINE   M@dF

Autor tematu
  • 116 postów

Napisano 02 marzec 2012 - 18:34

A z tych wymienionych przez Ciebie?

Użytkownik goszka edytował ten post 02 marzec 2012 - 20:18

#4 Guest_kalamb_*

Napisano 02 marzec 2012 - 18:52

Jeśli preferujesz okrągłe, neutralne brzmienie to Koss i Denon, jesli troszkę kryształu i pazurka to Sennheiser - mam ponad 4 lata i nadal w świetnej formie :) (w zestawie mają trzy rozmiary gumek)

Użytkownik goszka edytował ten post 02 marzec 2012 - 20:19

#5 OFFLINE   gadman

• 104 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S III

Napisano 03 marzec 2012 - 09:47

Polecam douszne creative za 90zl :P dzwiek idealny i oczywiscie power amp

#6 OFFLINE   M@dF

Autor tematu
  • 116 postów

Napisano 03 marzec 2012 - 10:20

Mam zestaw 2+1 creativa i dźwięk jest rewelacyjny.

Użytkownik goszka edytował ten post 04 marzec 2012 - 12:19

#7 OFFLINE   miscacy

• 13 postów
  • Telefon:i9001

Napisano 07 marzec 2012 - 18:00

a które słuchawki posiadają możliwość przerzucania utworów ?

#8 OFFLINE   p77

• 28 postów
  • Telefon:SGS+

• Firmware:2.3.5

Napisano 08 marzec 2012 - 13:46

Ze znanych mi zachowujących jakość zdatną do użytku za pieniądze które nie wywracają to: Denon AH-C260, Koss Pathfinder Black In-Ear, Koss KEB40 In-Ear, Koss Plug In-Ear, Sennheiser CX 300 II Precision.

w moim subiektywnym odczuciu z powyższych słuchawek najlepiej grają senheisery w naszym S+. Fakt - nie słuchałem Koss KE B40 :) Poza tym danonek gra bardzo płasko (co akurat jest zaletą) ale niestety z obciętą górą. Koss pathfinder też nie przypadł mi do gustu.

I polecam stockowy odtwarzacz - poweramp strasznie niszczy muzykę.

Polecam douszne creative za 90zl dzwiek idealny

- nie rozpędzaj się tak :D Do ideału jeszcze trochę brakuje ;) Choć kiedyś epki 610 były całkiem przyzwoite na swoją cenę.

#9 OFFLINE   ttomek90

• 142 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S Plus

Napisano 13 marzec 2012 - 23:44

Image S4A Headphones for Android

Klipsch S4A...te słuchawki wydają się być idealne...za pomocą dedykowanej aplikacji umożliwiają wszystko od przełączania utworów do głosowego sterowania telefonem, a jakość firmy Klipsch gwarantuje bardzo dobry odsłuch :).

Jedyny minus...dostępne tylko w USA :(:( Pojawiły się na allegro ale niestety w nieakceptowalnej cenie :(.

#10 OFFLINE   kyni3k

• 35 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S+ i9001

• Tablet:Asus TransformerPad TF300T

• Firmware:4.2.1

Napisano 14 marzec 2012 - 12:16

A ja polecam słuchawki szwedzkiej firmy JAYS - osobiście używam modelu A-JAYS Two, mają mocny dół, chociaż góry też nie brakuje. Ostatnio pokazał się model A-JAYS One+, z pilotem i mikrofonem oraz aplikacją na Adroida do pobrania z GooglePlay. Dodatkowo oficjalny polski dystrybutor dodaje mały 'gratis' w postaci bardzo wygodnych pianek. Do tego akceptowalna cena i bardzo dobra jakość wykonania.

Notabene Samsung, śladem HTC i BeatsAudio, zaczął rozmowy z kilkoma producentami sprzętu audio na temat doposażenia telefonów w słuchawki lepszej jakości (+ewentualnie lepsze układy audio). Plotki głoszą, iż wybór ma paść właśnie na szwedzką firmę.

I na koniec - nie, nie pracuję u oficjalnego dystrybutora :) dzielę się opinią na temat tego, co uważam za godne polecenia.