Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Wielka abolicja Android.com.pl! Kasujemy ostrzeżenia :)

- - - - -

I9100 XXLPQ Android 4.0.3 (Oficjalny ICS dla Polski)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1443 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_xxyz_*

Napisano 13 marzec 2012 - 03:30

Witam serdecznie,
wreszcie się pojawił długo przez wszystkich oczekiwany oficjalny rom ICS dla Polski (XEO) XXLPQ-rom jest do pobrania zarówno przez Kiesa jak i CheckFus Downloader oraz z poziomu telefonu.Rom datowany jest na 9 marzec 2012.

Tu: http://skywanker.net...Q_I9100XXLPQ.7z znajdziecie wersję od Intratecha do wgrania przez Odina.

Szybszy mirror(dzięki Krzysq): Netload Serious Filehosting - Netload

Kolejny mirror: http://samsung-updat...ce/?id=GT-I9100

Rom jedno plikowy

CF - ROOT: CF-Root Download

Przy CF-Root jest problem z instalacją aplikacji i odzyskiwaniem titanium!!!

Dla wszystkich z problemem instalacji aplikacji (lub przywracaniu titanium backup) po wgraniu cf-root oryginalny kernel do wgrania.
AdF.ly - shrink your URLs and get paid! -root pozostaje haslo:intratech@XDA lub
tu bez hasła

SCREENSHOT robimy : POWER + HOME jednocześnie przez 3 sek !!!
VOLUME- + POWER

FLASHOWANIE:

Rom wrzucamy przez Odina jako PDA,bez ruszania czegokolwiek więcej.Jest to rom jednoplikowy,więc zalecam wykonanie backupu a potem wykonanie w recovery wipe data\factory reset i wipe cache.

Poradnik wgrywania i kilka innych rzeczy w PowerPoint: http://www.sammobile...de-Ver-2.0.pptx (dzięki Malkontent)

WAŻNE!!!Jeżeli nie chcesz otrzymać warna od moderatorów przeczytaj:

Jeżeli posiadasz w swoim telefonie soft brandowany to nie wrzucisz oficjalnego ICS inaczej jak tylko przez Odina.Chyba,że wgrasz któryś z oficjalnych romów GB np.KH3 lub KI3 i zmienisz za pomocą kodu: *#272*IMEI# PRODUCT CODE na XEO(ostrzegam,że może wyczyścić pamięć więc zalecam wykonanie backupu przed tą czynnością),wtedy będz.ie można wgrać przez Kiesa.By uprzedzić też pozostałe pytania-można go wgrywać na każdy inny soft,ale jak pisałem zalecam zrobić backup a potem wipe data\factory reset i wipe cache.

sardoid

Funkcja OTG : działa
Funkcja HDMI : działa

Jeżeli nie możecie skasować wykrzyknika i licznika wgrywanych softów, należy wgrać starszy bootloader, znajduje sie on tutaj: http://forum.android...tloadera-68418/

Screeny:

Załączone miniatury

• Screenshot_2012-03-13-03-51-59.png
  • Screenshot_2012-03-13-03-52-22.png
  • Screenshot_2012-03-13-03-52-32.png
  • Screenshot_2012-03-13-03-52-36.png
  • Screenshot_2012-03-13-03-52-45.png
  • Screenshot_2012-03-13-03-52-58.png

Użytkownik xxyz edytował ten post 18 marzec 2012 - 09:22

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   robsoniqe

• 316 postów
  • Telefon:SGS II, SGS III, SGN II i SGS 4

• Tablet:Nexus 7

Napisano 13 marzec 2012 - 03:45

Witam serdecznie,
wreszcie się pojawił długo przez wszystkich oczekiwany oficjalny rom ICS dla Polski (XEO) XXLPQ-rom jest do pobrania zarówno przez Kiesa jak i CheckFus Downloader oraz z poziomu telefonu.Rom datowany jest na 9 marzec 2012.Jestem w trakcie jego pobierania więc więcej szczegółów podam jak go już wrzucę.
sardoid

Ja coś ściągnąć nie mogę. Serwery padają :-P

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

#3 OFFLINE   robsoniqe

• 316 postów
  • Telefon:SGS II, SGS III, SGN II i SGS 4

• Tablet:Nexus 7

Napisano 13 marzec 2012 - 04:39

z 2.3 wrzucamy bez repartition i z update butloaderem?

#4 Guest_xxyz_*

Napisano 13 marzec 2012 - 06:03

Panowie wystarczy trochę poczytać przyklejone tematy.Jeżeli macie brandowane softy i chcecie żeby Kies zobaczył aktualizację trzeba przez Odina wgrać ostatni dostępny dla Polski rom-KI4,zmienić Product Code na XEO i będzie ok-jak to zrobić nie będę pisał,bo jest w przyklejonych.

#5 OFFLINE   Krzysq

• 158 postów
  • Telefon:Note 3

Napisano 13 marzec 2012 - 06:21

Podaję alternatywny link do downloadu, gdyż ten z pierwszego posta leci w granicach 3KB/s
Netload Serious Filehosting - Netload

#6 OFFLINE   rafalc162

• 151 postów
  • Telefon:Htc one

Napisano 13 marzec 2012 - 06:35

Czy jest możliwość dokonania aktualizacji przez ściągnięcie jej bezpośrednio na telefon przez wifi?Jeśli tak to jak to zrobić?

#7 Guest_xxyz_*

Napisano 13 marzec 2012 - 06:38

Masz możliwość aktualizacji z poziomu telefonu\w ustawienia\o telefonie\aktualizacja oprogramowania,musisz mieć jednak zgodny Product Code(XEO)

#8 OFFLINE   TUVim

• 4 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S II

Napisano 13 marzec 2012 - 06:40

Nie wiem czy to wina wgrywania softu z fus downloader (jednoplikowego), czy po prostu tak jest, ale nie ma już tych trójwymiarowych przejść pomiędzy pulpitami i siatkami aplikacji jakie były w betach.

#9 OFFLINE   rafalc162

• 151 postów
  • Telefon:Htc one

Napisano 13 marzec 2012 - 06:48

Mam Xeo i po wejściu w aktualizację oprogramowania jest napisane,że żadnej aktualizacji nie ma.Obecnie mam betę LPJ czy to ma jakieś znaczenie?

#10 OFFLINE   hanzi

• 21 postów
  • Telefon:SGS II

• Firmware:ICS 4.0.3 LPH

Napisano 13 marzec 2012 - 06:54

pewnie masz jeszcze roota? dlatego moze nie widzi...

Panowie macie moze jakiś szybszy server? Bo jak mam czekać 6 godzin ponad to padne :( Jeszcze jak widze predkosc 10-16 Kb/s masakra:wsciekly: