Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Gość xxyz

I9100 XXLPQ Android 4.0.3 (Oficjalny ICS dla Polski)

Polecane posty

Gość xxyz   
Gość xxyz

Witam serdecznie,

wreszcie się pojawił długo przez wszystkich oczekiwany oficjalny rom ICS dla Polski (XEO) XXLPQ-rom jest do pobrania zarówno przez Kiesa jak i CheckFus Downloader oraz z poziomu telefonu.Rom datowany jest na 9 marzec 2012.

Tu: http://skywanker.net/roms/intratech/Firmwares/Unbranded/Poland/GT-I9100_XEO_I9100XXLPQ_I9100OXALPQ_I9100XXLPQ.7z znajdziecie wersję od Intratecha do wgrania przez Odina.

Szybszy mirror(dzięki Krzysq): Netload Serious Filehosting - Netload

Kolejny mirror: http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9100

Rom jedno plikowy

CF - ROOT: CF-Root Download

Przy CF-Root jest problem z instalacją aplikacji i odzyskiwaniem titanium!!!

Dla wszystkich z problemem instalacji aplikacji (lub przywracaniu titanium backup) po wgraniu cf-root oryginalny kernel do wgrania.

AdF.ly - shrink your URLs and get paid! -root pozostaje haslo:intratech@XDA lub

tu bez hasła

SCREENSHOT robimy : POWER + HOME jednocześnie przez 3 sek !!!

VOLUME- + POWER

FLASHOWANIE:

Rom wrzucamy przez Odina jako PDA,bez ruszania czegokolwiek więcej.Jest to rom jednoplikowy,więc zalecam wykonanie backupu a potem wykonanie w recovery wipe data\factory reset i wipe cache.

Poradnik wgrywania i kilka innych rzeczy w PowerPoint: http://www.sammobile.com/wp-content/uploads/2012/03/Galaxy-S2-EUR-OPENGT-I9100-Ice-Cream-Sandwich-Guide-Ver-2.0.pptx (dzięki Malkontent)

WAŻNE!!!Jeżeli nie chcesz otrzymać warna od moderatorów przeczytaj:

Jeżeli posiadasz w swoim telefonie soft brandowany to nie wrzucisz oficjalnego ICS inaczej jak tylko przez Odina.Chyba,że wgrasz któryś z oficjalnych romów GB np.KH3 lub KI3 i zmienisz za pomocą kodu: *#272*IMEI# PRODUCT CODE na XEO(ostrzegam,że może wyczyścić pamięć więc zalecam wykonanie backupu przed tą czynnością),wtedy będz.ie można wgrać przez Kiesa.By uprzedzić też pozostałe pytania-można go wgrywać na każdy inny soft,ale jak pisałem zalecam zrobić backup a potem wipe data\factory reset i wipe cache.

sardoid

Funkcja OTG : działa

Funkcja HDMI : działa

Jeżeli nie możecie skasować wykrzyknika i licznika wgrywanych softów, należy wgrać starszy bootloader, znajduje sie on tutaj: http://forum.android.com.pl/f168/tutorial-root-bez-splash-screena-wgranie-starego-bootloadera-68418/

Screeny:

post-5714-14255703643316_thumb.png

post-5714-14255703643552_thumb.png

post-5714-14255703643896_thumb.png

post-5714-1425570364425_thumb.png

post-5714-14255703644555_thumb.png

post-5714-14255703644857_thumb.png

Edytowane przez xxyz

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
robsoniqe   
Otrzymana reputacja: 5
robsoniqe
Witam serdecznie,

wreszcie się pojawił długo przez wszystkich oczekiwany oficjalny rom ICS dla Polski (XEO) XXLPQ-rom jest do pobrania zarówno przez Kiesa jak i CheckFus Downloader oraz z poziomu telefonu.Rom datowany jest na 9 marzec 2012.Jestem w trakcie jego pobierania więc więcej szczegółów podam jak go już wrzucę.

sardoid

Ja coś ściągnąć nie mogę. Serwery padają :-P

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
robsoniqe   
Otrzymana reputacja: 5
robsoniqe

z 2.3 wrzucamy bez repartition i z update butloaderem?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość xxyz   
Gość xxyz

Panowie wystarczy trochę poczytać przyklejone tematy.Jeżeli macie brandowane softy i chcecie żeby Kies zobaczył aktualizację trzeba przez Odina wgrać ostatni dostępny dla Polski rom-KI4,zmienić Product Code na XEO i będzie ok-jak to zrobić nie będę pisał,bo jest w przyklejonych.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Krzysq   
Otrzymana reputacja: 9
Krzysq

Podaję alternatywny link do downloadu, gdyż ten z pierwszego posta leci w granicach 3KB/s

Netload Serious Filehosting - Netload

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rafalc162   
Otrzymana reputacja: 0
rafalc162

Czy jest możliwość dokonania aktualizacji przez ściągnięcie jej bezpośrednio na telefon przez wifi?Jeśli tak to jak to zrobić?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość xxyz   
Gość xxyz

Masz możliwość aktualizacji z poziomu telefonu\w ustawienia\o telefonie\aktualizacja oprogramowania,musisz mieć jednak zgodny Product Code(XEO)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
TUVim   
TUVim

Nie wiem czy to wina wgrywania softu z fus downloader (jednoplikowego), czy po prostu tak jest, ale nie ma już tych trójwymiarowych przejść pomiędzy pulpitami i siatkami aplikacji jakie były w betach.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rafalc162   
rafalc162

Mam Xeo i po wejściu w aktualizację oprogramowania jest napisane,że żadnej aktualizacji nie ma.Obecnie mam betę LPJ czy to ma jakieś znaczenie?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hanzi   
hanzi

pewnie masz jeszcze roota? dlatego moze nie widzi...

Panowie macie moze jakiś szybszy server? Bo jak mam czekać 6 godzin ponad to padne :( Jeszcze jak widze predkosc 10-16 Kb/s masakra:wsciekly:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.