Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

borkus

Polskie znaki w smsach - klawiatura SWYPE

27 postów w tym temacie

witam, w galaxy spica używam swype z polskim słownikiem, a jak wysyła polskie znaki to mogę mniej w smsie napisać, macie jakieś pomysły?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wyłącz polskie znaki w ustawieniach klawiatury ;p

// pozatym nie ten dział, przenoszę

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

problem rozwiązany w temacie dyskusyjnym o swype- musisz sciagnac wersje ktora nie ma ogonków

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie i tu jest ciekawostka. Ja też używam Swype lecz jak piszę np.maila to mam normalnie znaki z ogonkami a jak piszę sms'a to swype automatycznie zamienia mi znaki z ogonkami na bez. Dużo ludzi pisze,że ma z tym problem podczas pisania swype a u mnie nie ma takiego problemu. Zastanawiam się czym to może być spowodowane. Może tym,że mam jeszcze HTC_IME z zaznaczoną opcja automatycznego zamieniania znaków z ogonkami na bez podczas pisania sms'ów?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie można tego wyłączyć bez ściągania innej wersji? Bo zostało mi tylko kilka megabajtów, a nie mam innego dostępu do internetu teraz.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No właśnie i tu jest ciekawostka. Ja też używam Swype lecz jak piszę np.maila to mam normalnie znaki z ogonkami a jak piszę sms'a to swype automatycznie zamienia mi znaki z ogonkami na bez. Dużo ludzi pisze,że ma z tym problem podczas pisania swype a u mnie nie ma takiego problemu. Zastanawiam się czym to może być spowodowane. Może tym,że mam jeszcze HTC_IME z zaznaczoną opcja automatycznego zamieniania znaków z ogonkami na bez podczas pisania sms'ów?

A ja się zastanawiam, dlaczego nie chce Wam się czytać? Brut.all przygotował wersję swype, która w sms zamienia ogonki na znaki proste, aby zaoszczędzić miejsca w tekście. I tylko w SMS zamienia, w pozostałych nie. Cała tajemnica. Wystarczy poszukać.:cii:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie znalazłem :) działa gut :)

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A ja się zastanawiam, dlaczego nie chce Wam się czytać? Brut.all przygotował wersję swype, która w sms zamienia ogonki na znaki proste, aby zaoszczędzić miejsca w tekście. I tylko w SMS zamienia, w pozostałych nie. Cała tajemnica. Wystarczy poszukać.

Upomnienie przyjęte :zawstydzony:. Jak podałeś autora dużo łatwiej się było dokopać i nadrobić zaległości.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mogłby ktos zlinkowac ja? sciagalem z kilku blogow itp stronek wersje dla spicy i bylo napisane ze ogonkow nie ma... ale sa wersja wyglada jak brtut.all'a ale nie chodzi jak powinna.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dział multimedia> download stoi otworem szukaj wersji 2.15... HVGA najlepiej od końca tematu o swype.

Swypnięte ze spicy

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.