Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Ruszył kanał Android.com.pl TV na YouTube

Zdjęcie
- - - - -

Polskie znaki w smsach - klawiatura SWYPE

klawiatura polskie smsach swype znaki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   borkus

• 330 postów
  • Telefon:Nexus 4 / LG G

• Firmware:5.0.1 / 4.4.2

Napisano 20 czerwiec 2010 - 10:16

witam, w galaxy spica używam swype z polskim słownikiem, a jak wysyła polskie znaki to mogę mniej w smsie napisać, macie jakieś pomysły?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 Gość_Cachorro_*

Napisano 20 czerwiec 2010 - 10:19

wyłącz polskie znaki w ustawieniach klawiatury ;p

// pozatym nie ten dział, przenoszę

#3 Gość_Amsfkfns_*

Napisano 20 czerwiec 2010 - 10:20

problem rozwiązany w temacie dyskusyjnym o swype- musisz sciagnac wersje ktora nie ma ogonków

#4 OFFLINE   mrtur

• 2907 postów
  • Telefon:Nexus 4

• Firmware:MrturDroid

• Kernel:hells core

Napisano 20 czerwiec 2010 - 10:25

No właśnie i tu jest ciekawostka. Ja też używam Swype lecz jak piszę np.maila to mam normalnie znaki z ogonkami a jak piszę sms'a to swype automatycznie zamienia mi znaki z ogonkami na bez. Dużo ludzi pisze,że ma z tym problem podczas pisania swype a u mnie nie ma takiego problemu. Zastanawiam się czym to może być spowodowane. Może tym,że mam jeszcze HTC_IME z zaznaczoną opcja automatycznego zamieniania znaków z ogonkami na bez podczas pisania sms'ów?

#5 OFFLINE   borkus

Autor tematu
  • 330 postów

Napisano 20 czerwiec 2010 - 10:30

Nie można tego wyłączyć bez ściągania innej wersji? Bo zostało mi tylko kilka megabajtów, a nie mam innego dostępu do internetu teraz.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

#6 OFFLINE   draffter

• 1005 postów
  • Telefon:Hox

• Firmware:Dżindżerbred

Napisano 20 czerwiec 2010 - 10:48

No właśnie i tu jest ciekawostka. Ja też używam Swype lecz jak piszę np.maila to mam normalnie znaki z ogonkami a jak piszę sms'a to swype automatycznie zamienia mi znaki z ogonkami na bez. Dużo ludzi pisze,że ma z tym problem podczas pisania swype a u mnie nie ma takiego problemu. Zastanawiam się czym to może być spowodowane. Może tym,że mam jeszcze HTC_IME z zaznaczoną opcja automatycznego zamieniania znaków z ogonkami na bez podczas pisania sms'ów?

A ja się zastanawiam, dlaczego nie chce Wam się czytać? Brut.all przygotował wersję swype, która w sms zamienia ogonki na znaki proste, aby zaoszczędzić miejsca w tekście. I tylko w SMS zamienia, w pozostałych nie. Cała tajemnica. Wystarczy poszukać.:cii:

Dołączona grafika

#7 OFFLINE   borkus

Autor tematu
  • 330 postów

Napisano 20 czerwiec 2010 - 10:55

Właśnie znalazłem :) działa gut :)

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

#8 OFFLINE   mrtur

• 2907 postów
  • Telefon:Nexus 4

• Firmware:MrturDroid

• Kernel:hells core

Napisano 20 czerwiec 2010 - 11:09

A ja się zastanawiam, dlaczego nie chce Wam się czytać? Brut.all przygotował wersję swype, która w sms zamienia ogonki na znaki proste, aby zaoszczędzić miejsca w tekście. I tylko w SMS zamienia, w pozostałych nie. Cała tajemnica. Wystarczy poszukać.

Upomnienie przyjęte :zawstydzony:. Jak podałeś autora dużo łatwiej się było dokopać i nadrobić zaległości.

#9 OFFLINE   Finder

• 63 postów
  • Telefon:Xperia Neo V

• Firmware:Xperia Ultimate HD 2.0.3

Napisano 02 luty 2011 - 00:33

mogłby ktos zlinkowac ja? sciagalem z kilku blogow itp stronek wersje dla spicy i bylo napisane ze ogonkow nie ma... ale sa wersja wyglada jak brtut.all'a ale nie chodzi jak powinna.

#10 OFFLINE   dominikwrobel

• 4329 postów
  • Telefon:Nexus 4 | ZTE Blade

• Firmware:4.4.2

Napisano 02 luty 2011 - 00:44

Dział multimedia> download stoi otworem szukaj wersji 2.15... HVGA najlepiej od końca tematu o swype.

Swypnięte ze spicy

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klawiatura, polskie, smsach, swype, znaki