Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Nie dochodzą smsy od jednego numeru

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   lgsmario

• 17 postów
  • Telefon:Galaxy S

Napisano 21.03.2012 - 22:15

Witam. Mam problem jak w temacie mogę wysyłać do tej osoby smsy ona do mnie też, ale te od niej nie zawsze do mnie dochodzą.
Nie wiem w czym problem z każdym innym numerem jest dobrze mogę smsować w dwie strony natomiast z tym jest różnie. Strasznie mnie to irytuje.

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   zapal

• 541 postów
  • Telefon:S II

• Firmware:4.0.3 LPW

Napisano 22.03.2012 - 13:32

obstawiam problem sieci... mam 2 naumery w play (moj i zony) i prze kilka dni zadne smsy do mojej zony nie dochodzily, telefon do bok zgloszenie problemu ( oczywiscie najpierw kupa informacji zeby zresetowac tel usunac wiadomosci itd) i po paru godzinach wszystkie zalegle smsy doszly... jakis problem na bramce... dla pewnosci wloz karte do innego aparatu i sprawdz bedziesz mial pewnosc ze to nie wina tel ...

---------- Post dołączono o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

ew moze masz jakas aplikacje ktore "banuje" sms od tej osoby... kaspersky ma taka funkcje ze jak przychodzi smsm lub polaczenie i klikniemy dodaj do czarnej listy wiecej nie zobaczymy smsm lub polaczen oddanego numeru...

#3 OFFLINE   PLANETA

• 4400 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S5

• Sieć:Orange

• Firmware:G900FXXU1BOD3 - BTU

Napisano 22.03.2012 - 13:50

No jasne że błąd sieći , ewentualnie jeszcze sprawdz ustawienia wysyłania sms czy masz ok , a jak coś pobierz se je od operatora ,i zapene będzie wszystko działać.

ZcIpIQr.pngVvfA5gw.png
Gr81Z6H.pngFMGpCew.png

#4 OFFLINE   lgsmario

Autor tematu
  • 17 postów
  • Telefon:Galaxy S

Napisano 22.03.2012 - 20:17

Wszytskie ustawienia mam okej zobaczymy co będzie dalej z tym że przekłądanie karty do innego nic nie da bo nie wiadomo kiedy sms akurat utknie w sieci

#5 OFFLINE   zapal

• 541 postów
  • Telefon:S II

• Firmware:4.0.3 LPW

Napisano 22.03.2012 - 22:41

Nie rozumie.sms dochodza natychmiast wiec jak cos bedzie nie tak nie dojda i tyle..

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

#6 OFFLINE   Pomurnik666

• 257 postów
  • Telefon:Asus Zenfone 5

Napisano 23.03.2012 - 19:20

pisząc do niektórych osób wiadomości "łączone" (czyli dł. 2 smsów+) też czasami do nich nie docierają, mimo iż otrzymuję raport doręczenia. Odwrotnie, czyli oni pisząc do mnie, też tak mają, ja niczego nie dostaję, a oni i tak otrzymują ten raport. Każdy ma inny telefon i sieć, więc trochę to dziwne..

#7 OFFLINE   lukeniu

• 1496 postów
  • Telefon:HTC ONE M8

• Tablet:Lenovo A3000H

• Sieć:Plus

• Firmware:4.16.401.10

• Kernel:Stockowy

Napisano 01.04.2012 - 08:49

Witam. Mam problem jak w temacie mogę wysyłać do tej osoby smsy ona do mnie też, ale te od niej nie zawsze do mnie dochodzą.
Nie wiem w czym problem z każdym innym numerem jest dobrze mogę smsować w dwie strony natomiast z tym jest różnie. Strasznie mnie to irytuje.

A nie masz czasami czarnej listy zainstalowanej? Albo jakiegoś firewalla czy antywirusa? One mogą mieć funkcje czarnej listy i to ona blokuje ci smsy od tej jednej konkretnej osoby.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

#8 OFFLINE   pablokinah

• 2 postów
  • Telefon:samsung galaxy core plus

Napisano 03.05.2014 - 09:26

w ustawieniach sms jest spam może być tam numer dodany trzeba go z tamtąd usunąć