Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

PorkOne

Problem z wysyłaniem smsów (Orange)

Polecane posty

PorkOne   
Otrzymana reputacja: 0
PorkOne

Mam problem z wysyłaniem sms-ów. Najgorsze jest to że nie jest on permanentny, czasem udaje się wysłać, czasem nie. Używam natywnej aplikacji androida. Zasięg oczywiście mam.

Miał ktoś może podobny problem?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mr Olo   
Mr Olo
Mam problem z wysyłaniem sms-ów. Najgorsze jest to że nie jest on permanentny, czasem udaje się wysłać, czasem nie. Używam natywnej aplikacji androida. Zasięg oczywiście mam.

Miał ktoś może podobny problem?

Miałem taki problem, jeszcze taki, że nie mogłem zalogować się na pocztę (raz się dało, raz nie).

Byłem w salonie i powiedzieli, że nie znają się za dobrze na tym telefonie jeszcze i odesłali mnie, żebym dał telefon do jakiegoś salonu na tydzień i że oni tam resetują wszystko i robią przegląd.

Więc wszedłem w ustawienia, i dałem ustawienia fabryczne, wszystko śmigało.

Nie działało z tego powodu, że Orange wysłało mi konfigurację do ustawienia "MMS/SMS/WAP i coś tam jeszcze", i pisało tam "Do podobnego modelu telefonu", bo nie mieli jeszcze do tego konfiguracji, więc zaakceptowałem te konfiguracje i wtedy przestało działać. Wystarczyło przywrócić ustawienia fabryczne, może pomoże to w Twoim przypadku.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PorkOne   
PorkOne

Problem w tym, że ja mam ustawione fabrycznie. Kupiłem w Orange i używam w Orange. Nie mniej spróbuję go zresetować, tylko co z obecnymi ustawieniami, poczta, dzwoniki itp.? Czy backup zrobiony LG PC Suite przywróci mi poprzednie ustawienia?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mr Olo   
Mr Olo

Dzwonki, tapety, zdjęcia, kontakty ustawienia dźwięku budzika itp. się nie usuwają/resetują, mi wszystko zostało.

Jak z pocztą to nie wiem, czy kasuje ustawienia.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.