Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
Adam199317

WiFi - Problem z połączeniem i pozyskiwaniem adresu IP

Pytanie

Napisano (edytowane)

Witam ! :) Jestem szczęśliwym posiadaczem LG Swift i jestem nim zachwycony...;)

Lecz jest jeden problem dzisiaj chciałem połączyć się z Wi-Fi mam windows 7 to pobrałem Connectify ustawiłem wszystko ładnie, telefon widzi moją sieć wpisuję hasło w telefonie do sieci i pod napisem Wi-Fi jest " Pozyskiwanie Adresu IP od AdamDom1....." a pod AdamDom1 napis " Pozyskiwanie Adresu " I po krótkiej chwili pod Wi-Fi wyskakuje " Niepowodzenie "....;/ jakość sygnału jest doskonała i nie wiem co to może być, i czy wszędzie tak będzie czy jak pójdę np. do McDonald's gdzie jest darmowy internet to będzie działało?.

Proszę o pomoc :)

Edytowane przez Ultima
Poprawa nazwy tematu

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

29 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Nie musisz instalowac dodatkowych aplikacji zeby korzystac z wifi. W usawieniach w sekcji poswieconej zarzadzaniu wifi mozesz dodac na stale nowa siec. Zakladam ze w domu uzywasz standardowych metod (wpa2, wpa, wep itd.). Jezeli tak to nie powinno byc problemow.

Sent from my Hero using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Napisano (edytowane)

No tak WPA2-PSK jakieś coś ;P

to spróbuje ją dodać i zobaczę ;)

Nie wiem co źle robie ale nic nie pomogło, teraz jakiś błąd w programie wyskoczył...;/ i muszę go przeinstalować...;/

A jak możecie napiszcie mi co i jak muszę po koleji zrobić bo jestem laikiem w tym...;)

Miałem też problem właśnie z zalogowaniem do marketu kalendarza itp. ale to rozkminiłem i już jest wszystko ok. i zadnych resetów nie trzeba było robić ;) Pare opcij tylko włączyć i śmiga aż miło ;)

I jescze jedno moje pytanko czy ajk wchodzę do Marketu to płacę za to ??

Edytowane przez Adam199317

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Łączysz się przez router? Jeśli tak, sprawdź czy Twój jest na liście routerów współgrających z Androidem. Ta lista jest gdzieś na forum. ;)

[edit[

To mój post jest, chyba, nie ważny...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

nie płacisz za ściąganie gier i aplikacji :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

No właśnie patrzę routery i nigdzie go chyba nie ma bo mam CC&C WA-2204B AP/ROUTER 2,4GHz 4xLAN OEM

i kabelkiem mam pociągnięty internet do laptopa i myślałem by dokupić antenkę do tego routera bo aktualnie nie posiada zalożyć i wtedy zobaczyć czy będzie działać ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Aaa... To o to chodzi. Trochę mnie zmyliłeś. W takim razie musi Ci kto inny pomóc.

Na Twoim miejscu dokupiłbym tę antenkę. Miałbyś spokój i tyle.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Nom dokupię ją i będę miał już w całym domku ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

po co CI antenka skoro masz zasięg i wykrywa Ci sieć WiFi ? możesz spróbować to co u mnie pomogło czyli reset routera i wtedy próbuj jeszcze raz się połączyć...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Ja mam problem z tym programem Connectify Tel wykrywa siec i sie z nia łaczy ale internet nie działa ,market tez

co robic ??

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

poranek napisz coś więcej :) nie działa tzn? czy WiFi pokazuje Ci że jest połączone ? może coś w tym programie sknociłeś i masz udostępnione łącze nie działające....

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.