Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Jaki macie program do nawigacji na arc s i co chwalicie ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   swiniaa

• 95 postów
  • Telefon:Galaxy S4 / Xperia X10i

• Tablet:Odys Fusion

Napisano 09.04.2012 - 12:58

Witojcie ;-)
Mam pytanie na jakich nawigacjach jedziecie na swoim arcach ? Co na nich najlepiej pasuje ?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   kapsel71

• 48 postów
  • Telefon:Xperia Z1

Napisano 09.04.2012 - 13:33

Ja mam Sygic Aura i stockowa od google, uzywam na zmiane, jak masz pakiet internetowy to jednak bardziej polecam googlowa, pokazuje gdzie sa korki co jest bardzo przydatne.

#3 OFFLINE   swiniaa

Autor tematu
  • 95 postów
  • Telefon:Galaxy S4 / Xperia X10i

• Tablet:Odys Fusion

Napisano 09.04.2012 - 13:43

pakiet mam ;-) ale ta googlowa taka jakas nieczytelna tzn . nie wiem ale mi cos nie pasi .

#4 OFFLINE   oscar73

• 450 postów
  • Telefon:Sony Xperia Arc

• Tablet:iPad 2 32 GB Wi-Fi+3G

Napisano 09.04.2012 - 13:57

Google Maps+Nawigacja Google+Sygic Aura.

#5 OFFLINE   sqner

• 239 postów
  • Telefon:Z2

• Firmware:23.0.1.A.0.167

• Kernel:3.4.0

Napisano 09.04.2012 - 14:04

jak masz pakiet internetowy to jednak bardziej polecam googlowa,

Arc korzysta z A-GPS jak to wygląda bez pakietu? Nie pobiera z konta przy pierwszym połączeniu na innej nawijacji niż ta od google?

#6 OFFLINE   Wywern

• 219 postów
  • Telefon:ZTE Nubia Z7 max

• Tablet:GoClever R106

Napisano 09.04.2012 - 15:23

Próbowałem NaviEksperta, Automapy beta, Sygic Aura, Google i Wisepilot
Google niestety jest chyba ze mną niekompatybilna - przy próbie odnalezienia ulicy Mickiewicza w Kamieńcu Wrocławskim, znalazł ale zaproponował prowadzenie do Mickiewicza w Oleśnicy i Poznaniu :P
NaviEkspert - fajny, ale dość drogi
Automapa - beta, to jej największa wada

Bardzo dobrze wygląda Sygic. Ale też jest dość drogi.

W końcu zdecydowałem się na Wisepilota, bo można przygotować sobie cele wcześniej w przeglądarce. A że dodatkowo była jakaś promocja...
Nokia 5110 -> Nokia 6210 -> Ericsson T39 -> Nokia 6220 -> Motorola V3 -> Motorola V9 -> Sony Ericsson W715 -> Samsung Monte -> Sony Ericsson Xperia Arc S wraz z Samsung Galaxy mini 2 -> ZTE v970 -> ZTE v987 -> ZTE Nubia Z7 max

#7 OFFLINE   oscar73

• 450 postów
  • Telefon:Sony Xperia Arc

• Tablet:iPad 2 32 GB Wi-Fi+3G

Napisano 09.04.2012 - 16:04

sqner sprawdzałem na Sygicu jak to jest z tym A-GPS i nie pobrało mi kasy z konta, ale potem i tak kupiłem sobie pakiet 2GB. zawsze to troche więcej bezpieczeństawa.(w sensie gdy Sygic nie wie gdzie jest Google Maps zazwyczaj ratuje sytuacje.

#8 OFFLINE   kulitom

• 2803 postów
  • Telefon:Galaxy S II

Napisano 10.04.2012 - 07:50

Ja też używam google maps i sygic aura na przemian. Google maps jest fajne, bo podajesz cel podróży głosowo - mówię tylko Nysa i wiem już jak jechać, choć mapy są mało czytelne i tu sygic aura jest lepsza. Jedyne co mnie wkurza, to brak informacji o zamkniętych drogach, bo czasami potrafi zepsuć to humor, jesteś w trasie i nagle droga wojewódzka zamknięta, a to mocno komplikuje dojechanie do celu, więc lepiej sobie przed wyjechaniem w trasę zaplanować podróż najlepiej sprawdzając wszystko na targeo.

#9 OFFLINE   gosunder

• 70 postów
  • Telefon:arc s

Napisano 10.04.2012 - 15:05

Jak duzo transferu pobiera nawigacja od google?
Motorola m3888 -> Nokia 5110 -> 2x Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 3330 -> Siemens C65 -> SE k500i -> SE k750i -> Nokia 6120 -> Nokia E52 -> Samsung i5700 Spica, SE Xperia Arc S

#10 OFFLINE   kulitom

• 2803 postów
  • Telefon:Galaxy S II

Napisano 10.04.2012 - 22:45

Naprawdę niewiele, groszowe sprawy chyba że masz złodziejską stawkę za transfer (np. mój kumpel włożył kartę prepaid orange do modemu, wszedł na 5 stron internetowych i zeżarło mu 30zł :E), więc najlepiej jest wykupić sobie pakiet (chyba że masz standardowo w abonamencie). Możesz jeszcze sobie ściągnąć dowolny obszar mapy świata przez wifi/3g i używać jej offline, bo google maps już dawno temu wprowadził taką możliwość, ale wyszukiwanie głosowe jest tylko online.