Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Przywracanie stanu z przed "Przywracanie ustawien fabrycznych"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Crusher

• 6 postów
  • Telefon:Desire HD

Napisano 11.04.2012 - 22:04

Czesc!
Mój problem polega na tym, ze kliknałem bez namysłu "Przywracanie ustawien fabrycznych" i po kliknięciu kapnąłem się, że mam bardzo ważną Nawigacje zainstalowaną. Chodzi o to, jak mogę odzyskać stan z przed Przywrócenia ustawien fabrycznych? Te pliki na pewno są jeszcze na dysku tabletu, lecz nie wiem jak je odzyskać.
Wersja Andka - 2.33

Liczę na szybką odpowiedz, zalezy mi na tym.
Pozdr

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   KunDun

• 1509 postów
  • Telefon:Galaxy Note II

• Sieć:Orange

• Firmware:CM 12.1 [5.1]

Napisano 11.04.2012 - 22:10

No nie, raczej ich nie ma, chyba że aplikacja trzyma je na jakiejś pamięci zewnętrznej. Przywracanie ustawień fabrycznych ma to do siebie, że czyści pamięć wewnętrzną bezpowrotnie, więc jeśli nie zrobiłeś kopii zapasowej aplikacji to tego nie przywrócisz.

A co konkretnie rozumiesz przez "bardzo ważną Nawigację"? Nie możesz tej aplikacji ponownie zainstalować z Google Play?

#3 OFFLINE   StagG

• 794 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S3

Napisano 12.04.2012 - 07:48

Przywróć backup z recovery, jeśli takowy zrobiłeś, lub samą navi np titanium backupem

Send from my Optimus 2X using Tapatalk 2
Siemens C65 -> SE W300i -> Nokia E65 -> Samsung Spica -> LG Optimus 2X -> Samsung Galaxy S3 ->> iPhone 5 32gb

#4 OFFLINE   Shenson

• 3596 postów
  • Telefon:Galaxy Note 2

• Tablet:Asus TF300

• Firmware:monxDified

Napisano 12.04.2012 - 07:50

@up Gdyby kolega zrobił backup to by nie zadawał takich pytań.

Jeśli kupiłeś aplikacje w markecie to możesz ją spokojnie zainstalować ponownie. W innym wypadku jeśli developer się nie zlituje to cóż - pozamiatane.

Na forum bywam niezmiernie rzadko, więc nie licz na to, że odpiszę.

#5 OFFLINE   Konrad2085

• 5 postów
  • Telefon:HTC Wildfire

Napisano 18.04.2012 - 15:38

Podłączam się do pytania. Miałem dużo smsów do usunięcia i kliknąłem w przywracanie ustawień fabrycznych. Smsy zniknęły, niektóre aplikacje też. Zniknął też język polski i nie ma go nawet w ustawieniach. Jak można go przywrócić? Mój telefon to HTC Wildfire.

#6 OFFLINE   zonkoo23

• 93 postów
  • Tablet:Nexus 7 II

Napisano 18.04.2012 - 20:47

szczerze? mądre posuniecie, bardzo.. usuwanie sms za pomocą "przywróc ustawienia fabryczne" .. zeby przywrocic jezyk musisz prawdopodobnie zainstalowac na nowo rom.

#7 Gość_fredek7_*

Napisano 18.04.2012 - 21:21

Wejdź w programy konfiguracja i ustaw sobie tam język

#8 OFFLINE   Konrad2085

• 5 postów

Napisano 18.04.2012 - 22:21

Tych smsów nie było 200 czy 300 tylko ponad 3 tyś. Z resztą tu na forum wyczytałem, że przy tej ilości to jest sposób na usunięcie smsów. Wszędzie szukałem, polskiego języka nie ma. Fakt, dałem d.. ale nie jestem też fachowcem w temacie. Dlatego proszę o pomoc.

#9 OFFLINE   zonkoo23

• 93 postów
  • Tablet:Nexus 7 II

Napisano 19.04.2012 - 15:25

tylko, ze nikt Ci nie pomoze. jesli nie zrobiłes backup - nie wrocisz do ustawien sprzed "przywroc ustawieenia fabryczne". a jesli zalezy Ci na języku polskim, pozostaje Ci wgranie androida na nowo.

#10 OFFLINE   Konrad2085

• 5 postów

Napisano 20.04.2012 - 09:02

To wiem :) I teraz mam problem, bo nigdy czegoś takiego nie robiłem, próbowałem wg. instrukcji z forum ale to dla mnie czarna magia.