• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
forestowy

Przedłużenie umowy na czas nieokreślony

75 postów w tym temacie

Kończy mi się umowa w PLAY i nie mogę doczytać czy obecnie jest jakaś oferta z bonusami minut na przedłużenie, bez telefonu i bez lojalki ?

Rozumiem że po przejściu umowy na czas nieokreślony, mogę przejść na dowolne abo z niższym abonamentem ?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po upłynięciu terminu umowy przechodzisz na czas nieokreślony, dalej robisz co chcesz - prepaid, abo, zmiana operatora.

Prawdopodobnie możesz przejść na All Inclusive bez telefonu, również na czas nieokreślony. Najlepiej zapytaj ich na czacie przez eshop (na stronie play wybierz dowolną ofertę, kliknij Zamów - wtedy pokaże się okno czatu).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu więc chciałbym zapytać jak powinno wyglądać pismo o rozwiązanie umowy (to mój pierwszy abonament więc wiecie XD), bo zapewne żadnej oferty mi nie przedstawia a nie chcę przechodzić na czas nieokreślony, tak po za tym to najpóźniej do Października mam czas ale wolałbym już teraz się dowiedzieć.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie chcę zakładać nowego tematu więc chciałbym zapytać jak powinno wyglądać pismo o rozwiązanie umowy (to mój pierwszy abonament więc wiecie XD), bo zapewne żadnej oferty mi nie przedstawia a nie chcę przechodzić na czas nieokreślony, tak po za tym to najpóźniej do Października mam czas ale wolałbym już teraz się dowiedzieć.

Z dniem xx.xx.xxxx wypowiadam umowę o świadczenie telekomunikacyjne dla numeru xxx-xxx-xxx z końcem okresu promocji tj. końcem trwania umowy (bez tego zapisu potraktują to jak zerwanie umowy). Motywuje to (np.) brakiem zadowalającej oferty przedłużeniowej/ nieodpowiednią dla mnie ceną modelu xx. Po zakończeniu okresu promocji chcę, aby numer pozostał w sieci jako numer pre-paid.

Pisałem na szybko, ale ten deseń wystarczy. Po wysłaniu do nich takiego pisma otrzymujesz najlepszą możliwą ofertę więc napisz np. jaki telefon chciałbyś otrzymać lub jakich warunków oczekujesz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no ja się przejadę osobiście bo dla bezpieczeństwa wolałbym przez nich podbitą (pieczątką) kopie, po za tym nie chcę już mieć u nich prepaid więc "Po zakończeniu okresu promocji chcę, aby numer pozostał w sieci jako numer pre-paid" to mogę sobie odpuścić.

Ale i tak dziękuje za pomoc + dla ciebie :D

A i co oni mi takiego mogą zaoferować?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez zapisu o przejściu numeru na pre paid bezpowrotnie stracisz numer

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale o to chodzi że nie chcę od nich nic .... chcę po prostu przejść potem na orange Free na kartę i tyle. Wątpię by mi coś ciekawego zaoferowali, ceny telefonów specjalnie raczej do mnie nie obniżą (chociaż staram się płacić o wiele wcześniej faktury za korzystanie z abonamentu) co świadczy że jestem jednym z dobrych klientów no i ja potrzebuję internetu a nie sms-y i minuty do innych sieci a 1GB w All Inclusive Max za 85zł to śmiech na sali.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ale o to chodzi że nie chcę od nich nic .... chcę po prostu przejść potem na orange Free na kartę i tyle. Wątpię by mi coś ciekawego zaoferowali, ceny telefonów specjalnie raczej do mnie nie obniżą (chociaż staram się płacić o wiele wcześniej faktury za korzystanie z abonamentu) co świadczy że jestem jednym z dobrych klientów no i ja potrzebuję internetu a nie sms-y i minuty do innych sieci a 1GB w All Inclusive Max za 85zł to śmiech na sali.

Jeśli nie potrzebujesz minut tylko internet to weź sobie AIM29 na rok bez telefonu. Tam masz 1GB + bodajże 200 minut za 29zł, czego chcieć więcej? Takich warunków nigdy w prepadzie nie dostaniesz.

A co do pytania "Co mogą mi zaoferować" oj mogą mogą, to jest już dział podtrzymywania klienta, który wysyła Ci pismo z ofertą utrzymaniową z warunkami nigdzie indziej niedostępnymi. Dlatego fajnie motywować swoje decyzje, aby wiedzieli czego się spodziewać i co proponować.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak mówiłem, przejadę się z pismem osobiście bo czytałem już o przypadkach w których Play rzekomo "gubił" pisma o rozwiązanie umowy po okresie jej trwania, więc dla tego chcę mieć podbitą kopie, mówisz także o warunkach promocyjnych??? No tu cie trochę zdziwię bo za 25zł w orange Free masz 1GB pakietu + coś tam dodatkowo dostajesz przy doładowaniach i potem przechodzi ci (niewykorzystany pakiet) na następny miesiąc więc dla mnie to lepsze niż AIM 29zł bez telefonu w dodatku ja mam (tak mi się wydaje) prawo wybrać telefon jaki ja chce a nie będą za przeproszeniem gnioty wciskać lub zasłaniać się gadka że nie maja go na magazynie lub tym podobne bełkoty.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeliczając to co dostajesz w prepaidzie jeśli chodzi o wykorzystanie złotówek jest nadal biedne. Zresztą ja nie będę Cię przekonywał bo nie mam w tym celu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.