Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Głosownie w konkursie na Użytkownika Miesiąca

Zdjęcie
- - - - -

Przedłużenie umowy na czas nieokreślony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Skoor

• 625 postów
  • Telefon:Galaxy Nexus I9250

• Firmware:Stock 4.0.4

Napisano 20 maj 2012 - 09:01

Panowie, czy po przejsciu umowy po okresie zastrzezonym w umowe bezterminowa, mozna sobie dowoli zmienic taryfy jak sie chce i ile sie chce za darmo?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#62 OFFLINE   pakierhakierxd

• 2794 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy Ace 2

• Tablet:Navroad Nexo

• Firmware:Android 2.3.6/Android 4.1.1

• Kernel:Standardowe z dodatkiem Cwm

Napisano 20 maj 2012 - 10:05

Raczej chyba nie wiem że zawsze można przejść na wyższy abonament ale na niższy już nie wrócisz.
Moje telefony:M35i,3310,3330, 3510i,6230,W800i,K750i,C35i,C702,N73,5220,6288, N95,Omnia I900,U8210,T630, 162,K510i, Wave S8500,Desire,Defy,Desire Z,Arc S,D750i,Ku311,Ace 2(teraz używam).
Moje tablety:Goclever R75,Navroad Nexo(teraz używam).

#63 OFFLINE   Skoor

• 625 postów

Napisano 20 maj 2012 - 10:20

No to w okresie zastrzezonym, a po nim powinno sie dac zmieniac taryfy jak sie chce, przynajmniej w dawnej erze tak mialem dawno temu. Musze dac zgloszenie na play24.

#64 OFFLINE   forestowy

Autor tematu
  • 218 postów
  • Telefon:Nexus 5 & Nokia Lumia 820

Napisano 22 maj 2012 - 08:38

Przecież można zmienić taryfę nawet podczas trwania umowy - podejdź do salonu i powiedz że chcesz zmienić taryfę i tyle. Nikt Ci nie każe podpisywać lojalki. :facepalm:
Zmieniałem dla jednego numeru w trakcie trwania umowy, dla drugiego po przejściu na czas nieokreślony. Nikt nie robił mi problemów.

To idź to zrób, albo zamilcz jak nie masz wiedzy w jakimś temacie.
W trakcie trwania umowy sam zmieniałem taryfę na wyższą bez problemu i tego nikt nie neguje. NIE MOŻNA PO SKOŃCZONEJ LOJALCE ( W CZASIE TRWANIA UMOWY NA CZAS NIEOKREŚLONY) ZMIENIĆ TARYFY NA INNĄ (NAWET WYŻSZĄ) BEZ PODPISYWANIA KOLEJNEJ LOJALKI NA 12/18 MIESIĘCY. AMEN.
Nie wierzysz ? zapraszam do salony lub BOKu
windowsy --> symbiany --> androidy--> androidy & windowsy

#65 OFFLINE   pol189

• 268 postów
  • Telefon:n9005 i9100

• Tablet:P3100

Napisano 22 maj 2012 - 08:43

To idź to zrób, albo zamilcz jak nie masz wiedzy w jakimś temacie.
W trakcie trwania umowy sam zmieniałem taryfę na wyższą bez problemu i tego nikt nie neguje. NIE MOŻNA PO SKOŃCZONEJ LOJALCE ( W CZASIE TRWANIA UMOWY NA CZAS NIEOKREŚLONY) ZMIENIĆ TARYFY NA INNĄ (NAWET WYŻSZĄ) BEZ PODPISYWANIA KOLEJNEJ LOJALKI NA 12/18 MIESIĘCY. AMEN.
Nie wierzysz ? zapraszam do salony lub BOKu

Sam zmieniałem OSOBIŚCIE (jak napisałem wyżej), i nikt nie robił mi problemu!!
Z tym prostackim "zamilcz" to sobie możesz darować...

#66 OFFLINE   Skoor

• 625 postów

Napisano 22 maj 2012 - 09:02

Napisalem zgloszenie na play24 w tej sprawie, zobaczymy co odpisza. Pasowala by mi opcja znizenia abo na maxa po zakonczeniu okresu zastrzezonego zwlaszcza, ze i tak kupuje telefon na wolnym rynku.

#67 OFFLINE   forestowy

Autor tematu
  • 218 postów
  • Telefon:Nexus 5 & Nokia Lumia 820

Napisano 22 maj 2012 - 10:06

Sam zmieniałem OSOBIŚCIE (jak napisałem wyżej), i nikt nie robił mi problemu!!

Sprawdzałem to wcześniej również w salonie, PRZED CHWILĄ kolejny raz na chacie i telefonicznie w BOKu. Na pytanie czy: Czy można zmienić taryfę na inną w trakcie trwania umowy na czas nieokreślony (po aktualnej lojalce), BEZ podpisywania lojalki na 12/18 miesięcy padłą w obu przypadkach jednoznaczna odpowiedź: NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI. Co więcej: NIGDY NIE BYŁO.
Tak więc z całą odpowiedzialnością kolego napisze: KŁAMIESZ, ALBO NIE MÓWISZ CAŁEJ PRAWDY bo miałeś np. jakaś starą taryfę.
windowsy --> symbiany --> androidy--> androidy & windowsy

#68 OFFLINE   Skoor

• 625 postów

Napisano 22 maj 2012 - 10:28

Jedyna opcja zeby cos takiego miec to abonament firmowy tylmo sim z umowa bezterminowa. Niestety nie da sie przedluzyc umowy w tej ofercie. Najprawdopodobniej trzeba ja rozwiazac, przeniesc numer do fresha i podpisac od nowa juz w tej ofercie. Jej plus jest taki, ze mamy umowe bezterminowa i mozemy zmieniac taryfy jak i kiedy nam sie chce.

#69 OFFLINE   szafir51

• 37 postów
  • Telefon:i5700

Napisano 22 maj 2012 - 12:26

czyli zmieniając taryfę należy przedłużyć umowę?

#70 OFFLINE   Skoor

• 625 postów

Napisano 22 maj 2012 - 12:37

Dobra, dwonil do mnie konsultant w tej sprawie.

Jesli mamy juz umowe bezterminowa, to mozna zmienic abonament bez jego przedluzania tylko w gore i traci sie wszystkie znizki. Nie ma mozliwosci przejscia na nizszy abonament. Sa dwa rozwiazania... Podpisac aneks na umowe na czas okreslony z nizszym abo lub Rozwiazac umowe z przejsciem numeru do play fresh, a pozniej migrowac na oferte tylko sim bezterminowa podpisujac nowa umowe. W tej ofercie dla biznesu mozna dowolnie zmieniac taryfy bez oplat i utraty znizek, nie wiem jak jest w przypadku klientow indywidualnych.